Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iRiver Activo


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Jest z nami już jakiś czas, a wszyscy nabrali wody w usta. Nikt nie chce testować? Nikt nie chce się przekonać ile zostało z legendy iRivera? Raczej ile jest AK w tej "rzece"?

 

ACTIVO 

 

Słuchałem, oglądałem i...nie wiem co myśleć o nowym produkcie legendy.  

Menu, szybkość działania, a nawet equalizer - bardzo mi się podobają. Funkcjonalność bardzo dobra. 

Brzmienie...w pewnych aspektach bardzo dobre,a w pewnych muszę podpierać się EQ. Serio. Nie jest to konkurent dla AK ale niewiele mu brak aby był. 

Ktoś chętny? 

IMG_20190129_120050.jpgIMG_20190129_120101.jpgIMG_20190129_120112.jpgIMG_20190129_120133.jpgIMG_20190129_120159.jpgIMG_20190129_120446.jpgIMG_20190129_120456.jpgIMG_20190129_120509.jpgIMG_20190129_120528.jpgIMG_20190129_121159.jpgIMG_20190129_121205.jpgIMG_20190129_121217.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

U nas od początku grudnia. Powinny być egzemplarze na każdym sklepie. 

https://mp3store.pl/article/3554-iriver-activo-ct10-by-astellkern.8809440336388.2018121062641210215.html

 

Sam nie korzystałem z EQ od lat bo zazwyczaj to nie poprawiało dźwięku, a wręcz przeciwnie. Tu pierwszy raz od lat zapragnąłem użyć lekkiego podbicia góry bo moje słuchawki grają w tym aspekcie dość spokojnie. Podobnie miałem w starych Iriverach serii H3xx podbicie góry na plus 1 :)

Player jest bardzo ciekawy a jego funkcjonalność duża. Szkoda że nie mam juz H340 chętnie bym porównał. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt duża konkurencja co najmniej tak dobrych a tańszych sprzętów. W tej cenie jest w czym wybierać i to sprzęt w którym nie trzeba poprawiać brzmienia eq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Superata napisał:

Miałem akurat tylko momentum Over Ear MK1 i tam się prosiło o podbicie. Ja poczułem się jakby wrócił do H340 uśmiech zagościł mi na gębie - dajcie mu szansę. Chciałbym zeby go ocenił ktoś subiektywny. 

Jest w Katowicach? Moze też jak @Gourney wybiorę się posłuchać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez chwilę się nim bawiłem - robił jako źródło w torze stereo

 

podawał czysty sygnał bez braków w paśmie, soft chodził płynnie, konstrukcja plastik dobrze spasowany, poręczny i całkiem zgrabny

 

no i ma streaming

 

sprawdzę przy okazji jak gra ze słuchawkami - ma małą moc, może zgra się z r2pro/r2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, userfrom napisał:

To wobec tego raczej jest to konkurent dla FIIO M6 niż dla starych Iriverów.

 

Dlatego że ma offline, a stare irivery nie? Ciekawe podejście - podejrzewam, że jedyne co łączy activo ze starymi iriverami, prócz nazwy, to funkcja odtwarzania muzyki😉.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Gourney napisał:

 

Dlatego że ma offline, a stare irivery nie? Ciekawe podejście - podejrzewam, że jedyne co łączy activo ze starymi iriverami, prócz nazwy, to funkcja odtwarzania muzyki😉. 

 

Kilka postów wyżej ludzie chcą porównywać dźwięk Activo ze starymi Iriverami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Bo tak mi się nasunęło po pierwszym odsłuchu - gra jak mój stary H340

3 godziny temu, mykupyku napisał:

 Dlatego pisałem jego użyteczność i funkcjonalność jest bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności