Jump to content
  • Similar Content

• By zielinskitomasz
      Witajcie,

Na sprzedaż wystawiam następujące druciki:
      1. FAW Claire Mk2/Claire Hybrid Extender - Insulation : Transparent, Length/Ver. : 1,5m Claire Mk2, Plug : ViaBlue 6,3mm jack, Socket : Neutrik 6,3mm socket (female)
      FAW OCC Cryo 7N copper/hybrid wire /w PE insulation
      Cena:SPRZEDANY+ szip.   

2.  FAW Claire Hybrid Sennheiser HD580/HD600/HD650/HD6XX/HD58X, Transparent, 1,5 m, ViaBlue 6,3mm jack,
      Cena: SPRZEDANY
      3. Fiio LC-4.4C
      Cena: SPRZEDANY

4. Fiio LL-4.4M
      3.5 męska do 4.4 żeńska. 
      Cena: 70 PLN + szip

5. Interconnect FAW RCA Claire
      Długość: od 0,5cm
      Drut: 8 x 1,5 mm nici, drut miedziany FAW OCC Cryo 7N / w izolacji PE
      Zakończenie: 1877 Phono RCA (miedź OCC)
      Lutownicy: Cardas Tri Eutetic 100% bezołowiowy
      Kupiony na forum, mało używany. 
      Cena: SPRZEDANY (tyle za ile kupiłem) PLN, w tym szip.  

Zapraszam do kontaktu

• By Damix
      Mam kilka rzeczy na sprzedaż. Pewnie sukcesywnie będę dodawać kolejne. Wszystko można odebrać osobiście w Poznaniu lub możliwość wysyłki za opłatą. 

1. Fiio LC-BT1 adapter bluetooth by twoje ulubione IEMy mogły się łączyć bezprzewodowo że źródłem. Złącza mmcx. Dźwiękowo dużo lepszy niż Fiio UTWS1/TRN BT20S. Używany z dwa tygodnie. Jednak przesiadłem się na słuchawki z ANC do podróży. W zestawie adaptery, przewód do ładowania, malutkie etui by zmieścić taki zestaw w kieszeń.
      Cena: 110 zł + wysyłka 

2. Przejściówka  mini XLR >-< Jack 3.5mm, żeńskie z obu stron, na gniazdach Rean, z tego co pamiętam miedź srebrzona. Używana kilka razy z AKG K7XX żeby podpiąć przewód jack-jack.

Cena: 35 zł + wysyłka. 

3. Słuchawki TWS 1more Stylish. Kupione jakoś rok temu. W sumie rzadko z nich korzystam, przez pandemię niewiele podróży ;), więc nie ma sensu ich kisić w mieszkaniu. Wizualnie bez zarzutu poza małym ubytkiem na wypustce, gdzie zakłada się dodatkowe gumowe kołnierze, ale w niczym to nie przeszkadza. Pudełeczko może mieć jakieś drobne ryski. Tipsy i kołnierze z zestawu nieużywane, korzystałem tylko ze swoich spiraldots.
      Cena: 90 zł + wysyłka 

4.  Hiby W5 - Bluetooth DAC/AMP jeden z lepszych, a już na pewno w swojej cenie wymiata, choć nie jest zbyt popularny ze względu na nietypową konstrukcję. Sensowna moc, duża dynamika i rozdzielczość. Obsługa LDAC, aptx HD, aptx LL itd. stan dobry, ale jest trochę malutkich zarysowań ze względu na błyszczącą obudowę. Wszystko co w zestawie: klips, kabel do ładowania, etui ładujące,  samo urządzenie, gumowe etui na etui ;).
      Cena: 249 zł + wysyłka

5. Ultimate ears Triple.Fi - jedna słuchawka, sprawna. Jako, że pozostałą część kiedyś zgubiłem w czasie spaceru, została mi jedna słuchawka. Była raz klejona przednia część i jak widać dalej się odkleja, filtry w tulejce były wymieniane na nowe. Może komuś się przyda na dawce, lub jak ja, zgubi jedną. 
      Cena: za darmo + wysyłka. 

6.  Westone Startips. Chyba najlepsze  tipsy na tulejkę T100.  Największą para piankowych sprzedana, reszta w komplecie. Chyba tylko czerwonych gumowych używałem. Reszta nowa, nie miałem nawet okazji później słuchawek z tulejką t100 żeby używać.  
      Cena za komplet: 60 zł + wysyłka 

• By d123
      Chciałbym zrobić upgrade moich Snabów do czegoś lepszego. Bardzo odpowiada mi sposób w jaki Snaby ep-101m grają. Ostatnio zamówiłem FiiO FH1S, lecz po przesłuchaniu kilku utworów (głównie rock), wiedziałem że w moim odczuciu nie grają one tak satysfakcjonująco jak Snaby. Oczywiście doceniam znacznie lepszą szczegółowość, oraz scenę, jednak mimo wszystko rocka słucha mi się przyjemniej na snabach. Trudno jest mi określić czym to jest konkretnie spowodowane. Na pewno snaby mają bardziej odczuwalne basy, co powoduje że frajda ze słuchania jest większa. Poza tym coś mi nie pasuje w wokalach w przypadku FH1S. Te w moim odczuciu są jakby mniej przyjemne i mniej naturalne niż w przypadku snabów.

Słucham sporo rocka, ale czasami innych gatunków również. W miarę możliwości dobrze aby słuchawki były dość uniwersalne pod tym względem.

Proszę przede wszystkim o informacje z jakich różnic w charakterystyce obu słuchawek mogą wynikać moje odczucia i na co zwracać uwagę następnym razem czytając testy. Szczególnie jeśli chodzi o te wokale, z czego może wynikać mój brak satysfakcji przy FH1S. Oczywiście polecenie konkretnego modelu jest mile widziane. Z uwagi na fakt że dużo używam słuchawek na zewnątrz, wydaje mi się że słuchawki dokanałowe będą najbardziej uniwersalne. Jednak jeśli różnica w jakości dźwięku będzie duża, mogę rozważyć zostawienie snabów do użytku na zewnątrz i zakup słuchawek nausznych do użytku w domu. Zależy mi na odpinanym kablu. Większość moich słuchawek kończyła szybko w ten sam sposób - z uszkodzonym przewodem przy wtyczce.

Budżet do około 350zł. Jeśli na prawdę warto, mogę wydać trochę więcej.
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy