Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Thar napisał:

Etui to faktycznie padaka - wchodzi częsciowo na obszar roboczy ekranu, przynajmniej u mnie, zwłaszcza przy lewej krawędzi.

 

No i pierwszy bug - przy skanowaniu biblioteki przy ok. 45% Mango App się wyłącza. Uruchamiałem ponownie dapa i dalej to samo. DX200 skanuje mi kartę bez problemu.

 

Poza tym DX220, robi bardzo dobre wrażenie, bez etui jest piękny :) A przy tym całkiem poręczny i responsywny.

U mnie etui dobrze leży i nie wchodzi nigdzie na ekran. Za to dołączona folia do zabezpieczenia ekranu jest kiepskiej jakości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam na swoją przesyłkę, dodatkowo pracuję i dopiero pewnie ok. godz. 16 odbiorę z paczkomatu (powinno dojść, oby paczkomat nie był przepełniony).

 

 

 

Za to dołączona folia do zabezpieczenia ekranu jest kiepskiej jakości. 

 

Ojciec ostatnio docinał folię w RTV Euro AGD do V30. Wygląda bardzo dobrze. Może tam docięliby dla DX220?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beh0lder napisał:

A jak ma się Tidal i Master Quality? Bo na androidzie mam maks 48kHz? 

Niekoniecznie max 48 - po prostu producent (albo użytkownik przez roota) musi zaimplementować obejście samplera. Hiby R6 ma to w standardzie i na bieżąco pokazuje próbkowanie na wyjściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na V30 Master działa w pełni. Podobnie jak w apce USB Audio Player, pliki do 384kHz, MQA z Tidala do 192. Sam zastanawiam się, czy da się wgrać UAPP do DX220 ze wszystkim co się w aplikacji nabyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie nie pamiętam, ale chyba mają mqa poprawić w kolejnym update softu

 

z iBasso trzeba pamiętać, że soft każdego grajka jest poprawiany niemal do jego śmierci :) plusem dx220 jest to, że bazuje na wielu doświadczeniach dx200/150 i już na starcie nie ma bólu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by trzeba było zrobić pomiary na wyjściu i sprawdzić co 220 wypluwa. Czytałem na hedfaju, że chyba ogarnęli bitperfect podobnie jak Hiby, czyli ominęli sampling androida. Ale czy tak jest - nie mam pojecia. Przestałem się bawić w cyferki, bo tylko głowa od tego może rozboleć ;) Jeżeli ma fajną sygnaturę, a pierwsze teksty to potwierdzają, to osobiscie sampling mam w nosie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy MQA działa na pełnej w DX220? Tylko w Mango OS?
Wygląda obłędnie. Wreszcie dorwałem

Jak widać na fotce poniżej, tidalowy master odtwarzany jest z częstotliwością 88.2 kHz. Tyle samo, co w Onkyo DP-X1. Czyli jak na razie z posiadanych urządzeń jedynie V30 dekoduje MQA sprzętowo do 192 kHz.

Co do dźwięku, na pewno brzmi inaczej jak wspomniane powyżej 2 sprzęty. Badam z Oppo PM-3.07b5847a0c3db19e08948c49870cc0dd.jpg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany tak se czytam te zachwyty , jakie to w tym nowym Ibasso cuda.. boski wygląd, nieziemski ekran, genialne wifi, przepiękna aplikacja do odtwarzania muzyki itd. a może ktoś by tak napisał coś więcej jak to gra? :ph34r: W sumie to to jest jego główna rola.. grać i cieszyć uszy ^_^

 

Edytowane przez LuQi
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Joseph_k78 napisał:

Wygląda obłędnie. Wreszcie dorwałememoji16.png

Jak widać na fotce poniżej, tidalowy master odtwarzany jest z częstotliwością 88.2 kHz. Tyle samo, co w Onkyo DP-X1. Czyli jak na razie z posiadanych urządzeń jedynie V30 dekoduje MQA sprzętowo do 192 kHz.

Co do dźwięku, na pewno brzmi inaczej jak wspomniane powyżej 2 sprzęty. Badam z Oppo PM-3.07b5847a0c3db19e08948c49870cc0dd.jpg

Jak posłuchasz to napisz jak zgrywa się z PM-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LuQi napisał:

Pany tak se czytam te zachwyty , jakie to w tym nowym Ibasso cuda.. boski wygląd, nieziemski ekran, genialne wifi, przepiękna aplikacja do odtwarzania muzyki itd. a może ktoś by tak napisał coś więcej jak to gra? :ph34r: W sumie to to jest jego główna rola.. grać i cieszyć uszy ^_^

 

Od wtorku nie minęło jeszcze 200h, nie wypada przy kolegach takiej gafy strzelić. To jak wódki nie popijać

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak posłuchasz to napisz jak zgrywa się z PM-3

Spróbuję coś naskrobać, chociaż jak na złość dzisiaj z rana kabelek zbalansowany zaczął przerywać i to tak, że jak nie docisnę kabelka palcem u nasady wtyczki, to nie ma dźwięku w prawej słuchawce (grrr..). Bałem się przez moment, że coś stało się z gniazdem w module, ale na szczęście to nie to. Pozostał mi jedynie stockowy kabel.

 

Mogę powiedzieć jedynie, że zapas mocy dla PM-3 jest spory, nie miałem potrzeby przełączenia na wysoki gain w ustawieniach.

 

Czy ktoś wie jak parować DX220 ze smartfonem w trybie odbiornika BT. Udało mi się sparować z V30 w trybie przesyłania plików, ale V30 nie widzi DX220 jako odbiornika BT nawet po włączeniu opcji BT-DAC. Tak samo Onkyo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LuQi napisał:

To on dopiero po 200h zaczyna grać? Czego to teraz nie wymyślą :o

DX120 też potrzebował wypalenia. Ja szacuję, że mój potrzebowował ok. 250h. Po tym czasie bardziej się otworzył na górze i dół jest bardziej kontrolowany. DX220 nie wypalam, bo mi się nie chce. Już na starcie gra rewelacyjnie i będę go po prostu wygrzewał podczas słuchania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, tomanio1 napisał:

DX220 nie wypalam, bo mi się nie chce. 

 

Spokojna głowa, sam się "wypali" ;) 

 

19 minut temu, Beh0lder napisał:

Btw dx220 jest dość ciepły podczas grania a jak wyszukuję w Tidalu to żałuję że nie miał premiery zimą - byłby ogrzewacz do rąk. Dx 200 też tak miał? 

 

Spokojnie, jak się coś "wypala" to z reguły wydziela się ciepło więc to zupełnie normalne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Tidalem. Na Hiby musiałem zainstalować wersję Tidal 2.11.3, żeby Tidal zapisywał pliki MQA z pełnym próbkowaniem, ponieważ nowsze wersje aplikacji offline grały "tylko" do 48 khz. Czy mógłby ktoś sprawdzić na DX220 próbkowanie plików offline na bieżacej wersji Tidala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Najner napisał:

Mam pytanie związane z Tidalem. Na Hiby musiałem zainstalować wersję Tidal 2.11.3, żeby Tidal zapisywał pliki MQA z pełnym próbkowaniem, ponieważ nowsze wersje aplikacji offline grały "tylko" do 48 khz. Czy mógłby ktoś sprawdzić na DX220 próbkowanie plików offline na bieżacej wersji Tidala?

 

48

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mykupyku napisał:

 

48

No właśnie, czyli podobny problem jak na Hiby. Jeżeli więc komuś bardzo zależy na cyferkach, to trzeba ściągnąć wersję Tidal'a 2.11.3 i wtedy zachowany jest sampling plików zapisanych offline - przynajmniej tak to działa na Hiby R6 i jak rozumiem z informacji w necie wynika to ze zmiany podejścia Tidala do dekodowania MQA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności