Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Beh0lder napisał:

Też miałem fail przy pierwszej instalacji. Zmieniłem kabelek i port USB - z USB A->C na C->C i wszystko śmiga. W porównaniu z debrandingiem samjangów pikuś. Lurkera instalowałem tylko dla google play, sprawdzanie zmian w czasie działania na baterii olałem.

 

A ten Google Play to Ci się pojawił razem z Hibi? U mnie było tylko Hibi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, westberg napisał:

 

A ten Google Play to Ci się pojawił razem z Hibi? U mnie było tylko Hibi.

Ikonka sama się pojawiła po zlurkerowaniu. Tak samo jak USB Audio - służący do potwierdzania czy przeszła autoryzacja do google store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Beh0lder napisał:

Ikonka sama się pojawiła po zlurkerowaniu. Tak samo jak USB Audio - służący do potwierdzania czy przeszła autoryzacja do google store.

 

Tak, właśnie sobie zainstalowałem lurkera ponownie, tym razem bez kłopotów; pojawił się sklep gugla, hibi i usb audio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chico99 napisał:

Jest w lukerze na dx220 opcja full mango? Pamiętam, ze w lukerze na dx150 nie było.

 

Jest opcja Mango OS, która omija androida. 

 

Mam pytanie dość głupie:

do czego służy i jak się używa USB Audio na DX220?

 

W opisie aplikacji napisano, że jest to plejer, a mnie wcale nie działa jak plejer. Coś się na pasku uruchamia, ale nie wiem co. Na liczniku lecą sekundy i tyle.

 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, westberg napisał:

Mam pytanie dość głupie:

do czego służy i jak się używa USB Audio na DX220?

 

2 godziny temu, Beh0lder napisał:

Tak samo jak USB Audio - służący do potwierdzania czy przeszła autoryzacja do google store.

?? 

Klikasz na ... Następnie Google Android ID 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Beh0lder napisał:

 

?? 

Klikasz na ... Następnie Google Android ID 

 

Skoro USB Audio służy do potwierdzania autoryzacji w Guglu, to czemu nazywa się USB Audio? Nie bardzo rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, westberg napisał:

 

Skoro USB Audio służy do potwierdzania autoryzacji w Guglu, to czemu nazywa się USB Audio? Nie bardzo rozumiem.

Bo to tylko nazwa? PowerAmp nie jest aplikacją służącą jako wzmacniacz, a Yanosik nie zamienia telefonu w toporek? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Beh0lder napisał:

Bo to tylko nazwa? 

 

To czemu się nie nazywa np. "USB Drawing & Painting Landscape & Clouds", albo "USB Cooking Cats & Flies? Skoro nazwy nie mają znaczenia. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, westberg napisał:

 

To czemu się nie nazywa np. "USB Drawing & Painting Landscape & Clouds", albo "USB Cooking Cats & Flies? Skoro nazwy nie mają znaczenia. 

Na to pytanie odpowie tylko autor. A jakiej funkcji szukasz? Do USB DAC jest oddzielna opcja w Mango player. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Beh0lder napisał:

Na to pytanie odpowie tylko autor. A jakiej funkcji szukasz? Do USB DAC jest oddzielna opcja w Mango player. 

 

Nie szukam, po prostu po zainstalowaniu lurkera zastanawiałem się do czego ten USB Audio w ogóle służy. Dzięki za wyjaśnienie, bo raczej sam bym na to nie wpadł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z iBasso DX220 i Macbookiem. Może ktoś miał podobny, słyszał i może pomóc.

 

iBasso nie chce się połączyć po USB, nawet nie chce się przełączyć w tryb USB, nie wykrywa oryginalnego kabla. Muszę podłączyć na innym kablu i wtedy zaskakuje, mam oczywiście włączony tryb Transferring filesale, ale mój Macbook nie widzi DAP-a. Nie można przesłać plików, bo nie ma gdzie, Macbook go nie wykrywa. Tryb DAC również nie działa. Resetowałem, przywracałem do ustawień fabrycznych i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Mam taki problem z iBasso DX220 i Macbookiem. Może ktoś miał podobny, słyszał i może pomóc.

 

iBasso nie chce się połączyć po USB, nawet nie chce się przełączyć w tryb USB, nie wykrywa oryginalnego kabla. Muszę podłączyć na innym kablu i wtedy zaskakuje, mam oczywiście włączony tryb Transferring filesale, ale mój Macbook nie widzi DAP-a. Nie można przesłać plików, bo nie ma gdzie, Macbook go nie wykrywa. Tryb DAC również nie działa. Resetowałem, przywracałem do ustawień fabrycznych i nic.

 

Own edit.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Nie mam PC-ta. A co ma być z macbookiem nie tak jak inne sprzęty śmigają bez problemu? :( 

 

Nie wiem. Może jakieś sterowniki trzeba ręcznie zassać z internatu? Albo się zapytać magów z Ibasso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie orientujecie się czy odtwarzając pliki offline z Tidala DX220 korzysta z ustawień Mango Player, czy też z jakichś innych, nie wiem - domyślnych, tidalowych, czy tam jakich...

 

Odnoszę bowiem wrażenie, że dźwięk jest nieco gorszej jakości niż z Mango Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, bigmaras napisał:

 

Zawsze potrzeba ;) Kwestia co jest zaszyte a co nie. Czy ios, czy mac os, każdy system musi mieć sterowniki do obsługo urządzeń zewnętrznych.

Byłem w serwisie Appla i całkiem możliwe, że najnowsze oprogramowanie iBasso nie jest kompatybilne z najnowszym systemem Mojave :( Podłączyłem w pracy do PC z WIN 10 i śmiga aż miło... A szkoda, bo z Tidala gra aż miło posłuchać :) Trudno, trzeba go wrzucić w komis, nie kupię teraz specjanie do jego obsługi PC... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w serwisie Appla i całkiem możliwe, że najnowsze oprogramowanie iBasso nie jest kompatybilne z najnowszym systemem Mojave  Podłączyłem w pracy do PC z WIN 10 i śmiga aż miło... A szkoda, bo z Tidala gra aż miło posłuchać  Trudno, trzeba go wrzucić w komis, nie kupię teraz specjanie do jego obsługi PC... 


Informacja od iBasso - wiedzą o problemie z najnowszą wersją MacOS i najprawdopodobniej będzie to nie długo rozwiązane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności