Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wokółuszne do 700/800 zł


pawelekdabek

Pytanie

Witam. 

 

Jako iż moja ostatnia prośba polecenia dobrych słuchawek dokanałowych została spełniona w 100% postanowiłem, że i tym razem poproszę was o pomoc. 

 

Planuje zakup przewodowych słuchawek wokółusznych tylko zupełnie nie wiem jak się za to zabrać. Nie wiem na co się zdecydować ponieważ budżet nie jest zbyt duży i nie wiem czy kupić jakieś niskoomowe wysoko skuteczne słuchawki za 800 zł czy w tej kwocie zmieścić i wzmacniacz i słuchawki. Nie zamykam sie na konkretną budowę, zależy mi na jak najlepszej jakości dzwięku i wygodzie. Do tej pory miałem WH900N i to granie podobało mi się ale zdecydowałem, że nie potrzebuje już ANC i chcę coś lepszego. Z dokanałówek bardzo podoba mi się brzmienie Aune E1 i one ze mną zostaną na długi czas więc nie sprzedam ich by zainwestować w coś lepszego. Jako źródło mam jedynie Shanlinga M0 i to wydaje się być wąskim gardłem w wyborze słuchawek bo niestety zbyt wymagających słuchawek nim nie wysteruje. Słucham każdego gatunku muzyki. Chciałbym jedynie, żeby te słuchawki nie sybilowały i miały trochę basu, fajnie jakby było go więcej niż w WH900N, poziom Aune też byłby okey :D

Liczę na waszą pomoc ;)

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 28.01.2019 o 22:36, Damix napisał:

Zamknięte czy otwarte?> 

Nie mam co do tego wymagań, rzadko mam czas na słuchanie poza domem więc obojętnie ;)

 

Trochę szukałem na internecie i w oko wpadły mi Sony MDR 1AM2 ale mają mało recenzji.

 

Byłem dzisiaj w Media żeby odsłuchać sobie kilka par i były MSR7 oraz 1AM2 ale zupełnie mi nie podeszły, za to spodobały mi się sennheisery Momentum On Ear, jedyny problem jest taki, że ja chciałbym wokółuszne. Wiecie może, czy wersja around ear brzmi podobnie?

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyprobowałem przewodową wersję momentum m2 around ear ale brakuje mi tego dociążenia w mocniejszych gatunkach oraz uderzenia w basie. Możecie polecić mi coś jeszcze? 

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jeszcze Meze 99 Classics, bardzo skuteczne i wygodne, według mnie lepsze od wszystkich wymienionych. Kilka osób z forum, ma je na zbyciu w okolicach 800zł.
 
K550 i MSR7, to nie są słuchawki do łojenia basem.
 
 
Słuchałem Mezze Classic 99 I zdecydowanie polecam. Bardzo fajne słuchawki, za około 800zl warto się nimi zainteresować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wypróbuję te Meze 99 classics i jak one mi nie podejdą to chyba narazie dam sobie spokój z pełnowymiarowymi i zainwestuję w jakieś kolumny 😅

Dzięki za propozycje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.02.2019 o 00:04, neonlight napisał:

HD600 itp. nie nadają się do DAP-a, to są słuchawki stricte pod stacjonarkę.

Racja, do 800 zł za całość.. może używane Cayin C5 i Beyerdynamic DT150. Aune E1 też skorzystają przy użyciu Cayina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
33 minuty temu, neonlight napisał:

Niestety, DT150 też typowo pod stacjonarny wzmak, i to mocny. ;) 

 

Liczy się trochę też wygląd. DT150 zdecydowanie nie nadają się poza dom, chociaż niektórym to nie przeszkadza. Raz nawet wracałem busem z jakimś starszym panem, który miał założone wygłuszające słuchawki robocze.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności