Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, ma_x_ym napisał:

Z czasem pracy to chyba trzeba się pogodzić. Dość mocno się grzeje, co pewnie też nie służy. Pierwszy raz spotykam się z taką grzałką w portable audio. Aune B1 się trochę grzało, ale DX to mini kaloryfer.

 O nie, nie! Zestawik Ak300+380AMP grzał się tak, że czasami trzymanie go w dłoniach było już niekomfortowe. Nieprzyjemnie gorąco. Przy tym zestawie DX220 jest co najwyżej lekko ciepły.

 

A odnośnie modu Lurkera do DX220; nikt, nic? 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wprowadzić DX220 w tryb bootowalny? Co trzeba przycisnąć żeby wejść w boota i z karty sd wgrać system firmowy? Zazwyczaj power i któryś z przycisków głośności, ale nie chcę rydzykować na głupa.

 

Wgrałem se tego lurkera, ale z wywalonym błędem, nie odpalał się, potem wszedł w tryb boot (nie wiem jak), a potem jak mu włożyłem sd z firmowym firmware odpalił się bez problemów i jak dotąd działa. No, ale gdybym chciał znowu wrócić do ibassowego systemu, to jak mam to zrobić?

 

I jeszcze jedno: czy firmware ściągnięty z ibasso jest wklejany w całości na sd, czy tylko jakieś konkretne pliki. Pamiętam, że w DX90 ściągało się kilka plików, ale z updatem był tylko jeden.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko do opiekunów DX220 czy odtwarzając płyty 44.1 16 bit w Tidalu ibasso oddaje 44.1 czy też robi upsampling do 48khz. Skąd ta informacja w ibasso na belce androida o częstotliwości ,to opcja ibasso?

.Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam małe pytanko do opiekunów DX220 czy odtwarzając płyty 44.1 16 bit w Tidalu ibasso oddaje 44.1 czy też robi upsampling do 48khz. Skąd ta informacja w ibasso na belce androida o częstotliwości ,to opcja ibasso?
.Pozdr
Nie robi upsamplingu.

Tak, to ficzer iBasso.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jednak czasami brakuje UAPP i Bubble UPnP na DX220 niestety. Czasem człowiek posłuchał by sobie czegoś z domowego serwera (w Bubble jest też opcja z chmury dysków) a tu d.pa. UAPP od razu się wyłącza po monicie, że nie da rady bez Google Services, Bubble pomimo skopiowania licencji też nie działa w pełnej wersji i można zakolejkować zaledwie 16 utworów. Zainstalowałem jakąś darmową apkę z możliwością DLNA Hifi Cast, ale nie jestem do niej przekonany. Szkoda, że Mango Player nie ma opcji DLNA jak natywny odtwarzacz w Fiio.

 

Jak żyć??

 

 

Mam obawy z aplikacją Lurkera, właściwie prawie nigdy nie kombinowałem z alternatywnymi oprogramowaniami na swoich smartfonach (kiedyś wgrałem sobie trzyplikowca na SGS2 i tyle mam doświadczenia). Boję się, że coś zrobię nie tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę swój wpis powyżej:

 

Czy ktoś wie jak wprowadzić DX220 w tryb bootowalny? Co trzeba przycisnąć żeby wejść w boota i z karty sd wgrać system firmowy? Zazwyczaj power i któryś z przycisków głośności, ale nie chcę rydzykować na głupa.I jeszcze jedno: czy firmware ściągnięty z ibasso jest wklejany w całości na sd, czy tylko jakieś konkretne pliki. Pamiętam, że w DX90 ściągało się kilka plików, ale z updatem był tylko jeden.

 

Wgrałem se tego lurkera, ale z wywalonym błędem, nie odpalał się, potem wszedł w tryb boot (nie wiem jak), a potem jak mu włożyłem sd z firmowym firmware odpalił się bez problemów i jak dotąd działa. W zestawie pojawiła się aplikacja Hibi by lurker, ale sklepu Google nie było. I teraz tak: gdybym chciał znowu wrócić do ibassowego systemu, to jak mam to zrobić? Lurker twierdzi, że wystarczy zrobić factory reset, ale po zrobieniu resetu podczas odpalania zamiast animowanego loga IBasso pojawia się logo androida jak u lurkera (aplikacja Hibi zniknęła).

 

W ogóle to przydałby się tutorial filmowy instalowania lurkera, bo drugi raz nie zamierzam rydzykować bez odpowiedniego doświadczenia. 

 

 

 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Podłączam się.
Niby banalnie proste:

1. Start AndroidTool from this particular folder. 2. Turn DX220 off. 3. Press and hold Play button. 4. Connect DX220 to PC USB port. 5. Wait until "No Device Found" changed to "Found ONE Loader Device" at the bottom. 6. Click "Run" button. 7. Wait for "Downloaded image OK" at the right panel. 8. Close AndroidTool. 9. Disconnect DX220 from PC. 10. Turn DX220 on.
Dodam jeszcze, że celu wywołania boota naciskałem przycisk power kolejno ze wszystkimi bocznymi przyciskami w różnych konfiguracjach i jakoś mi się nie udało. Także ten...
Jak Ci się nie uda to pisz tu:

paul@ibasso.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, all999 napisał:

Niby banalnie proste:

1. Start AndroidTool from this particular folder. 2. Turn DX220 off. 3. Press and hold Play button. 4. Connect DX220 to PC USB port. 5. Wait until "No Device Found" changed to "Found ONE Loader Device" at the bottom. 6. Click "Run" button. 7. Wait for "Downloaded image OK" at the right panel. 8. Close AndroidTool. 9. Disconnect DX220 from PC. 10. Turn DX220 on.

 

Tak też zrobiłem, ale po skończeniu instalacji na czerwono wywaliło mi jakiś failed. Włączyłem dx, ale się nie odpalał. Dopiero po włożeniu sd z programem ibasso, ale bez trybu boot, dx się odpalił i działa. Pojawiła się aplikacja Hibi, więc zakładam, że mod lurkera się zainstalował. Ale wolałem zrobić factory reset dla spokoju ducha. 

 

Mnie interesuje jedno: czy ten lurker zmniejsza drenaż baterii. Piszą, że zmniejsza, ale tylko w trybie bezczynności, tylko że ja akurat nie zostawiam odtwarzacza w bezczynności, tylko albo go włączam i używam, albo wyłączam, jeżeli nie używam. Także ten..

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, odczuwalnego zmniejszenia poboru mocy przez wzmacniacz pewnie się nie przeskoczy.



Niby banalnie proste:



Pewnie te kroki wydrukuję sobie na kartce A4, jeśli się zdecyduję na Lurkera
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Joseph_k78 napisał:

Cóż, odczuwalnego zmniejszenia poboru mocy przez wzmacniacz pewnie się nie przeskoczy.


 

 


Pewnie te kroki wydrukuję sobie na kartce A4, jeśli się zdecyduję na Lurkera emoji3.png

 

 

Nie wiem. Nie widziałem specjalnej wartości dodanej w tym modzie (nie to, co kiedyś w dx90). Ta aplikacja Hibi wydawała mi się jakaś afunkcjonalna i po prostu brzydka jakaś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem fail przy pierwszej instalacji. Zmieniłem kabelek i port USB - z USB A->C na C->C i wszystko śmiga. W porównaniu z debrandingiem samjangów pikuś. Lurkera instalowałem tylko dla google play, sprawdzanie zmian w czasie działania na baterii olałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności