Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Fostexy TH610, w bezpośrednim porównaniu z Maxem DX220 nie zrobił na mnie wrażenia, więc dalej nawet nie chciało mi się sprawdzać, ale to faktycznie może być kwestia zgrania.

Trochę inaczej wygląda sprawa przenośności :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trez0r napisał:

 

Robisz Factory Reset/Wipe, po instalacji ibassowego softu? IMO sam Lurker0 na head-fi pisał, że nie trzeba... ja (mając lurkera), instaluje update z ibasso, potem wipe/clear cache w recovery, i na koniec lurker via AndroidTool 5-10 min i gotowe 🆗

To się zapytam jak się wchodzi w recovery w ibasso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, westberg napisał:

To się zapytam jak się wchodzi w recovery w ibasso?

 

na wyłączonym DAPie...

1. wciskasz Play

2. wciskasz Power

3. puszczasz Power

4. czekasz, az na ekranie zgasnie logo ibasso

5. puszczasz Play

 

masz androidowe recovery 🆗

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Działa Wam root po ostatniej aktualizacji?

U mnie pod Lurkerem padł superuser - Magisk Manager nie otwiera się.

 

20200913_141336.png

 

[Edit] Root jednak działa. Trzeba zainstalować Magisk ze strony magiskmanager.com 🙂

Edytowane przez onlooker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś czułem w kościach że ibasso zakończyło produkcję dx220

Co też nam teraz za flagowca zaprezentują?

Mam nadzieję że zmienią ten archaiczny procek dość już RK ile można to wciskać w DAP-y

info z headfi

 

99A79F90-C386-4B41-BDFA-6F8AA90751D5.jpeg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, pua napisał:

Coś czułem w kościach że ibasso zakończyło produkcję dx220

Co też nam teraz za flagowca zaprezentują?

Mam nadzieję że zmienią ten archaiczny procek dość już RK ile można to wciskać w DAP-y

info z headfi

 

 

Też mam nadzieję, że dadzą w końcu coś sensownego. Chociażby jakiegoś Mediateka, który da lepszą wydajność. No i ciekawe, co teraz zrobią, bo przebić DX220 będzie cholernie ciężko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Vaiet napisał:

Też mam nadzieję, że dadzą w końcu coś sensownego. Chociażby jakiegoś Mediateka, który da lepszą wydajność. No i ciekawe, co teraz zrobią, bo przebić DX220 będzie cholernie ciężko :D

Jeśli to nie sarkazm to jednak już Shalnling m6 / m6 Pro jest konkurencyjny dla 220 ...

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wegiel21 napisał:

Jeśli to nie sarkazm to jednak już Shalnling m6 / m6 Pro jest konkurencyjny dla 220 ...

Nie, to nie sarkazm. Niemniej nie miałem okazji porównywać Shanlingów łeb w łeb, więc nie będę się kusił tutaj na jakieś porównania. Kwestia jest po prostu taka, że z biegiem czasu ceny DX220 nie poleciały na łeb, a jego stosunek cena/jakość pozostały na wysokim poziomie. Uważam go za wysoce synergicznego DAPa, który zagra ze wszystkim co najmniej dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Vaiet napisał:

Nie, to nie sarkazm. Niemniej nie miałem okazji porównywać Shanlingów łeb w łeb, więc nie będę się kusił tutaj na jakieś porównania. Kwestia jest po prostu taka, że z biegiem czasu ceny DX220 nie poleciały na łeb, a jego stosunek cena/jakość pozostały na wysokim poziomie. Uważam go za wysoce synergicznego DAPa, który zagra ze wszystkim co najmniej dobrze. 

 

No to tak jak M6/M6pro. Miałem je wszystkie, łącznie z dx200 na wszystkich ampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Loke13 napisał:

Nie oficjalna grafika z headfi

Screenshot_20200923_125719_com.android.chrome.thumb.png.6c673327196e0ab71d4569590471ca0e.png

 

 

CPU: Qualcomm Snapdragon 660 Octa-core
RAM: 6GB
ROM: 64GB
DAC: ?
POWER: ?
CHANGABLE AMPS: ?
ANDROID VERS: ?
RELEASE DATE: ?
 
Jakiś taki jajowaty
Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Spawn napisał:

Z tą pamięcią wbudowaną to ja niewiem co oni (fiio, ibasso, shanling etc) odpier..... ekhem wyczyniają. 128gb to było w Sony ZX2 6 lat temu a Ci nadal dają ledwie połowe albo i jeszcze mniej.

Ale dzieki temu dostaniesz go w cenie $1699 zamiast $1719 , cos za cos 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spawn napisał:

Z tą pamięcią wbudowaną to ja niewiem co oni (fiio, ibasso, shanling etc) odpier..... ekhem wyczyniają. 128gb to było w Sony ZX2 6 lat temu a Ci nadal dają ledwie połowe albo i jeszcze mniej.


Pewnie znowu zrobią slot pod karty MicroSD tylko tym razem obsługujący nośniki o pojemności 10TB, a nie jak to było za czasów DX90 tylko 1TB :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, P1gu napisał:

Jest jakiś sposób (np. podłączenie do gniazda z QC w komputerze), żeby DX220 nie tracił naładowania baterii podczas pracy jako USB DAC?

Pytałem się kiedyś iBasso w tej sprawie w DX150 - powiedzieli, że nie ma takiej opcji. Podobnie jest pewnie w DX220

 

EDIT: glitch in the Matrix

Edytowane przez docentore
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanie archeologiczne.

 

Czy ktoś miał okazję porównać Astella AK380 do Ibasso DX220 (amp 1 mk2)? Jeżeli ktoś miał okazję, to proszę o napisanie dwóch słów refleksji. Może być więcej niż dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności