Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Beh0lder napisał:

Po najnowszym lurkerze Google Store utknął mi na "Trwa  aktualizacja Sklepu Google Play. Zaczekaj..." Pomysły? 

 

ja to bym poczekał, bo zaraz iBasso kolejną łatę wrzuci, żeby 192 w Tidalu nie pierdziało...

16 godzin temu, westberg napisał:

Jestem trochu niedoczytany, więc njniejszem zapytowuję się czy jest przewidziana jakaś promocja mp3store na iBasso 220? Czy coś już przegapiłem?

 

iBasso opuściło stajnię mp3s... i to chyba w niezbyt miłych okolicznościach

 

a najlepszą na świecie promocję robił obecny dystrybutor na PL, czyli @bigmaras i zawsze można z nim pogadać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, vonBaron napisał:

Tego to nie wiem, wiem że lepiej od SR15 zdecydowanie :D

 

potwierdzam, zdecydowanie

1 minutę temu, ZebLong napisał:

Wszystko fajnie, tylko jak was czytam to mam wrażenie, że kupa kłopotów z tym sprzętem...

 

to jest kupa zabawy, a nie kłopotów - należy zmienić podejście :)

 

iBasso zapewnia bardzo solidne wsparcie i sprawnie pracują nad softem, choć zaliczają wpadki - tak jak teraz z 192 w Tidalu, bo już raz to naprawiali i grało...

 

w sumie to w porównaniu do dx200, czy kiedyś fiio x7, to już prawie nie ma problemów i wszystko działa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko jak was czytam to mam wrażenie, że kupa kłopotów z tym sprzętem...

Ja póki co nic złego na temat działania nie mogę powiedzieć. Ten zacinający się Tidal na 192 jest do zrobienia... No i odbiornik BT z LDAC też... A bateria? No cóż, LG V30 p/k czasu słuchania na jednym ładowaniu wciąga 220 na śniadanie, ale trudno. Moc lepsza za to.

 

Na razie LG V30 i Onkyo DP-X1 są na wakacjach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zegarkiem w ręku nie siedziałem, ale jakieś 5-6 godzin pewnie będzie. Zależy też od tego, w jakim formacie muzyki słuchamy, czy zwykłe 16/44 czy Hiresy albo DSD.

 

Z takim wynikiem czasowym to także Onkyo DP-X1 wytrzymuje ze 2x dłużej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, pawkos napisał:

Dzięki za info. Szału nie ma, ale to w sumie żadna niespodzianka. Bardziej niestety norma.

Dokładnie. Plus piękny wyświetlacz też lubi pojeść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ZebLong napisał:

Dokładnie. Plus piękny wyświetlacz też lubi pojeść :)

Niestety, pewnie potem w miarę zużywania się bakterii będzie gorzej, a poniżej 4h to już słabo, jak tu wyjść na miasto🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bigmaras napisał:

Wymiana baterii to 15min. iBasso nie "zalepia" odtwarzaczy jak inne marki.

To piękne - są jeszcze producenci którzy szanują użytkowników, a nie robią z nas owieczki do ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana baterii to 15min. iBasso nie "zalepia" odtwarzaczy jak inne marki.
Dlatego w tym przypadku się tym nie przejmuję. Tak jak w przypadku V30. Tam też się da, chociaż może nie w domowych warunkach.
Będzie można u Ciebie nabyć baterię w przyszłości?
Niestety, pewnie potem w miarę zużywania się bakterii będzie gorzej, a poniżej 4h to już słabo, jak tu wyjść na miasto
Dlatego jak pisał Paul z iBasso, rozładujesz do 50%, doładuj. Rozładujesz zaledwie do 80% procent, doładuj w miarę okazji. Nie drenuj baterii do niskich wartości. Ja w sumie zazwyczaj już doładowuję w przedziale 35-40%. Raz mi się zdarzyło rozładować poniżej 20%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, westberg napisał:

Szanowne Państwo! Kochani moi!

 

A jaka jest różnica między ES9028pro a ES9038pro? Czy to się jakoś przekłada na ******stość brzmienia, czy tylko na papierze w cyferkach?

Tak sobie zwiększają numerację, żeby co generację nabijać sobie kabzę :)

 

A tak poważnie, to mniej ważnym od samego układu jest to, jak został zaimplementowany. Jak jest ciulowa aplikacja nawet topowego układu, to nie zagra on zapewne tak, jak układ potencjalnie słabszy, ale dobrze zaaplikowany.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vaiet napisał:

Tak sobie zwiększają numerację, żeby co generację nabijać sobie kabzę :)

 

A tak poważnie, to mniej ważnym od samego układu jest to, jak został zaimplementowany. Jak jest ciulowa aplikacja nawet topowego układu, to nie zagra on zapewne tak, jak układ potencjalnie słabszy, ale dobrze zaaplikowany.

 

No dobra, to inaczej: iBasso DX220 czy Astell Kann Cube?

 

Nie pytam się o wygląd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytacie mnie cały czas jak z tym miterem jest to znalazłem chwilę aby sprawdzić. W mojej ocenie jest ok, ale jak trafi się perfekcjonista to o 2-3mm na górze może się przyczepić...

 

LPfAt9v.png

 

pNXokAj.png

 

GqZI64X.png

 

iCuRlJl.png

 

uMe1yLV.png

 

5vFGhAx.png

 

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX220 Firmware Update! 1.11.140 OTA available and Local Update for SD card available.
And now, Please go and, Enjoy the Music!

Change Log:
1. The minimum brightness has been lowered.
2. Quick charge notice added to the locked screen. Now you can see that your DX220 is in the quick charge mode. (Android OS)
3. Wavpack format (.wv) is now supported.
4. Rectified the bug that when playing MQA at 192kHz, there may be some stuttering to the sound.
5. Rectified the possibility that the USB-DAC function becomes mono output.
6. Added, add, to the current playing music of the playlist, and delete to the current playing music functions of the music info screen on the Mango player APP. (Android OS)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności