Skocz do zawartości

Słuchawki do grania i muzyki


krzysiekx84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam 35 lat i ostatnio zastanawiałem się nad słuchawkami, czasem lubię pograć ale też lubię posłuchać muzyki w drodze do pracy. Dylemat jest taki że nie lubię pchełek i plączących się kabli. Postanowiłem więc zakupić nowość od hyperx cloud mix. Słuchawki fajne wygodne i przyjemnie brzmi. lecz zastanawia mnie jedn kwestia, trochę wstydzę się w nich wyjść na ulice, oczywiście widzę wiele młodych osób w słuchawkach nausznych lecz ja mam 35 lat i zastanawiam się jak będę odbierany w takich kolosach, zastanawiam się nad odesłaniem ich do sklepu i wybraniu czegoś innego. Jak uważacie, mieć wszystko w du... i nie przejmować się czy jednak nie wypada 35 latkowi chodzić w dużych słuchawkach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, krzysiekx84 napisał:

Witam serdecznie, mam 35 lat i ostatnio zastanawiałem się nad słuchawkami, czasem lubię pograć ale też lubię posłuchać muzyki w drodze do pracy. Dylemat jest taki że nie lubię pchełek i plączących się kabli. Postanowiłem więc zakupić nowość od hyperx cloud mix. Słuchawki fajne wygodne i przyjemnie brzmi. lecz zastanawia mnie jedn kwestia, trochę wstydzę się w nich wyjść na ulice, oczywiście widzę wiele młodych osób w słuchawkach nausznych lecz ja mam 35 lat i zastanawiam się jak będę odbierany w takich kolosach, zastanawiam się nad odesłaniem ich do sklepu i wybraniu czegoś innego. Jak uważacie, mieć wszystko w du... i nie przejmować się czy jednak nie wypada 35 latkowi chodzić w dużych słuchawkach?

 

Ja mam 57 lat i chodzę w słuchawkach różnych: wokółusznych, nausznych, pchełkach i dokach na ulicy. Czego mam niby się wstydzić? Że lubię muzykę?

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób chodzi po ulicy w dużych AKG i innych Nie ma czego się wstydzić. Już bardziej plasticzaków za 30 zł. A jak dziewczyny chodzą w podartych spodniach (jeansy) co mnie razi ( wolałem te powycierane z lat 80tych) ? Albo gołe kostki u nóg w zimie ? Duże słuchawki są 100 razy normalniejsze. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje panowie za wypowiedzi, przekonuje mnie to coraz bardziej że jednak nie ma co się przejmować, kilka lat temu pisałem już w takiej sprawie gdzieś w internecie i chciałem sprawdzić czy coś się zmieniło od tego czasu, wtedy dostałem chyba najlepszą odpowiedź, cytując "******l wszystkich i ciesz się muzyką" :), nie wiem czy te hyperx cloud mix to dobry wybór ale chyba jednak zostaną ze mną :) jeszcze raz dziękuje za wypowiedzi :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje panowie za wypowiedzi, przekonuje mnie to coraz bardziej że jednak nie ma co się przejmować, kilka lat temu pisałem już w takiej sprawie gdzieś w internecie i chciałem sprawdzić czy coś się zmieniło od tego czasu, wtedy dostałem chyba najlepszą odpowiedź, cytując "******l wszystkich i ciesz się muzyką" :), nie wiem czy te hyperx cloud mix to dobry wybór ale chyba jednak zostaną ze mną jeszcze raz dziękuje za wypowiedzi :):):)
Jeżeli dla Ciebie są ok, grają dobrze, to chyba dobry wybór.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności