Skocz do zawartości

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Właśnie słucham HP-V1 z T1v2 i brzmi to rewelacyjnie, tylko że ten wzmak jak na przenośny jest duży :) Wielkość podobna do Hugo 2, trochę węższy, ale dużo wyższy. No i swoje waży, to taka przenośna bestia, ale raczej do przenoszenia z jednej części mieszkania do drugiej. 


o to, to. raczej nie na wyjazdy :)
z dx220?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafi Wam się 220 po prostu wyłączyć? 
Kiedyś z kilka razy tak się rzeczywiście robiło w moim egzemplarzu przy próbie włączenia ekranu albo odtwarzania i na nic nie reagował. Trzeba było wówczas zastosować reset przytrzymując przycisk power na ok. 10 sekund. Ale to zdarzyło mi się kilka softów do tyłu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Joseph_k78 napisał:
2 godziny temu, trzcionka napisał:
Potrafi Wam się 220 po prostu wyłączyć? 

Kiedyś z kilka razy tak się rzeczywiście robiło w moim egzemplarzu przy próbie włączenia ekranu albo odtwarzania i na nic nie reagował. Trzeba było wówczas zastosować reset przytrzymując przycisk power na ok. 10 sekund. Ale to zdarzyło mi się kilka softów do tyłu.


takie dokładnie akcje, zgon przy próbie wybudzenia (aku 90%). życiowe;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Joseph_k78 napisał:
15 godzin temu, trzcionka napisał:
Potrafi Wam się 220 po prostu wyłączyć? 

Kiedyś z kilka razy tak się rzeczywiście robiło w moim egzemplarzu przy próbie włączenia ekranu albo odtwarzania i na nic nie reagował. Trzeba było wówczas zastosować reset przytrzymując przycisk power na ok. 10 sekund. Ale to zdarzyło mi się kilka softów do tyłu.

 

13 godzin temu, trzcionka napisał:


takie dokładnie akcje, zgon przy próbie wybudzenia (aku 90%). życiowe;) 
 

 

Też, ze 3-4 razy od początku grudnia  (najnowszy soft). Przy próbie wybudzenia. Zdaje się, ze za każdym razem wcześniej był ładowany lub podłączony do komputera (ale już po odłączeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawdzaliście odtwarzanie przez bluetooth? U mnie nie działają z poziomu słuchawek przyciski play/pause, przy zachowanym przełączeniu utworów/regulacji głośności. Sprawdziłem, jest tak samo na 2 parach słuchawek i głośniku BT. To kwestia niekompatybilności z niższymi wersjami? Słuchawki mają BT 4.1, głośnik nawet nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem. Play/pause działa nawet przy filmikach w YouTube... Tylko nie w "firmowym" odtwarzaczu.

Przy okazji. Używacie jakichś innych playerów? Jak już pisałem, swego czasu po kilku minutach straciłem dźwięk w Neutronie (pełna wersja) ściągniętym z PlayStore, a przy okazji również w Mango player. Zrobiłem wówczas fabryczny reset i od wtedy już nic nie instalowałem. Pal sześć bluetooth, ale Mango player ma jeszcze dwa problemy. Za małe jak na moje palce ikony biblioteki i opcji (ciągle rozwijam pasek z listą utworów albo nic się nie dzieje). Po drugie zaś to gigantyczne wyciszenie po włączeniu korektora graficznego. Niby go nie używam, ale sama świadomość wkurza ;) 

Edytowane przez tarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tarant napisał:

Czy pod Mango OS można przesyłać pliki z PC (Win10)? Działa DAC, ale zawartości odtwarzacza/karty pamięci nijak nie zdołałem zobaczyć.

 

W trybie USB-DAC DX160 widnieje w systemie jako zewnętrzna karta dźwiękowa i obsługiwany jest strumień z komputera. Dostęp z komputera do zawartości karty jest wówczas wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o DX220 :). Może nie napisałem ściśle. Działa tryb DAC pod Mango OS. Ale po jego wyłączeniu (lub nie włączaniu w ogóle) pod Mango OS komputer "nie widzi" zawartości pamięci wewnętrznej i karty zewnętrznej odtwarzacza. Nie da się wgrać muzyki krótko mówiąc pod programem Mango OS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tarant napisał:

Ja piszę o DX220 :). Może nie napisałem ściśle. Działa tryb DAC pod Mango OS. Ale po jego wyłączeniu (lub nie włączaniu w ogóle) pod Mango OS komputer "nie widzi" zawartości pamięci wewnętrznej i karty zewnętrznej odtwarzacza. Nie da się wgrać muzyki krótko mówiąc pod programem Mango OS.

 

Odpisywałem wcześniej na temat dx160 i zostało w głowie, nie mniej jednak zasada działania jest ta sama. Jeżeli wyłączasz usb-dac najlepiej odłącz przewód i podłącz jeszcze raz. To kwestia systemu zapewne, który cały czas myśli, że jest podłączona karta dźwiękowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem jeszcze raz. Po podłączeniu w Mango OS komputer rozpoznaje DX220 w ikonach w prawym dolnym rogu paska, ale nie widać go w eksploratorze. Jest tylko opcja z ikony "wysuń urządzenie" oraz "otwórz aplet urządzenia i drukarki". Tam DX220 prezentuje się jako "nierozpoznane urządzenie". System to Win10 Home 1909. Nie jest to wielki problem, można przełączyć pod Androida do przesyłania plików, ale jednak.

 

Image 1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tarant napisał:

Sprawdziłem jeszcze raz. Po podłączeniu w Mango OS komputer rozpoznaje DX220 w ikonach w prawym dolnym rogu paska, ale nie widać go w eksploratorze. Jest tylko opcja z ikony "wysuń urządzenie" oraz "otwórz aplet urządzenia i drukarki". Tam DX220 prezentuje się jako "nierozpoznane urządzenie". System to Win10 Home 1909. Nie jest to wielki problem, można przełączyć pod Androida do przesyłania plików, ale jednak.

 

 

 

Ok, już wiem o co Ci chodzi.

 

Mango w żadnym stopniu nie blokuje dostępu do karty. Sprawdziłem przed chwilą. ADB masz w menadżerze jak dap jest w trybie ładowania usb a nie transferu plików.

 

Jak jesteś w mango przejedź paluchem z góry na dół i zmień z trybu ładowania na transfer plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogarnąłem o co chodzi. Ja używam po prostu mango playera cały czas a tobie chodzi o tą samą oszczędnościową powłokę mango po przejściu z andka na nią.

Wtedy są wyłączane androidowe funkcje komunikacyjne i faktycznie nie będzie możliwości żadnego połączenia do wymiany plików.

Z założenia na tryb ma służyć wycięciu sporej części androidowej funkcjonalności zatem przerzucenie i uruchomienie dodatkowych usług wykluczało by sens istnienia jej. Ja osobiście nie korzystam w ogóle z niej.

 

 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tryb jest ciekawy, bo odtwarzacz gra inaczej niż pod Androidem. Trudno powiedzieć czy lepiej. Wysokie dźwięki wyostrzają się  i odrobinę tracą na rozdzielczości, środek nieco się przybliża. Jest jaśniej, ale czy nie za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tarant napisał:

Ten tryb jest ciekawy, bo odtwarzacz gra inaczej niż pod Androidem. Trudno powiedzieć czy lepiej. Wysokie dźwięki wyostrzają się  i odrobinę tracą na rozdzielczości, środek nieco się przybliża. Jest jaśniej, ale czy nie za bardzo.

 

Ja to ciepłolubny jestem i może z raz na początku użyłem tego trybu i nie czułem nigdy potrzeby używania. W każdym bądź razie nie sądzę aby kiedykolwiek pojawiły się w niej nowe usługi typowo androidowe choć mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł V1.16.241 

Android:
1. Fix the problem that the parameter EQ does not take effect after the song is cut;
2. Fixed the problem that the volume of Bluetooth connected AirPods is abnormal;
3. Fix the problem that some PD chargers cannot charge fast.

Mango:
1. Fix the problem that the AMP9 output setting status cannot be saved;
2.Fixed the problem of abnormal wallpaper display after OTA upgrade;
3. Fix the problem that some songs of M3U file cannot be imported.

https://ibasso.cn/portfolio/dx220gjandroid8-1v1-1-16-241

Download link
https://we.tl/t-6yPfnJdwGV

DX220_2020.01.16-1.16.241.zip
824 MB
Ciekawe czy ładowarka Samsung w końcu ogarnie szybkie ładowanie. Ipadowska C->C działa jak trzeba...
 
Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności