Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Stałem się własnie szcześliwym posiadaczem DX220

I chciałbym Was prosić o wsparcie i poradę. Nie mogę zainstalować Tidala, robie to oczywiście przez aplikację APK Pure

i w momencie komendy Instaluj..wyskakuje mi informacja - Instalacja zakończona niepowodzeniem

Dodam, że oczywiście jest odhaczona opcja zabezpieczeń, a Spotify zainstalował sie bez żadnych problemów za pierwszym razem

 

Pomożecie, doradzicie albo wesprzecie dobrym słowem? :)

Edytowane przez Foma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już można? 
Bo własnie myślałem że po to był APKPure ponieważ nie można było tego zrobić z użyciem Playa
Możesz sklep Google pobrać i zainstalować bezpośrednio z Pure apk

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemu z zainstalowaniem Tidala z APKPure zaraz po zakupie DAPa, a Lurkera instalowałem później. Możliwe, że to wina nowszych wersji softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Foma napisał:

Pierwsze wrażenia, to że gra to pięknie, choć trochę konturowo i bez wypełnienia

Czy po przepaleniu mocno zmienia się jego charakter, dźwięk nabiera trochę ciałka?

 

No i na duży plus, w porównaniu np do takiego AK300, iBasso jest płaski jak stół 🙂

 

 

On tak już ma. Płaskie nagrania gra płasko, mięsiste - "z mięsem". Poza tym mózg się przyzwyczaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, xenofont napisał:

Tak gapless włączony

 

Sprawdź, co się dzieje po wyłączeniu. Sprawdzałem u siebie, odtwarzacz ma zwłokę od momentu naciśnięcia play, właśnie jakieś 2 sekundy, ale licznik czasu i dźwięk płyną razem, od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie, coś takiego się dzieje.

Myślałem, że minęło po wyłączeniu gapless, ale jak skaczę między utworami, to czasem się jeszcze pojawia.

Po prostu trzeba słuchać spokojnie i nie skakać tylko wsiąkać w muzykę :)

 

Myślałem też, że to AMP9 bo mam od niedawna (a on też klika pomiędzy utworami), ale nie, jest tak też na 1 i 8.

Może zapchałem bibliotekę gęstymi formatami czy co?

Aż mi się wierzyć nie chce, że przez dwa miesiące tego nie zauważyłem,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałbym wyczyścić cache (robi się to tak, jak w DX 200 i 150 - gdzieś na forum jest opisane, robiłem to przed instalacją najnowszego softu), przeskanować zawartość karty i pamięci, a jeżeli to nie pomoże - reset do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, tarant napisał:

Tak się patrzę i nie ma już DX220 czy  DX160 w ofercie Marka ani innych sprzedawców na terenie PL. Koronawirus  wykończył produkcję i import?


o tym samym dziś pomyślałem, wywiało sprzęty, nie tylko u Marka.
 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 21:03, Foma napisał:

 

Mój mózg nie musi się przyzwyczajać, już po 15 minutach wysłal mi komunikat - To jest dobre!😄

 

15min w zupełności wystarczy...

 

6 godzin temu, tarant napisał:

Tak się patrzę i nie ma już DX220 czy  DX160 w ofercie Marka ani innych sprzedawców na terenie PL. Koronawirus  wykończył produkcję i import?

Jak-by-co... to mam na sell dx200nowa bateria, amp7 i 9... wolne od KW😆...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tarant napisał:

Załapałem się jeszcze na IT04. Te słuchawki jak na razie wyczerpują moje potrzeby szukania czegoś do DX220 (no może kabelki...). Polecam, ale też zniknęły z ofert :(

Też polecam ;) Sprobuj moda polegającego na zaklejeniu jednej z dziurek w kopułce - tej bliżej tulejki, przykład na zdjęciu.

 

 

MVIMG_20200308_120414.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Najner napisał:

Też polecam ;) Sprobuj moda polegającego na zaklejeniu jednej z dziurek w kopułce - tej bliżej tulejki, przykład na zdjęciu.

 

 

MVIMG_20200308_120414.jpg

 

A jak się mają it04 do fh7 Twoim zdaniem?

Miałem it03 i przesiadka na fh7 zrobiła na mnie spore wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Najner napisał:

Jeżeli się uda, to w najbliższą sobotę będę miał okazję porównać it04 z fh7. Dam znać ;)

Może też bym wpadł... Wrocław mały jest.

Co prawda mam robotę ale może coś się ulepi.

Chyba że to tajny meet...😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Najner napisał:

Zapraszam - ja nie zajmuję dużo miejsca, bo i tak większość spędzam na pogaduchach w kuchni, także chyba nikt się nie obrazi, jak weźmiesz swój sprzęt i wpadniesz ;)

 

 

 

Zaaacne towarzystwo.

Będę próbował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności