Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma słowem nic, czy poprawili wsparcie dla plików HiRes z Amazon Music HD. Co prawda w tej chwili nie używam, bo na co mi kolejna usługa do kolekcji, ale kiedy byłem jeszcze na trialu, to wsparcie iBasso takie zrobiło, że wszystkie pliki, także te w jakości 16/44.1 upsamplowało do 192kHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka ładowarka Samsunga. Moja od poczciwego Note 4 ładowała DX 220 na szybko. Unikam tego, tak w playerach jak i w telefonach, jakoś nie lubię gorących baterii.

Ciekawe, czy zmniejszyło się wyciszenie po włączeniu korektora graficznego. Ostatnio to było dobre - 20dB...

10 godzin temu, Beh0lder napisał:
Wyszedł V1.16.241 

Android:
1. Fix the problem that the parameter EQ does not take effect after the song is cut;
2. Fixed the problem that the volume of Bluetooth connected AirPods is abnormal;
3. Fix the problem that some PD chargers cannot charge fast.

Mango:
1. Fix the problem that the AMP9 output setting status cannot be saved;
2.Fixed the problem of abnormal wallpaper display after OTA upgrade;
3. Fix the problem that some songs of M3U file cannot be imported.

https://ibasso.cn/portfolio/dx220gjandroid8-1v1-1-16-241

Download link
https://we.tl/t-6yPfnJdwGV

DX220_2020.01.16-1.16.241.zip
824 MB
Ciekawe czy ładowarka Samsung w końcu ogarnie szybkie ładowanie. Ipadowska C->C działa jak trzeba...
 

 

Na "światowej" stronie iBasso go nie ma...

Edytowane przez tarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Też, ze 3-4 razy od początku grudnia  (najnowszy soft). Przy próbie wybudzenia. Zdaje się, ze za każdym razem wcześniej był ładowany lub podłączony do komputera (ale już po odłączeniu).
Muszę cofnąć to co napisałem wcześniej. Właśnie dopiero co nie chciał się wybudzić i to podczas ładowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.16.242 (z chińskiej strony dostępny był 1.16.241) już na światowej stronie iBasso.

http://www.ibasso.com/down.php

 

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when playing 24bit music when turning on the PEQ, and changing to the next song, the PEQ goes back to the default settings. (Android OS)
2. Rectified the bug that when using with some Bluetooth devices, the volume is not high enough. (Android OS)
3. Improved support for PD charging. (Android OS)
4. Rectified the bug that AMP9 high output selection can't be saved. (Mango OS)
5. Improved the compatibility of the playlist between two systems.
6. Improved the M3U support. (Mango OS)
7. Graphic EQ drop changed from 12dB to 6dB.

Edytowane przez tarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2020 o 19:43, tarant napisał:

Na "światowej" stronie iBasso go nie ma...

 

Dla "reszty" świata, jest oficjalna 1.16.242 :)

 

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when playing 24bit music when turning on the PEQ, and changing to the next song, the PEQ goes back to the default settings. (Android OS)
2. Rectified the bug that when using with some Bluetooth devices, the volume is not high enough. (Android OS)
3. Improved support for PD charging. (Android OS)
4. Rectified the bug that AMP9 high output selection can't be saved. (Mango OS)
5. Improved the compatibility of the playlist between two systems. 
6. Improved the M3U support. (Mango OS)
7. Graphic EQ drop changed from 12dB to 6dB.

 

Lurker00 też jest jako DX220-A8.1-L1.24b2, od rana "jadę" na ww. wersji i poprawiono niedoróbki... Narazie iBasso ma przerwę na Nowy Rok, podobno po świętach mają wypuścić jeszcze FW dla dx200.

3 minuty temu, tarant napisał:

1.16.241  już na światowej stronie iBasso.

http://www.ibasso.com/down.php

To jest .242, jak widać pewnie to są 2. linię - dla państwa środka i reszty świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak? Jakieś wrażenia z nowej wersji softu?

Włączenie korektora graficznego rzeczywiście powoduje znacznie mniejszy spadek głośności. Taki, jaki pozwoli uniknięcia przesterowań, ale też i utraty słuchu po jego wyłączeniu ;) Sprawdziłem, wyłączyłem.

Dźwiękowo coś się zmieniło? Mam wrażenie, że trochę wysokie tony są inaczej, oszczędniej podawane. Ale to może tylko kwestia dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś zapakować DX220 do etui Shanling c3? dap + iem'y?
OBSERWU
Tak. Ja swojego czasu tak wlasnie transportowalem swojego dx220 i spokojnie sie mieści

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


słuchawki wejdą również?
Mi wchodziły bez problemu dap, słuchawki, kabel i kilka par tipsów, a w dalszą drogę bez problemu tez wchodzil dx220 i bp zx300 czy sr15

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2020 o 20:44, trzcionka napisał:

Próbował ktoś zapakować DX220 do etui Shanling c3? dap + iem'y?

OBSERWU

Bez problemu, choć ja w jednym noszę DX220 + AMP8 i śrubokręcik, a w drugim WM1A + Xelento z CM Cable Shadow + BigAudio Hybrid + stockowy kabel od Xelento + iBasso CA02 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vaiet napisał:

Bez problemu, choć ja w jednym noszę DX220 + AMP8 i śrubokręcik, a w drugim WM1A + Xelento z CM Cable Shadow + BigAudio Hybrid + stockowy kabel od Xelento + iBasso CA02 :D


ono jest skrojone pod DAP w jakimś sensie? różni się od etui na navi, dyski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, trzcionka napisał:


ono jest skrojone pod DAP w jakimś sensie? różni się od etui na navi, dyski?

Jest skrojone pod noszenie swojego przenośnego sprzętu. Miałem etui na dysk i nawet nie ma porównania do C3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tarant napisał:

Czy w waszych DX220 też macie cichy trzask w jednym z kanałów (u mnie zwykle w prawym) przy przejściu do utworu (kolejny utwór na liście, skip) o innej rozdzielczości/częstotliwości próbkowania, np. 16/44 -> 24/48 itd?

 

Generalnie tak, ale raczej takie "pyknięcie" - ciche - i to prawo-lewo... słychać bardziej na amp1mkII, niźli na amp9 i to bardziej nie na "rozdzelczości", a tryb PCM->DSD, i vice-versa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tarant napisał:

 

Melduję posłusznie, że piłka do koszykówki nijak nie wchodzi. "Klocuszek" dystansowy też...

 

20200211_172834.jpg

Panie drogi, nie rób tego Cardasom i zdejmij te comply, bo one je niszczą ;< Jak stocki nie siadają, a pewnie tak jest, to polecam SpiralDot. Ja używałem z L-kami i to było właśnie to. Comply dla mnie niszczą totalnie całą ich ******stość. A poza tym, to C3 jest chyba robiony specjalnie pod wymiar DX220 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Na wstępie dziękuję, bo bardzo skorzystałem czytając ten wątek.

Przekonałem się, że 220-tka może się grzać w czasie odtwarzania, zwłaszcza gęstych plików.

A ponieważ to mój pierwszy DAP to nie miałem punktów odniesienia...

 

Mam jednak pytanko, na które nie znalazłem odpowiedzi.

Moja 220 (najnowszy soft ze stycznia) po ponad dwóch miesiącach zaczęła mi urywać początki utworów. Odtwarza tak gdzieś od drugiej, trzeciej sekundy.

Jest to niezależne od tego, czy to zwykły flac, czy gęsty, czy DSD. Tak jakby 220 miała małą czkawkę zanim zacznie grać.

Czy zdarzyło się wam coś takiego? Coś się da na to poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności