Skocz do zawartości

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Działa Wam sterowanie fizycznymi przyciskami w Tidal? Przód/tył nie działa, a play/pause odpala mango player.
 
 
U mnie zazwyczaj przyciski w Tidalu działają bez problemu, ale czasem zdarza się, że jak zapauzuję utwór i po chwili chcę go wznowić to nic się nie dzieje i muszę włączać ekran, by chociażby tapnąć przycisk play na lockscreenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na headfi juz zapowiadają dx220 Max. Ciekawe czy będzie miał wbudowane lampki. Rozmiar naprawdę Max, chyba chcieli zrobić konkurencję Kann Cube'owi😉. Niestety cenowo rowniez

Edytowane przez Loke13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim rozmiarze to ma chyba ze 3 ampy w środku wbudowane, które można przepinać softowo zamiast wykręcać i wkręcać, co nie? :D

Żarty na bok, ale jakby miał AMP9 z lampką i jakiegoś tranzystora z opcją przepinania to byłoby ciekawe.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma służyć do obrony przed potencjalnymi złodziejami :) Dostać czymś takim to głowa na pół pęka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

W takim rozmiarze to ma chyba ze 3 ampy w środku wbudowane, które można przepinać softowo zamiast wykręcać i wkręcać, co nie? :D

Żarty na bok, ale jakby miał AMP9 z lampką i jakiegoś tranzystora z opcją przepinania to byłoby ciekawe.

 

Obstawiam że właśnie tak będzie i do tego "stacjonarne", pełnoprawne zasilanie bo widzę że ma gniazdko na zasilacz. Przy cenie 2tys dolców to chyba nie tyle konkurent dla Kanna co Sony DMP-Z1 dla "ubogich".

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazany został jedynie prototyp. Do finalnej wersji jeszcze daleko. Na dziś pierwsze potwierdzone dane:

  • CNC stainless steel
  • It is very powerful at around 2.5 watts output through 4.4 balanced
  • All discrete circuitry
  • Very high quality and expensive parts
  • Analog volume control, not digital
  • Many details as we are still refining it
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Eldamari za przypomnienie.

 

DX228 ...

Powiem tak, ani do przodu ani do tyłu, jest inaczej.

Generalnie dźwięk mniej precyzyjny w 8 na wszystkich pasmach. Podoba mi się to na basie,

jest go więcej uderza z większym rozmachem i niżej schodzi. Kontrola dla mnie wystarczająca,

choć mniejsza niż w 1. Bas na plus.

Średnica może trochę bliższa, też lubię taką, ale bardziej chropowata i wokale gorsze. Tego nie lubię,

więc na minus.

Góra, tu również lepsza w 1, w 8 zbyt podkreślona. Powiedziałbym remis, ze wskazaniem na 1. 

Całość przekazu. 1 liniowy i bardziej uporządkowany. 8 żywiołowy i bardziej muzykalny. 1 bardziej

wszechstronny i synergiczny, 8 bardziej wciągający i absorbujący.

Ogólnie to sam nie wiem który bym wybrał, jak bym musiał wybierać. Dobrze, że mam oba.

No i jak zwykle ważna jest synergia ze słuchawkami ale to kanon.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności