Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

....

Czy jest możliwość podłączenia ibasso jako transport przez coax do zewnętrznego dac...np Topping d90.

I czy ma sens podłączyć go liniowo pod dobry wzmak audio?......

 

 

 

Na wszystkie pytania 3xtak

Szukanie okładek pod ibasso to czysta przyjemność 1280x1280 to chyba najlepszy format na ten wyświetlacz. Tylko należy pamiętać aby usunąć stare okładki ze znacznika w mp3tag

 

20210210_195930_HDR.jpg

20210210_211954_HDR.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca twierdzi że jest do wzięcia w idealnym stanie w cenie n3pro cayina...a bateria ciągnie 10-12 godz...

Prawda czy ściema ...

Jak u ciebie z batką ?

P.s...miałem kupić transport do plików tak do 4kzł ...ale może ibasso dzielnie go zastąpi?

Jak to widzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchał flac 16bit to chyba max 9h😃 Ja słucham max 2 albumy już nie zwracam uwagi na baterie.Nie słucham 8h non-stop😗

40 minut temu, hatori77 napisał:

Sprzedawca twierdzi że jest do wzięcia w idealnym stanie w cenie n3pro cayina...a bateria ciągnie 10-12 godz...

Prawda czy ściema ...

Jak u ciebie z batką ?

P.s...miałem kupić transport do plików tak do 4kzł ...ale może ibasso dzielnie go zastąpi?

Jak to widzisz?

No chyba że to ten mój co wymieniałem batkę na nową😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
21 minut temu, mantr napisał:

Kopsnij linka. Do oficjalnego

Na tej stronie konkretnie iBasso wrzuciło i Lurker się odezwał

 

https://www.head-fi.org/threads/dx220-a-new-view-to-your-music-latest-firmware-1-18-local-link-for-user-guide-1st-page-amp9-now-available-and-dc01.898388/page-867

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when using Plex APP, there was no output. (Android OS)
2. Rectified the bug that when playing WAV music files, album artwork wasn't displayed. (Android OS)
3. Allows playing DSD files when using Bluetooth output. (Android OS)
4. Support for last.fm added. (Android OS)
5. Improved system response.  (Mango OS)

 

Dźwiękowo ponoć nic się nie zmieniło. Jedno co zauważyłem, to że kiedy MangoPlayer pod androidem skanuje utwory, skan nie zatrzymuje się po włączeniu wygaszacza (miałem tak w poprzedniej wersji oprogramowania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak jest nowy soft zaraz sprawdzę. Fenks

Po instalacji. Faktycznie responsywność ciut lepiej zauważalnie lepiej🤑

Śmiga na nowym sofcie w mango

20210411_201645_HDR.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłby ktoś w stolicy kto posiada DX220 z amp1mk2 chętny na spotkanie lub wypożyczenie grajka na 1h?

Zrobiłem następny mod AMP1, tym razem do środka powędrowały OPA1656, ale nie pamiętam jak oryginalny gra i chciałbym na szybko porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś tak lub wie dlaczego podczas streamowania nie odtwarza mi utworów w jakości hifi natomiast Master odtwarza . Żeby odtworzyc utwory hifi muszę je wcześniej ściągnąć. Staneło mi się tak po ściągnięciu nowej wersji tidal. Co dziwne na telefonie i shanling m6 wszystko działa dobrze... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mam na Master ustawione więc domyślnie powinno odtwarzać hifi. W momencie kiedy przestawię na hifi w stremingu to nie odtwarza mi znów Master 

Nie wróć. Jak przełączę na jakość Wysoka to odtwarza pliki w jakości high natomiast gdy przełączę na hifi nie odtwarza utwór  się nie włącza. Po przełączeniu na Master odtwarza tylko pliki Master. Napisałem do nich ale automat odpisał że odpowiedzi się mogę spodziewać po 3 dniach... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie archaiczny Android jest winien + rachityczne ustawienia mocy nadawania odbierania celem uniknięcia zniekształceń. Ja sobie darowałem w DX220 wszelkie transmisje audio po WiFi i (zwłaszcza!) bluetooth. Bluetooth nietrudno przestać lubić wobec realnego zasięgu 2-3 metrów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, tarant napisał:

Pewnie archaiczny Android jest winien + rachityczne ustawienia mocy nadawania odbierania celem uniknięcia zniekształceń. Ja sobie darowałem w DX220 wszelkie transmisje audio po WiFi i (zwłaszcza!) bluetooth. Bluetooth nietrudno przestać lubić wobec realnego zasięgu 2-3 metrów.

Chyba czas zacząć z powrotem kupować płyty i przerabiać na flaki. Jeśli chodzi o bluetooth to w telefonie mam aptx hd i lepiej mi z telefonu w razie konieczności słuchać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem tylko o tym, co się dzieje "po falach radiowych". Po kabelku DX 220 nadal jest klasą dla siebie (zwłaszcza w obecnym, spadającym dlań przedziale cenowym).

PS. Ja nie mam w telefonie aptx hd, tylko LDAC i mam wrażenie, że jest to najlepszy kodek do przesyłu po bt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2021 o 23:40, Delt napisał:

Miał ktoś tak lub wie dlaczego podczas streamowania nie odtwarza mi utworów w jakości hifi natomiast Master odtwarza . Żeby odtworzyc utwory hifi muszę je wcześniej ściągnąć. Staneło mi się tak po ściągnięciu nowej wersji tidal. Co dziwne na telefonie i shanling m6 wszystko działa dobrze... 

 

Zrób aktualizacje Tidal'a, wer. 2.40.2.1034.2426 🆗 Ewentualnie downgrade do 2.33.5.1015.445...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@trez0r a Tobie Tidal hula na DX220?

Ja mam ten sam problem co @Delt 

Zrobiłem jak sugerowałeś tj. Zainstalowałe tą niższą wersję ale to nic nie zmieniło 😕

Mam jeszcze DX150 z zainstalowanym Lukerem ale tam jest też dokładnie ten sam problem. WTF? Problem w DX150 pojawił się jakieś dwa, trzy miesiące temu. 
Spotify działa na każdym urządzeniu. 

 

Edit: 

Pobrałem jeszcze starszą wersje Tidala (Grudzień 2020) i działa już jak powinno. Ciekawe co to jest za bug w tych nowszych Tidalach?

Edytowane przez Filip77
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 18:55, Filip77 napisał:

@trez0r a Tobie Tidal hula na DX220?

Ja mam ten sam problem co @Delt 

Zrobiłem jak sugerowałeś tj. Zainstalowałe tą niższą wersję ale to nic nie zmieniło 😕

Mam jeszcze DX150 z zainstalowanym Lukerem ale tam jest też dokładnie ten sam problem. WTF? Problem w DX150 pojawił się jakieś dwa, trzy miesiące temu. 
Spotify działa na każdym urządzeniu. 

 

Edit: 

Pobrałem jeszcze starszą wersje Tidala (Grudzień 2020) i działa już jak powinno. Ciekawe co to jest za bug w tych nowszych Tidalach?

Ja jeszcze nie zainstalowałem starszej wersji bo zakupiłem ostatnio ak sp2k i jemu teraz poświęcam czas jaki mam jeśli chodzi o ibasso dx 220 to nawet do nich pisałem przedstawiając problem jak wyżej i odpisali mi Hello,

 
Thank you for your email.
 
It seems the DX220 has a compatibility issue with the latest Tidal.  We will try to fix this issue on our next firmware update.  Before the update is available, you may use the previous version of Tidal.  Więc właściwym rozwiązaniem jest jak wyżej piszecie zainstalować starsza wersję. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 18:55, Filip77 napisał:

@trez0r a Tobie Tidal hula na DX220?

CIACH

Tak działa od ~ok. 2-3 ostatnich wersji...  Mam Lurkera i "jade" via sklep Google (standardowa ścieżka aktualizacji). Tak jak napisałem wcześniej w wątku do-od tych wersji były problemy, czyt. nie odtwarzał nic innego niźli jakości Master. Generalnie na Twoje problemy polecam tryb Recovery i wyczyszczenie partycji cache, aby Android zrekompilował na nowo klasy 👍 Będzie dobrze :) 

W dniu 6.05.2021 o 19:23, docentore napisał:

Byłby ktoś w stolicy kto posiada DX220 z amp1mk2 chętny na spotkanie lub wypożyczenie grajka na 1h?

Zrobiłem następny mod AMP1, tym razem do środka powędrowały OPA1656, ale nie pamiętam jak oryginalny gra i chciałbym na szybko porównać.

Aktualne? Jak coś to dawaj PW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności