Skocz do zawartości
  • 0

rozwiązane


Destruktor

Pytanie

No to jeszcze dorzućmy drugi temat, tym razem wychodne, będę bazował na podobnym koncepcie:

 

Bardzo dobra detaliczność, równowaga tonalna (względna), i pozycjonowanie instrumentów na najwyższym poziomie (ze sceną raczej tu nie poszalejemy). Do tego mała prośba: niech będą w miarę wygodne, co prawda wiem, że trzeba robić przerwy przy dokanałówkach ale przychodzi mi to ciężko, bo zazwyczaj w biurze nie mam ochoty nikogo słuchać.

 

Bazując na moich doświadczeniach:

 

Phonak PFE - bardzo przyjemne, trochę za mało detaliczne

Ety HF3 - świetna detaliczność, powiedziałbym że słuchawki niemalże kompletne, za cholere nie wiem czemu się ich pozbyłem, zwłaszcza że je chyba nówki za 350 zł dorwałem, natomiast gdyby się dało jeszcze lepiej to z pocałowaniem ręki "biere". Wady - na dłuższą metę jednak wygoda, po ok 1,5-2 godzin trochę w ucho kłuło... no i może leciutko więcej basu

KZ ZST - fajne za tę cenę, ale za mało detaliczne i za ciemne

 

KSE1200 mnie kuszą ale jednak noszenie prawie 8k w kieszeni to chyba za dużo jak na moje nerwy.

 

Any ideas? (ah, i nie chcę customów)

2smooe.jpg

Edytowane przez Destruktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
14 minut temu, Destruktor napisał:

KSE1200 mnie kuszą ale jednak noszenie prawie 8k w kieszeni to chyba za dużo jak na moje nerwy.

 

Jesli tylko o nerwy chodzi a nie finanse to nawet nie ma co patrzec na inne imho bo moze sie nawet okazac ze zestaw domowy z drugiego watku wymieknie ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności