Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

RADSONE ES100 - 2x AK4375a, LDAC, aptX-HD, 2.5 balans / 3.5 standard


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze myślę o działaniu tego urzadzenia? Biorę telefon z Androidem Oreo, który ma Ldac i bluetooth 5 i swoją bibliotekę tidal offline wysyłam do Es100? I dzięki tym super uper wynalazkom kompresja nie będzie za duża, i będzie to grało bardzo dobrze?:)

 

Gdy ktoś do mnie dzwoni, to nie muszę wyciągać telefonu z drugiej kieszeni?

 

I ostatnie, czy ktoś wie lub może porównać jakość grania z v30?

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, side napisał:

Czy ja dobrze myślę o działaniu tego urzadzenia? Biorę telefon z Androidem Oreo, który ma Ldac i bluetooth 5 i swoją bibliotekę tidal offline wysyłam do Es100? I dzięki tym super uper wynalazkom kompresja nie będzie za duża, i będzie to grało bardzo dobrze?:)

 

Gdy ktoś do mnie dzwoni, to nie muszę wyciągać telefonu z drugiej kieszeni?

 

I ostatnie, czy ktoś wie lub może porównać jakość grania z v30?

 

Generalnie założenie jest takie jak napisałeś. Urządzenie pełni rolę receivera czyli odbiornika BT. W telefonie wyszukujesz bo bt urządzenie tak jakbyś wyszukiwał słuchawki. Parujesz i cieszysz się muzyką. Rozmowa telefoniczna jak najbardziej wygląda w sposób opisany przez Ciebie. Co do porównania z V30 to niestety ale się nie odniosę bo widziałem go raz przez chwilę u znajomego jedynie poza tym wczoraj dostawa dopiero dotarła zatem nie miałem szans na posłuchanie.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bigmaras napisał:

 

Generalnie załażenie jest takie jak napisałeś. Urządzenie pełni rolę receivera czyli odbiornika BT. W telefonie wyszukujesz bo bt urządzenie tak jakbyś wyszukiwał słuchawki. Parujesz i cieszysz się muzyką. Rozmowa telefoniczna jak najbardziej wygląda w sposób opisany przez Ciebie. Co do porównania z V30 to niestety ale się nie odniosę bo widziałem go raz przez chwilę u znajomego jedynie poza tym wczoraj dostawa dopiero dotarła zatem nie miałem szans na posłuchanie.

Co do V30 to ES1000 pewnie będzie miał więcej mocy bo BTR-3 daje lepsze dociążenie niż V30, a ES 1000 ma jej jeszcze więcej ( przy najmniej wg danych producenta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam zwykłego smartfona, który nie ma nawet aptx.

Mogę kupić takiego z ldac i bt 5, mocną baterią (700 złotych) plus Radsone. W sumie 1100 złotych.

Albo v30 za ok. 1600-1700 złotych.

 

Słucham muzyki głównie podczas spacerów do i z pracy i łażenia po lesie.

 

Jestem ciekaw, czy rozwiązanie z odbiornikiem bt będzie lepsze pod względem jakości dźwięku niż teraz z dziurki telefonu.

 

Czy rozwiązanie z Radsone będzie porównywalne do v30?

 

W sumie pytanie brzmi, czy ldac i bt 5 mogą zastąpić kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem po LDAC, bo od razu tak ustawiłem w telefonie. I słuchałem po balansie z Fostexami. Problem taki, że nie robiłem tego jednocześnie, bo Fostexy grały jak Radosne był podpięty po USB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
20 godzin temu, jesko napisał:

Wiecie może czy mikrofon Es100 można bez problemu używać w komunikatorach na komputerach PC ? 

Jeżeli tak, to powiedzcie proszę jaka jest jakość głosu ?

 

 

Ja używam w Skype for Business, działa ok, nie narzekają ludzie jak do nich dzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Ja używam w Skype for Business, działa ok, nie narzekają ludzie jak do nich dzwonię.

 

Dzięki. A powiedz mi jeszcze proszę, w ustawieniach dźwięku wygląda to pewnie jakoś tak ? 

 

Zastanawiam się czy można np. grać i rozmawiać ? Jeżeli tak to pewnie jakość dźwięku jest kiepska, ale to mi akurat nie przeszkadza.

 

Zrzut ekranu 2019-05-30 o 20.29.06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jesko napisał:

 

Dzięki. A powiedz mi jeszcze proszę, w ustawieniach dźwięku wygląda to pewnie jakoś tak ? 

 

Zastanawiam się czy można np. grać i rozmawiać ? Jeżeli tak to pewnie jakość dźwięku jest kiepska, ale to mi akurat nie przeszkadza.

 

Zrzut ekranu 2019-05-30 o 20.29.06.png

 

Doprecyzujmy. Z tego co widzę masz Senki HD1 z mikrofonem podłączone tak? do radsone a ten po usb do komputera?

Pytam bo nie widzę radsone w urządzeniach audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności