Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, userfrom napisał:
 
Chodzi o ES9028 Pro? Czy EX9028 Pro?

 


Tak jak podałem w pierwszym poście na pokładzie EX9028 pro, ES9028 Pro Dual przynajmniej taka jest bieżąca wersja. Jeżeli coś się zmieni będę informował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Edytowane przez bigmaras
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mykupyku napisał:

hmm... a co to za cudo ex9028? bo nawet na stronie producenta nie widze

 

Jeśli miałby być upgrade w stosunku do poprzednika (w którym siedział ES9028Pro), to powinni do nowego wstawić raczej ES9038Pro.

Chyba, że ten EX, jest wyprodukowany specjalnie na zamówienie Ibasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale już poprawiłem po rozmowie z iBasso - ES9028 Pro Dual będzie wewnątrz. Małe nieporozumienie wyszło.

 

6 godzin temu, userfrom napisał:

 

Jeśli miałby być upgrade w stosunku do poprzednika (w którym siedział ES9028Pro), to powinni do nowego wstawić raczej ES9038Pro.

Chyba, że ten EX, jest wyprodukowany specjalnie na zamówienie Ibasso.

 

Testowano pierwotnie ES9038 Pro Dual ale prądożerność była za duża i wycofali się do 28

Edytowane przez bigmaras
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, bigmaras said:

Przepraszam ale już poprawiłem po rozmowie z iBasso - ES9028 Pro Dual będzie wewnątrz. Małe nieporozumienie wyszło.

 

 

Testowano pierwotnie ES9038 Pro Dual ale prądożerność była za duża i wycofali się do 28

Coś nie bardzo:

ES9038pro It also has 500 mW power consumption at 192
kHz sampling and 100 MHz MCLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo:
ES9038pro It also has 500 mW power consumption at 192
kHz sampling and 100 MHz MCLK.


Rozmawiałem dzisiaj z nimi telefonicznie i taką informacje mi przekazali. Podczas testów na prototypie na 9038 mieli problemy z prądem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy niemal identycznej cenie co dx200 to tam es9038 nie wrzuciliby nawet jakby prąd ich popieścił

 

ciekawe czy dx220 będzie miał nowy dedykowany wzmak - może lampowy amp9...

 

tak czy siak za wiele się nie dowiemy bo za kilka dni mają w Chinach 2 tygodnie przerwy świątecznej czy cuś... będzie bal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

cisza w temacie więc może odkopie. :P

mamy już kwiecień a niby w kwietniu miała być jego premiera.

@bigmaras masz może jakiś info? Wszkaże od ostatnich news'ow minęło ponad 2 miesiące, może coś nowego się pojawiło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również śledzę ten temat :-) Ludki uczestniczące na zlotach audio informowały coś o bugach w sofcie i możliwym opóźnieniu. 

Dźwiękowo zaś odnoszą do wersji limitowanej Dx200(Ti). Zapowiada się miło dla ucha i sprawnie dla zespołu oko-palec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 13:02, Joseph_k78 napisał:

No właśnie, bootloopy z niektórymi kartami microSD... brak dźwięku po rozłączeniu SPDIF.

 

Wszystkie tego typu bolączki zostały już wyeliminowane jakiś czas temu i nie ma jakichkolwiek problemów.

Rozmawiałem dzisiaj z iBasso telefonicznie i jedynie co dopinają do płynność działania andka bo aplikacje ibasso zostały gruntownie zmodyfikowane. Przy tego typu, czasem wydawało by się najprostszych developerskich pracach ciężko definiować terminy. Jednego możecie być pewni, że w Polsce będzie premiera bez opóźnień w stosunku do innych krajów ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności