Jump to content
bigmaras

iBasso DX220 - już jest...

Recommended Posts

Po najnowszym lurkerze Google Store utknął mi na "Trwa  aktualizacja Sklepu Google Play. Zaczekaj..." Pomysły? 

20 minut temu, Beh0lder napisał:

Po najnowszym lurkerze Google Store utknął mi na "Trwa  aktualizacja Sklepu Google Play. Zaczekaj..." Pomysły? 

ja to bym poczekał, bo zaraz iBasso kolejną łatę wrzuci, żeby 192 w Tidalu nie pierdziało...

16 godzin temu, westberg napisał:

Jestem trochu niedoczytany, więc njniejszem zapytowuję się czy jest przewidziana jakaś promocja mp3store na iBasso 220? Czy coś już przegapiłem?

iBasso opuściło stajnię mp3s... i to chyba w niezbyt miłych okolicznościach

a najlepszą na świecie promocję robił obecny dystrybutor na PL, czyli @bigmaras i zawsze można z nim pogadać :)

• Like 1

Wszystko fajnie, tylko jak was czytam to mam wrażenie, że kupa kłopotów z tym sprzętem...

22 godziny temu, vonBaron napisał:

Tego to nie wiem, wiem że lepiej od SR15 zdecydowanie :D

potwierdzam, zdecydowanie

1 minutę temu, ZebLong napisał:

Wszystko fajnie, tylko jak was czytam to mam wrażenie, że kupa kłopotów z tym sprzętem...

to jest kupa zabawy, a nie kłopotów - należy zmienić podejście :)

iBasso zapewnia bardzo solidne wsparcie i sprawnie pracują nad softem, choć zaliczają wpadki - tak jak teraz z 192 w Tidalu, bo już raz to naprawiali i grało...

w sumie to w porównaniu do dx200, czy kiedyś fiio x7, to już prawie nie ma problemów i wszystko działa

Ja póki co nic złego na temat działania nie mogę powiedzieć. Ten zacinający się Tidal na 192 jest do zrobienia... No i odbiornik BT z LDAC też... A bateria? No cóż, LG V30 p/k czasu słuchania na jednym ładowaniu wciąga 220 na śniadanie, ale trudno. Moc lepsza za to.

Na razie LG V30 i Onkyo DP-X1 są na wakacjach

Z zegarkiem w ręku nie siedziałem, ale jakieś 5-6 godzin pewnie będzie. Zależy też od tego, w jakim formacie muzyki słuchamy, czy zwykłe 16/44 czy Hiresy albo DSD.

Z takim wynikiem czasowym to także Onkyo DP-X1 wytrzymuje ze 2x dłużej.

19 minut temu, pawkos napisał:

Dzięki za info. Szału nie ma, ale to w sumie żadna niespodzianka. Bardziej niestety norma.

Dokładnie. Plus piękny wyświetlacz też lubi pojeść :)

29 minut temu, ZebLong napisał:

Dokładnie. Plus piękny wyświetlacz też lubi pojeść :)

Niestety, pewnie potem w miarę zużywania się bakterii będzie gorzej, a poniżej 4h to już słabo, jak tu wyjść na miasto🙄

1 minutę temu, Corvin74 napisał:

Niestety, pewnie potem w miarę zużywania się bakterii będzie gorzej, a poniżej 4h to już słabo, jak tu wyjść na miasto🙄

Wymiana baterii to 15min. iBasso nie "zalepia" odtwarzaczy jak inne marki.

• Like 1

12 minut temu, bigmaras napisał:

To piękne - są jeszcze producenci którzy szanują użytkowników, a nie robią z nas owieczki do ....

Dlatego w tym przypadku się tym nie przejmuję. Tak jak w przypadku V30. Tam też się da, chociaż może nie w domowych warunkach.
Będzie można u Ciebie nabyć baterię w przyszłości?
Niestety, pewnie potem w miarę zużywania się bakterii będzie gorzej, a poniżej 4h to już słabo, jak tu wyjść na miasto
Dlatego jak pisał Paul z iBasso, rozładujesz do 50%, doładuj. Rozładujesz zaledwie do 80% procent, doładuj w miarę okazji. Nie drenuj baterii do niskich wartości. Ja w sumie zazwyczaj już doładowuję w przedziale 35-40%. Raz mi się zdarzyło rozładować poniżej 20%.

2 godziny temu, bigmaras napisał:

Czyli da się ją wymienić na większą?