Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, chico99 napisał:

DX159 trza nieźle rozkręcić do niektórych doków.

@Methuselah  też tak miałeś z falkonami volume 110/150 ?

 

Więcej niż 80 na LowG to dla mnie za dużo. Jutro też przemyśleń kilka dodam. AMP9 poprawia głębię wyraźnie względem AMP6 (oś "z" wydaje się też lepsza niż na AMP1 MKII), więc to dobra para do Falconów nie tylko przez wyraźne wygładzenie. Wczoraj miałem trochę za dużo szumu w tej parze, ale teraz jest znośnie. Przydałoby się większe doświadczenie z lampami, bo ta Nutube nie tylko gra jak zwykła lampa, ale i chyba tak samo się zachowuje (efekt mikrofonowy, nagrzewanie).

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny ten AMP9, tak mówiąc szczerze. Śmieszny, bo na początku nie grał za fajnie. Szczerze mówiąc, to wow-factor był taki, jakby próbować się cieszyć z kopa w jaja. Tylko jakoś tak pograł sobie te naście godzin, podłączyłem Elexy i... matkoboskoczenstochosko. CZY JEST NA SALI MEDYK?!

 

Gra to przyjemnie. Sprawiłem sobie w końcu reduktor z 6,3mm na 3,5mm i mogę popaczać, co tu ten DX220 oferuje. Mogę powiedzieć, że Elexy z NoobTubem mi się podobają bardzo. Prawie tak bardzo jak z Bursonem Playmate Vivid. Prawie, bo jednak Burson zapewnia podobną barwę, ale zauważalnie większą scenę i lepszą holografię, przejrzystość i tak dalej. Zmęczonym, japa do ziewania otwiera się o kilka stopni szerzej, niż to przewiduje ustawa, więc w krytyczne odsłuchy się bawił nie będę, bo nie jestem teraz wiarygodnym źródłem pomiarowym i nawet nie trafiam we klawisze na klawiaturze zbyt celnie :D

 

I jedna śmieszkowa rzecz. Pod androidem volume 100 to pod Mango Mode jakieś ~60 :D

 

P.S. Zaraz sobie Elexów posłucham z AMP1 mk2 ^^

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, marek_m napisał:

 

Recenzja "Best ever" :D 

 

Taka prawda i tyle. Są sprzęty, które zachwycają od pierwszych chwil, jak Dunu Titan 6, czy Burson Playmate, a są takie, które dojrzewają z czasem i AMP9 należy do grona tych drugich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się coś dziwnego... Osłuchałem amp9 - porażka. Dałem go do grzania, bo koledzy piszą, że trzeba na niego poczekać... no dobra myślę. Wkładam po dłuższym czasie - no kompletna klapa... pokiwałem palcem, obiłem go o panel i powiedziałem mu, że go sprzedam. Wylądował w komisie, i dobrze mu tak.

 

Dzisiaj pomyślałem, że go sprawdzę jeszcze na innych słuchawkach z ciekawości. Hm, jakoś inaczej? Podłączyłem moich ulubieńców i cholera jasna... Zaczęło to grać, ale tak zupełnie inaczej niż do tej pory (a nie grzał się tym razem)?! Do tego jak włożyłem całość do pokrowca to zniknęły praktycznie szumy (nie pomyślałem wcześniej, że lampkę przecież trzeba możliwie izolować). 

 

Teraz jest super i muszę się dokładnie zastanowić, który dźwięk wolę - bo ten muzyczny organizm faktycznie ożył :-)

 

Nie, żebym coś sugerował, ale jak komuś nie gra ten AMP... to o panel z nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czynników jest więcej, ale mimo wszystko o ile nie miałem zapalenia uszu, to nie wiem jak jest możliwa taka zmiana...? Może nie dopinałem wcześniej tego ampa do końca.

Chciałem tylko podzielić się swoim świadectwem 😇

 

Nie traćcie wiary.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj mu czas.

 

Proces wygrzewania amp'a 9 jest jak hartowanie. Grzej go 3 noce, uruchom - rozczaruj sie, złóż pogróżki, że chico go kupi ;-), chłódź kolejny dzień, aż nim zatelepie o panel. Proces powtarzaj do skutku. 

 

Odpłaci sie. Wręcz nie mogę się nadziwić. Od momentu napisania poprzedniego postu nie zdjalem słuchawek :ph34r: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Beh0lder napisał:

Bo mój dalej puszcza bąki, a miał być kulturalny kompan do whiskey

 

A jaką łychę mu polałeś? Jak z biedronki, to się nie dziwię, że puszcza.

7 godzin temu, Eldamari napisał:

Daj mu czas.

Proces wygrzewania amp'a 9 jest jak hartowanie. Grzej go 3 noce, uruchom - rozczaruj sie, złóż pogróżki, że chico go kupi 😉

 

Prawdę rzecze @Eldamari, początek, u mnie, też był nieszczególny. ;)

A chico już dawno kupił, więc te rady mogą nie zadziałać ...:D

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eldamari napisał:

Daj mu czas.

 

Proces wygrzewania amp'a 9 jest jak hartowanie. Grzej go 3 noce, uruchom - rozczaruj sie, złóż pogróżki, że chico go kupi ;-), chłódź kolejny dzień, aż nim zatelepie o panel. Proces powtarzaj do skutku. 

 

Odpłaci sie. Wręcz nie mogę się nadziwić. Od momentu napisania poprzedniego postu nie zdjalem słuchawek :ph34r: 

 

Może podtapianie przyśpieszy proces? Albo akumulator na jądrach? W filmach mówią, że to działa. 

Edytowane przez westberg
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, westberg napisał:

 

Może podtapianie przyśpieszy proces? Albo akumulator na jądrach? W filmach mówią, że to działa. 

 

Każdy sposób dobry. Ważne, że nastąpiła przemiana ze wspomnianego wyziewu powietrza - w zakrapionego morzem róż zefirek. 

AMP9 traci sporo na rozdzielczości, ale mocno nasyca dźwięk.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy kolor.. ciekawszy niż sraczka

Czy w Mango Player ,można słuchać tidala ? Ktoś pomoże jak to zrobić?
Nie ma takiej możliwości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dx220 padł. grał, był naładowany a się wyłączył i umarł w butach. ani reset, ani zmiany kabli, ładowarek nie pomagają.

 

to samo miałem z dx150 kiedyś, drugi egzemplarz już hulał.

 

fatum jakieś, bo dx200 miał ghost touch :)

 

i to jeszcze jak człowiek się wakacjuje i dap potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dx220 padł. grał, był naładowany a się wyłączył i umarł w butach. ani reset, ani zmiany kabli, ładowarek nie pomagają.
 
to samo miałem z dx150 kiedyś, drugi egzemplarz już hulał.
 
fatum jakieś, bo dx200 miał ghost touch
 
i to jeszcze jak człowiek się wakacjuje i dap potrzebny...
A fiio nadal zyje ;D

pisane mobilnie

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mykupyku napisał:

hmm... dx220 padł. grał, był naładowany a się wyłączył i umarł w butach. ani reset, ani zmiany kabli, ładowarek nie pomagają.

 

to samo miałem z dx150 kiedyś, drugi egzemplarz już hulał.

 

fatum jakieś, bo dx200 miał ghost touch :)

 

i to jeszcze jak człowiek się wakacjuje i dap potrzebny...

A miałem raz podobną sytuację. Odczekałem chwilę i baaaardzo długo trzymałem przycisk power, ale zaskoczył. Jakiś bug w Andku musi być niechybnie, tylko ciężko go zreprodukować, bo miałem tak tylko raz.

 

36 minut temu, retter napisał:

A fiio nadal zyje ;D

pisane mobilnie
 

Darowałbyś sobie takie przedszkolne teksty.

Edytowane przez Vaiet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności