Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pua napisał:

Witam mam pytanie . Zakupiłem wysyłkowo AMP9 chciałem zapytać czy ten amp bardzo drenuje aku w ibasso.

Powiedzmy słuchając falc 44khz.

Na HG na pewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jednak przekonany jestem że Sabre to jest to co lubię  rozdzielczość słuchać blon 03 balans można się zatopić w muzyce.

To już drugi dx220 raz sprzedałem potem żałowałem teraz powrót do nowego.

20210121_202609_HDR.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 18:19, pua napisał:

fenks, ciekaw czy pobije dźwięk cayin n3pro

 

Mi Cayin na lapach duuużo lepiej grał niż dx220 z amp9.

Odwrotnie po balansie - tu iBasso wyraźnie lepsze na amp1, a Cayin co najwyżej przeciętnie wypada.

Pewnie trochę zależy od słuchawek, ale jak ktoś chce lampowego grania, to N3 pro na pewno lepszym wyborem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pua napisał:

Dziś jednak przekonany jestem że Sabre to jest to co lubię  rozdzielczość słuchać blon 03 balans można się zatopić w muzyce.

 

Kolego, pamiętam, że od dawna używasz bardzo klasowych DAPów z dokami Chi-Fi. Nie zrozum mnie źle - sam mam Blony i bardzo je lubię, ale nie chciałbyś spróbować jakichś klasowych doków z takim źródłem? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Najner napisał:

Kolego, pamiętam, że od dawna używasz bardzo klasowych DAPów z dokami Chi-Fi. Nie zrozum mnie źle - sam mam Blony i bardzo je lubię, ale nie chciałbyś spróbować jakichś klasowych doków z takim źródłem? ;) 

Bądź klasowych doków Chi-Fi, na KZ i Blonach chifi się nie kończy :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayin n3pro na lampie gra jako bufor i gra faktycznie świetnie. 

Amp9 ma tylko ntube i nic więcej gra samą lampką i to zupełnie inne granie jak na razie rewelacja no ale grzanie to ma. Może doradzicie co kupić za iem ale żeby nie kosztowały fortuny. Pozdrawiam 

myślałem o tin hifi p1

 

IMG_20210122_175013.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pua napisał:

Cayin n3pro na lampie gra jako bufor i gra faktycznie świetnie. 

Amp9 ma tylko ntube i nic więcej gra samą lampką i to zupełnie inne granie jak na razie rewelacja no ale grzanie to ma. Może doradzicie co kupić za iem ale żeby nie kosztowały fortuny. Pozdrawiam 

IMG_20210122_175013.jpg

Jak do lampy to polecałbym coś na pojedynczym dynamiku. Moondrop Starfield, FiiO FD05, Tanchjim Oxygen.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pua napisał:

Może doradzicie co kupić za iem ale żeby nie kosztowały fortuny. Pozdrawiam 

myślałem o tin hifi p1

Szczerze mówiąc, to jak lubisz Błony (jak ja :D ), to P1 Ci nie podejdą. Dla mnie to karykaturalne bezbasie, ale może seala nie złapałem czy coś (słuchane po balansie z dx160, być może z tych lampowych trybów w Twoich playerach by zagrały lepiej). Powiedz jaki masz budżet, to coś znajdziemy ;) Teraz np. masz na giełdzie ISN H40 - wg mnie świetne doki, jedne z najlepszych do tysiąca złotych, jakie słyszałem.

1 godzinę temu, pua napisał:

Sprawdzę a mam pytanie jakie silicony najlepsze do blon 03 żeby trzymały szczelność.

A to kwestia indywidualna niestety i musisz próbować. Mi fajnie siedzą ze spinfitami.

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pua napisał:

Sprawdzę a mam pytanie jakie silicony najlepsze do blon 03 żeby trzymały szczelność.

Najlepsze są od Pioneer CX8, ale jak nie masz CX8 to polecam tipsy Ostry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Jaro54 napisał:

Najlepsze są od Pioneer CX8, ale jak nie masz CX8 to polecam tipsy Ostry 

Dzięki.

23 godziny temu, Najner napisał:

Szczerze mówiąc, to jak lubisz Błony (jak ja :D ), to P1 Ci nie podejdą. Dla mnie to karykaturalne bezbasie, ale może seala nie złapałem czy coś (słuchane po balansie z dx160, być może z tych lampowych trybów w Twoich playerach by zagrały lepiej). Powiedz jaki masz budżet, to coś znajdziemy ;) Teraz np. masz na giełdzie ISN H40 - wg mnie świetne doki, jedne z najlepszych do tysiąca złotych, jakie słyszałem.

A to kwestia indywidualna niestety i musisz próbować. Mi fajnie siedzą ze spinfitami.

Do ampa9 podpiąłem superluxy 668 po modach świetne połączenie hd330 po modach denon ah-d1100 fajne basowe

Jak na razie nie wyczuwam potrzeby pogłębiania konfliktu z żoną😗 trzeba przestać na kwartał ciężkich zakupów.

Pozdr

Sorki to pisałem też do Najner. ale coś źle nacisnął mouse

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś poszła cała płyta dx bez etui na amp9 słuchawki superlux668 po modzie basowym i bass staje się bardziej tektoniczny schodzi naprawdę nisko  dx na podstawce typu szeroki oring flac 44.1kkhz

muszę powiedzieć że grał całą płytę i był chłodny. DX nie lubi kurtki skórzanej .😀

Przy SACD grzanie normalne ale nie hot że nic ino jajka wybijać🤑

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, hatori77 napisał:

Cześć wam. Pytanie ...warto brać Ibasso dx 220 w cenie CayinN3pro...

Czy lepiej nowego Cayina?

Ktoś doradzi ?

 

 

Ja nie mogę pomóc gdyż dwa modele mają swoje zalety i wady .

Cayin lampa czaruje filtry mocno zauważalne. Ibasso zaś dokładnie sterylnie muzykalnie tryb amp9 lampowy to zupełnie inna lampa jak w n3pro bardziej szumi ale tak więcej lampy niż w cayin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności