Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2019 o 17:27, Najner napisał:

Czyli stockowym AMPem będzie podrasowana wersja amp1. Ciekawe jak to zagra.

 

już były AMP1 "poprawiane" przez iBasso w edycjach limitowanych - Cu i Ti - i właśnie ten z Ti lub bardzo podobny trafi do DX220 jako AMP1 MKII - czyli wymiana kilku podzespołów sprawia, że wciąż jest bardzo równo tonalnie, rozdzielczo, ale mniej technicznie a bardziej muzykalnie i z lepszą dynamiką

 

 

w sieci można znaleźć instrukcje co/gdzie/jak się podmienia, żeby grało lepiej/inaczej - nie tlko AMP1, ale i AMP8 się da podrasować i to dosłownie za pięć złotych... plus utrata gwarancji

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się posłucha to będzie wiadomo na pewno...

 

ale AMP1, także MKII, to moduł pod IEMy, o ograniczonej mocy, za to z czarnym tłem bez szumu, nie narzucający swojej sygnatury

 

a AMP8 to bullterier, mocny, rozciągnięte skraje pasma, dynamika zrywa kapcie

 

iBasso wkłada 4.4mm tam gdzie się zmieści... w AMP1/MKII 3.5 2.5 i 3.5 LO plus napakowane bebechy pod dekiel...

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na całe szczęście w kwestii AMPów jest w czym wybierać, więc ja się nie martwię :) Mówiąc szczerze, jedyne czego mnie osobiście brakuje, to takiego dopasionego na maxa AMPa z dużą mocą, ale balansem 2,5mm :) No ale z 4.4mm nie ma już żadnego problemu, bo przejściówka od iBasso załatwiła sprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaiet napisał:

Na całe szczęście w kwestii AMPów jest w czym wybierać, więc ja się nie martwię :) Mówiąc szczerze, jedyne czego mnie osobiście brakuje, to takiego dopasionego na maxa AMPa z dużą mocą, ale balansem 2,5mm :) No ale z 4.4mm nie ma już żadnego problemu, bo przejściówka od iBasso załatwiła sprawę :D

 

a ja się martwię, że masz już z rok DX150 i AMP8 nie kupiłeś...

 

to jakby mieć z rok ładną dziewczynę i nie...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mykupyku napisał:

 

a ja się martwię, że masz już z rok DX150 i AMP8 nie kupiłeś...

 

to jakby mieć z rok ładną dziewczynę i nie...

Cóż... Zdecydowałem się na rozstanie z obecną i wejście w poważny związek z nową, ładniejszą :D Czekam tylko, aż przyjedzie do kraju  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vaiet napisał:

Cóż... Zdecydowałem się na rozstanie z obecną i wejście w poważny związek z nową, ładniejszą :D Czekam tylko, aż przyjedzie do kraju  :D

 

ja w tę nową też włożę... AMP8

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra to krótko i konkretnie na świeżo. Wysyłki do dystrybutorów rozpoczynają się z końcem miesiąca. Cena oficjalna w PL 3499zł, tak samo jak dx200, zatem ten drugi jest już przeceniony od dziś w promo.

 

Z uwagi, iż dostaje dziesiątki zapytań w sprawie tego modelu organizuje mały preorder choć staram się unikać tego typu akcji. Zbieram zamówienia do poniedziałku wtorku do końca dnia. Mimo, iż zawsze staram się robić dla forumowiczów ceny specjalne tym razem myślę, że jestem w stanie miło zaskoczyć ;)

 

Info oczywiście tylko PW.

 

Mała edycja terminu na prośbę kilku osób z uwagi na lany poniedziałek lol

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bigmaras napisał:

 

 

Z uwagi, iż dostaje dziesiątki zapytań w sprawie tego modelu organizuje mały preorder 

 

 

 

no nim doczytałem do końca to już kliknąłem ten "preorder" ale mnie nie przeniosło :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/491284147748503/posts/1050624975147748/

 

Z tych informacji wynika, że będzie obsługiwał AptX (czy HD?) i LDAC a także będzie wsparcie dla MQA - kwestia jeszcze taka czy będzie ono sprzętowe jak w LG V30.

 

Edycja: poniżej napisane: podstawowa.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności