Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Chińczyki do 50$


MakYs18

Pytanie

Siema, jestem posiadaczem Final Audio E3000, które kupiłem w MP3 Store w Krakowie, aczkolwiek chciałbym czegoś nowego spróbować stąd pomysł czegoś z aliexpress. 

 

Słucham: rap, trap, czasami elektronika. Zależy mi na miękkim i dobrym basie, takim ciepłym, aczkolwiek żeby nie tłumił innych dźwięków. 

 

Po zrobieniu researchu na audiobudget interesuje się słuchawkami: 

 

1)RevoNext QT2

2)KZ ZSR

3)KZ ZS10

4) BQEYZ K2

 

Przy okazji polecicie jakieś dobre pianki do powyższych słuchawek? Czytając recenzje, recenzenci strasznie narzekają na gumki każdej z powyższych par. 

 

Miłego dnia! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

w Finalach masz bardzo dobrej jakości gumki :) 

KZ do powyższych gatunków powinny być ok, 

mnie jeszcze zainteresowały by https://pl.aliexpress.com/item/TFZ-T2-Galaxy-Grafenu-Dynamiczny-Sterownik-HiFi-S-uchawki-douszne-z-2Pin-0-78mm-Od-czany/32910725335.html

 

 

pozdrawiam 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja ze swojej strony mogę polecić BQEYZ BQ3 (K2, też powinny dać radę, ale moim zdaniem, nie są tak muzykalne i relaksujące), a jak już chcesz brać KZtki, to zamiast ZS10 (w ich przypadku, bas mocno przysłania resztę pasma), radzę wziąć ZS7 (w ich przypadku, bas nie przesłania reszty pasma, a przy tym mają miękką górę, z racji braku mocnych pików powyżej 6KHz, co niestety nie wszystkim pasuje).

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, Scipio Africanus napisał:

w Finalach masz bardzo dobrej jakości gumki :) 

KZ do powyższych gatunków powinny być ok, 

mnie jeszcze zainteresowały by https://pl.aliexpress.com/item/TFZ-T2-Galaxy-Grafenu-Dynamiczny-Sterownik-HiFi-S-uchawki-douszne-z-2Pin-0-78mm-Od-czany/32910725335.html

 

 

pozdrawiam 

 

Używam do FA E3000 gumek od Beats Powerbeats 3, bo bardzo mi pasują i są mega wygodne! Stock'owe od FA były za małe i wypadały troszkę 😕 

 

O których KZ mówisz? Kzr czy Ks10? 

18 godzin temu, e1mo napisał:

Ja ze swojej strony mogę polecić BQEYZ BQ3 (K2, też powinny dać radę, ale moim zdaniem, nie są tak muzykalne i relaksujące), a jak już chcesz brać KZtki, to zamiast ZS10 (w ich przypadku, bas mocno przysłania resztę pasma), radzę wziąć ZS7 (w ich przypadku, bas nie przesłania reszty pasma, a przy tym mają miękką górę, z racji braku mocnych pików powyżej 6KHz, co niestety nie wszystkim pasuje).

 

BQ3 czy ZS7 w takim razie, które są Twoik faworytem do powyższych gatunków muzycznych??

 

16 godzin temu, Destruktor napisał:

Wydaje mi się, że ZS10 są troche za mało "tolerancyjne" w przypadku słabych nagrań, a w rapie wiadomo jak z tym bywa, więc raczej nie szedłbym w tę stronę.

Racja, dobre spostrzeżenie, tym bardziej niewiadomo jak synergia z iPhone 7. W takim razie zrezygnuje z wyboru KZ ZS10 ;) 

 

 

Polecicie jakieś dobre gumki bądź pianki, do przyszłego zakupu :D? 

@Scipio Africanus

Jak grają te TFZ T2 Galaxy?

 

@e1mo

TFZ T2 Galaxy v KZ ZS7 v BQEYZ BQ3. Na które postawić? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@MakYs18 nie miałem TFZ T2, ale jakbym miał wybierać między KZ ZS7 i BQEYZ BQ3, wybrałbym raczej te drugnie. Nie zrozum mnie źle, ZS7 grają całkiem spoko, ja jednak preferuje bardziej bezpośrednie, spójne, ocieplone i przyciemnione granie z odpowiednią dynamiką oraz dociążonymi wokalami, a w tę charakterystykę lepiej wpisują BQEYZ BQ3.

ZS7 są za to bardziej energiczne, mają mocny bas niezłej jakości (bardziej rozdzielczy niż BQ3), ale przy tym (jak dla mnie) mają nieco za bardzo cofniętą średnicę (ta też jest całkiem dobrej jakości) i zbyt łagodną górę (co może i zapobiega występowaniu sybilantów i syczeniu, ale jednocześnie powoduje, że wokalom brakuje trochę ostrości).

 

Dodatkowo (dzięki forumowiczowi @ryankgb), w sklepie AK Audio Store dostaniesz zniżkę z kodem rabatowym "RYAN". Aby skorzystać ze zniżki musisz:

1. Wejść na stronę wybranych słuchawek w ww. sklepie i kliknąć "Buy".

2. Wybrać "Use another payment method", w polu "Optional message here" wpisać kod rabatowy "RYAN" i kliknąć "Place order".

3. Wrócić i przy "Cancel the payment?" wcisnąć "Yes".

4. Kiedy nie opłacone zamówienie znajdzie się w zakładce "My Orders", musisz poczekać aż sprzedawca ręcznie zmieni cenę (może to potrwać nawet kilkanaście godzin).

5. Przy opłacaniu zamówień ze zniżką, domyślną formą płatności jest karta, ale jak klikniesz "Cancel", to pojawią się inne opcje płatności (m.in. Przelewy 24 i PayU).

 

W ramach bonusu, dodaje zdjęcia porównujące wygląd doków do 50$ będących obecnie w moim posiadaniu ;) (od lewej TRN V80, SENFER DT6, KZ ZS10, KZ ZS7, BQEYZ BQ3) :

 

02.jpg

 

01.jpg

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności