Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem xduoo x3 jest uaktualnienie na stronie producenta-nazywa się -x3 Burn Tool,czy to jest paczka uaktualnień?-Jak to wgrać?,Próbowałem ,zapisałem po rozpakowaniu całość na kartę,ale odtwarzacz nie widzi pliku-Jestem laikiem w tych sprawach-Kartę sformatowałem do fat-32-,Nie wiem jak to ugryżć.-Dziękuję z góry za jakieś sensowne podpowiedzi-

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję wszystkim-zaczynam czytać

Edytowane przez janekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ściągnęłeś folder to rozpakuj na kompie i poczytaj plik X3 Burn Steps.doc. Tam masz pełną instrukcję jak zaktualizować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak ściągnęłeś folder to rozpakuj na kompie i poczytaj plik X3 Burn Steps.doc. Tam masz pełną instrukcję jak zaktualizować 

Już patrzę-dzięki-Sorry,nie mogę tego otworzyć,pokazuje mi błąd-Wklej mi tą instrukcję a będę Cię wychwalał pod niebiosa 

 

Nie mam worda ani office-przepraszam za twój stracony czas 

 

Napisz chociaż ,czym to otworzyć-Dziękuję

Edytowane przez janekz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu plik załączony. Otwórz Wordem 

X3 Burn Steps.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też Google Documents użyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Inszy napisał:

Word jest płatny, za darmo można zainstalować LibreOffice.

 

 

Już go ściągam-Dzięki

Dziękuję wszystkim,Życzę najlepszego sprzętu-otworzyłem,już się biorę za czytanie

30 minut temu, Jaro54 napisał:

Tu plik załączony. Otwórz Wordem 

X3 Burn Steps.doc

 

 

Czy warto przeprowadzać tą aktualizacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, janekz napisał:

Czy warto przeprowadzać tą aktualizacje?

Pytaj innych bo nie znam Xduoo X3 i nie wiem co wnosi. Napisz może do @bigmaras on powinien wiedzieć i coś więcej napisze na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, janekz napisał:

Kupiłem xduoo x3 jest uaktualnienie na stronie producenta-nazywa się -x3 Burn Tool,czy to jest paczka uaktualnień?-Jak to wgrać?,Próbowałem ,zapisałem po rozpakowaniu całość na kartę,ale odtwarzacz nie widzi pliku-Jestem laikiem w tych sprawach-Kartę sformatowałem do fat-32-,Nie wiem jak to ugryżć.-Dziękuję z góry za jakieś sensowne podpowiedzi-

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję wszystkim-zaczynam czytać

 

Burn tool to narzędzie do niskopoziomowego wgrywania oprogramowania w celach ratunkowych przy uceglonym odtwarzaczu. Nie zawiera żadnych uaktualnień i zapewne stary firmware ponieważ od dawien dawna żaden nowy się nie pokazał. W żadnym wypadku nie zalecam użytkowania jeżeli nie mamy podstawowej wiedzy w tym temacie gdyż jest to aplikacja przede wszystkim dla zaawansowanych użytkowników i developerów.

 

Reasumując, nie zalecam zabawy burn toolem jeżeli nie wiemy co robimy bo możemy równie dobrze nim uratować jak i uceglić grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności