Jump to content

iBasso DX220 - już jest...

Recommended Posts

Tylko Fostexy TH610, w bezpośrednim porównaniu z Maxem DX220 nie zrobił na mnie wrażenia, więc dalej nawet nie chciało mi się sprawdzać, ale to faktycznie może być kwestia zgrania.

Trochę inaczej wygląda sprawa przenośności :D 

• Replies 823
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nowy grajek od iBasso pokazany w Japonii. Na razie mogę zdradzić rąbek informacji:   1) Cena: 899 USD 2) Ekran 5 cali 3) 4GB RAM, 8 rdzeni procek 4) DAC ES9028 Pro Dual na pok

w stosunku do dx220 amp1mk2:   dx200/amp1 bardziej analityczny, transparentny i neutralny, mniej basu, gorsza dynamika, mniej mocy, ciut bardziej szumiał   dx150/amp6 łagodniejszy,

BUM!   Oficjalnie 999zł, forumowo oczywiście nieco inaczej  

Posted Images

13 godzin temu, trez0r napisał:

Robisz Factory Reset/Wipe, po instalacji ibassowego softu? IMO sam Lurker0 na head-fi pisał, że nie trzeba... ja (mając lurkera), instaluje update z ibasso, potem wipe/clear cache w recovery, i na koniec lurker via AndroidTool 5-10 min i gotowe 🆗

To się zapytam jak się wchodzi w recovery w ibasso?

4 godziny temu, westberg napisał:

To się zapytam jak się wchodzi w recovery w ibasso?

na wyłączonym DAPie...

1. wciskasz Play

2. wciskasz Power

3. puszczasz Power

4. czekasz, az na ekranie zgasnie logo ibasso

5. puszczasz Play

masz androidowe recovery 🆗

• Thanks 1

Dziękuję Wam bardzo. 

Przyciskałem wszystkie przyciski po kolei razem z power, ale że nie puszczałem powera, to nic z tego nie wychodziło.

Edited by westberg
  • 2 weeks later...

Działa Wam root po ostatniej aktualizacji?

U mnie pod Lurkerem padł superuser - Magisk Manager nie otwiera się.

20200913_141336.png

[Edit] Root jednak działa. Trzeba zainstalować Magisk ze strony magiskmanager.com 🙂

Edited by onlooker
  • 2 weeks later...

Coś czułem w kościach że ibasso zakończyło produkcję dx220

Co też nam teraz za flagowca zaprezentują?

Mam nadzieję że zmienią ten archaiczny procek dość już RK ile można to wciskać w DAP-y

info z headfi

99A79F90-C386-4B41-BDFA-6F8AA90751D5.jpeg

Edited by pua
11 godzin temu, pua napisał:

Coś czułem w kościach że ibasso zakończyło produkcję dx220

Co też nam teraz za flagowca zaprezentują?

Mam nadzieję że zmienią ten archaiczny procek dość już RK ile można to wciskać w DAP-y

info z headfi

Też mam nadzieję, że dadzą w końcu coś sensownego. Chociażby jakiegoś Mediateka, który da lepszą wydajność. No i ciekawe, co teraz zrobią, bo przebić DX220 będzie cholernie ciężko :D

13 godzin temu, Vaiet napisał:

Też mam nadzieję, że dadzą w końcu coś sensownego. Chociażby jakiegoś Mediateka, który da lepszą wydajność. No i ciekawe, co teraz zrobią, bo przebić DX220 będzie cholernie ciężko :D

Jeśli to nie sarkazm to jednak już Shalnling m6 / m6 Pro jest konkurencyjny dla 220 ...

Edited by wegiel21
3 minuty temu, wegiel21 napisał:

Jeśli to nie sarkazm to jednak już Shalnling m6 / m6 Pro jest konkurencyjny dla 220 ...

Nie, to nie sarkazm. Niemniej nie miałem okazji porównywać Shanlingów łeb w łeb, więc nie będę się kusił tutaj na jakieś porównania. Kwestia jest po prostu taka, że z biegiem czasu ceny DX220 nie poleciały na łeb, a jego stosunek cena/jakość pozostały na wysokim poziomie. Uważam go za wysoce synergicznego DAPa, który zagra ze wszystkim co najmniej dobrze. 

7 godzin temu, Vaiet napisał:

Nie, to nie sarkazm. Niemniej nie miałem okazji porównywać Shanlingów łeb w łeb, więc nie będę się kusił tutaj na jakieś porównania. Kwestia jest po prostu taka, że z biegiem czasu ceny DX220 nie poleciały na łeb, a jego stosunek cena/jakość pozostały na wysokim poziomie. Uważam go za wysoce synergicznego DAPa, który zagra ze wszystkim co najmniej dobrze. 

No to tak jak M6/M6pro. Miałem je wszystkie, łącznie z dx200 na wszystkich ampach.

Godzinę temu, chico99 napisał:

No to tak jak M6/M6pro. Miałem je wszystkie, łącznie z dx200 na wszystkich ampach.

Na wszystkich od 1 do 9? Nie wspominając o wersjach specjalnych.

Edited by saudio
4 godziny temu, Loke13 napisał:

Nie oficjalna grafika z headfi

Screenshot_20200923_125719_com.android.chrome.thumb.png.6c673327196e0ab71d4569590471ca0e.png

CPU: Qualcomm Snapdragon 660 Octa-core
RAM: 6GB
ROM: 64GB
DAC: ?
POWER: ?
CHANGABLE AMPS: ?
ANDROID VERS: ?
RELEASE DATE: ?

Jakiś taki jajowaty
Edited by pua
16 minut temu, Spawn napisał:

Z tą pamięcią wbudowaną to ja niewiem co oni (fiio, ibasso, shanling etc) odpier..... ekhem wyczyniają. 128gb to było w Sony ZX2 6 lat temu a Ci nadal dają ledwie połowe albo i jeszcze mniej.

Ale dzieki temu dostaniesz go w cenie $1699 zamiast $1719 , cos za cos 

• Haha 1
4 godziny temu, Spawn napisał:

Z tą pamięcią wbudowaną to ja niewiem co oni (fiio, ibasso, shanling etc) odpier..... ekhem wyczyniają. 128gb to było w Sony ZX2 6 lat temu a Ci nadal dają ledwie połowe albo i jeszcze mniej.

Pewnie znowu zrobią slot pod karty MicroSD tylko tym razem obsługujący nośniki o pojemności 10TB, a nie jak to było za czasów DX90 tylko 1TB :D 

• 4 weeks later...

Od bodaj ostatniego update z uporem maniaka włącza mi się oszczędzanie baterii po odłączeniu kabla USB. Automat w opcjach wyłączony. Ktoś ma pomysł? Czerwone belki na górze i dole... 

9 godzin temu, P1gu napisał:

Jest jakiś sposób (np. podłączenie do gniazda z QC w komputerze), żeby DX220 nie tracił naładowania baterii podczas pracy jako USB DAC?

Pytałem się kiedyś iBasso w tej sprawie w DX150 - powiedzieli, że nie ma takiej opcji. Podobnie jest pewnie w DX220

EDIT: glitch in the Matrix

Edited by docentore
  • Sad 1