Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bigmaras napisał:

W razie czego informuje, że w bólach różniej maści opóźnień w końcu dojechały etui od Mitera do DX220 w kolorze czarnym  :)

 

FMgofJK.jpg

 

 

A czy ta ramka zasłania górną belkę i prawy suwak?

 

Wrzuciłbyś zdjęcie z DX'em w środku i włączonym ekranem. Pliiiz.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od kilku godzin mamy nowy fw 1.15.233, za changelog'iem:

 

Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when using some third party player APPs and the earphone was unplugged, the auto pause didn't function. (Android OS)
2. Improved the compatibility of the SPDIF 192k digital output with some external DACs.(Android OS)
3. Now Bluetooth receiver supports AAC protocol. (Android OS)
4. Rectified the bug that the 16k band of EQ didn't work properly. (Android OS)
5. Added support for Amazon HD music. (Android OS) 
6. Added Output Level option for AMP9. (Mango OS)
7. Improved the loading speed of high resolution album artwork. (Mango OS)
8. Rectified the bug that when playing DSD, there was a possibility of some white noise in the music background. (Mango OS) 

Lurker00 tez już jest gotowy :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Może doczekamy się też wreszcie LDACa w odbiorniku BT.
5. No właśnie. Może będzie wreszcie inne info niż to poniżej:7b73d83676b07b7c1bd4f2217c7ff66a.jpg

Support dla Amazon Music HD zrobiony aż za dobrze. Zdaje się, że upsampluje pliki o niższej częstotliwości niż 192kHz. Przynajmniej tak wynika z informacji na belce powiadomień.f3a93993f4775f9ffbbb18d786029f2c.jpg

Wszystkie pliki, te o jakości CD włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, tarant napisał:

Jak długo wam przeciętnie gra DX221 na plikach 16/44.1 ("zwykły flac")? Wyciąga 8 godzin?

 

Bez problemu.

I po jakimś miesiącu z okładem przestał mi się grzać. Nawet jak ładuje i gram to letni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W system info podaje mi, ze mam wersję oprogramowania 2,2. To jakiś stary soft z DX200?

Dziwnie działa korektor graficzny i parametryczny. Po włączeniu głosność spada (niezależnie od poziomu gain) o jakąś 1/3, po wyłaczeniu korektorów - wraca do pierwotnego poziomu.

 

Poprawiam się. 2.2 to wersja odtwarzacza Mango Player...Wersja systemu to 1.14.203...

Edytowane przez tarant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2019 o 13:44, trez0r napisał:

Od kilku godzin mamy nowy fw 1.15.233, za changelog'iem:

 


Improvements with this firmware:

1. Rectified the bug that when using some third party player APPs and the earphone was unplugged, the auto pause didn't function. (Android OS)
2. Improved the compatibility of the SPDIF 192k digital output with some external DACs.(Android OS)
3. Now Bluetooth receiver supports AAC protocol. (Android OS)
4. Rectified the bug that the 16k band of EQ didn't work properly. (Android OS)
5. Added support for Amazon HD music. (Android OS) 
6. Added Output Level option for AMP9. (Mango OS)
7. Improved the loading speed of high resolution album artwork. (Mango OS)
8. Rectified the bug that when playing DSD, there was a possibility of some white noise in the music background. (Mango OS) 

Lurker00 tez już jest gotowy :)

 

Z ciekawostek. Ta wersja pozwala na zainstalowanie sklepu Google , zalogowanie się do konta i instalowanie programów. Zainstalowałem i odpaliłem odtwarzacz Neutron. Grało i...przestało. Zero dźwięku pod androidem na obu odtwarzaczach (w Mango OS pozostał). Przywróciłem ustawienia fabryczne z reinstalacją systemu, Mango Player gra. Na razie daję sobie spokój. Ale jak ktoś chce się bawić bez Lurkera...

I jeszcze jedno. Znaczne wyciszenie głośności odtwarzania po włączeniu korektora graficznego jest dolegliwością zgłaszaną na Head Fi. Paul wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Takie tam noworoczne postanowienia iBasso. Specyfikację pokażą i dadzą ludziom posłuchać to dopiero będzie premiera.

 

I na pewno będzie sporo kosztował. Limitowane DX200 na drogich podzespołach były że 2x droższe od stocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Fiio wypuszcza dapa za 1400 dolarów, Ibasso za 2000 dolarów to ile bedą kolejne Astelle kosztować? :D Szkoda że nam wypłaty nie rosną w takim tempie ;)

 

@chico99 Ty zamieniłeś dx220 na dx160? Uprasza się o jakiś komentarz w tej kwestii :)

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę zakładać osobnego wątku.
rozglądam się za przenośnym wzmacniaczem do zestawu dx200 i t1 v2/hd800.
polecicie coś, co dobrze uzupełni to co wyżej? - zdecydowanie coś przenośnego, stacjonarkę mam.
(Fostex HP-V?)

 

Edytowane przez trzcionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie słucham HP-V1 z T1v2 i brzmi to rewelacyjnie, tylko że ten wzmak jak na przenośny jest duży :) Wielkość podobna do Hugo 2, trochę węższy, ale dużo wyższy. No i swoje waży, to taka przenośna bestia, ale raczej do przenoszenia z jednej części mieszkania do drugiej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności