Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zestaw stereo czy kolumny aktywne w budżecie do 1500zł


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, neonlight napisał:

Nie ma co porównywać w ogóle. Tylko pamiętaj, że one są przygaszone na górze, coś jak HD650.

Jeżeli słuchałeś modelu r2600/2730db i tak uważasz to chyba się zdecyduje na te monitory ;)

Chodziło mi o te tańsze bo alphy nie kosztowały by 2x wiecej gdyby miały być gorsze.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawelekdabek napisał:

Jeżeli słuchałeś modelu r2600/2730db i tak uważasz to chyba się zdecyduje na te monitory ;)

Chodziło mi o te tańsze bo alphy nie kosztowały by 2x wiecej gdyby miały być gorsze.

Nie pamiętam dokładnie, ale model w okolicach 700zł, dla mnie grały bardzo przeciętnie, do klasy/kultury Alpha w ogóle nie ma o czym mówić. Samson-y

to też bardzo dobre monitory i wcale nie oznacza, że tańsze=gorsze, grają inaczej, niż Alpha, na pewno jaśniej i bardziej monitorowo, a cena nowych też

oscylowała w okolicach 2000zł.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neonlight napisał:

Nie pamiętam dokładnie modelu, ale model w okolicach 700zł, dla mnie grały bardzo przeciętnie, do klasy/kultury Alpha w ogóle nie ma o czym mówić. Samson-y

to też bardzo dobre monitory i wcale nie oznacza, że tańsze=gorsze, grają inaczej, niż Alpha, na pewno jaśniej i bardziej monitorowo.

To dla mnie odpadają. Szukam czegoś co mi nie będzie syczeć bo tego bardzo nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź się do jakiegoś sklepu ze sprzętem studyjnym i posłuchaj czy taki sposób prezentacji Ci odpowiada. Edifier S1000 i s2000 nie mają nic wspólnego z komputerowo - kartonowym brzmieniem niższych modeli. Poczytaj recenzje.  Alpha 65 jak HD 650 -- wątpię:

d2FjPTExNzB4MS43NDc5NDg0MTczNTA1_src_5917-_01.thumb.png.cfb9e991f280a671245f14d34152dac6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściema. One są ciemniejsze niż większość monitorów, ale w skali ogólnej, one dla wielu osób nadal mogą być za jasne. Żeby nie było, ja bardzo je lubię, tylko myśę, że jeśli ktoś nigdy nie słuchał monitorów to powinien się nausznie przekonać  ,czy taki sposób prezentacji mu odpowiada. Nie każdy jest za przeproszeniem "audiofilem"😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co robić monitory studyjne które nie mają równej ch-ki? Ta ch-ka wcale nie wygląda lepiej niż w tanich kolumnach pasywnych...jeszcze brak możliwości zmiany wzmacniacza na lepszy...

Z takim podbiciem to chyba niemożliwe żeby to były ciemne kolumny...

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Oskar2905 napisał:

Po co robić monitory studyjne które nie mają równej ch-ki? Ta ch-ka wcale nie wygląda lepiej niż w tanich kolumnach pasywnych...jeszcze brak możliwości zmiany wzmacniacza na lepszy...

Z takim podbiciem to chyba niemożliwe żeby to były ciemne kolumny...

Oskar, uwierz, są ciemne. Nawet studyjny charakterem Teac UD-501 ich nie rozjaśnił, aczkolwiek i tak lepiej się zgrał z nimi od M-Dac-a. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecyduje się na te polecane w tamtym temacie. Poczekam tylko na jakąś lepszą okazję. Dzięki za pomoc. W sumie byłem już zdecydowany na jakiś zestaw polecany przez Reduktora Szumu ale jednak wolę mieć nowe kolumny z idealnie dopasowanymi pod nie wzmacniaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 7.02.2019 o 00:03, bendezar napisał:

Oczywiście wszyscy , którzy mówia o tych Edifierach, słyszeli je? 😉

Ja właśnie słucham... kurde ******sta opcja ALLin... a ja je przytuliłem mimo, że dobrego DACa mam ;)
Odkopuję, bo nie widziałem o nich specjalnego tematu :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, crysis94 napisał:

Ja właśnie słucham... kurde ******sta opcja ALLin... a ja je przytuliłem mimo, że dobrego DACa mam ;)
Odkopuję, bo nie widziałem o nich specjalnego tematu :F

Ale puszczasz sygnał przez Shiita? Ja się tak rozleniwiłem, że z rana, przed pracą smartfon+Tidal na szybko i da się słuchać. Na moim 9-metrowym poddaszu jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, crysis94 napisał:

Ja właśnie słucham... kurde ******sta opcja ALLin... a ja je przytuliłem mimo, że dobrego DACa mam ;)
Odkopuję, bo nie widziałem o nich specjalnego tematu :F

Piszesz o 1000 czy 2000 :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności