Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie tyle samo wystaje wtyczki z zestawu, moim zdaniem wchodzi ona do końca. Wtyczka z V30 ma krótszy koniec. BTW ładowarka z LG V30 jest kompatybilna z iBasso w kwestii QC3. Czytałem, że pomimo zgodności z QC3, niektóre ładowarki mogą wolniej ładować grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 13:36, bigmaras napisał:

Miter twierdzi, że pasuje ten od dx150/200, cholera muszę sprawdzić...

Na swojej stronie nawet dodali dx150/dx220 :]

No niestety, ale nie pasuje :( DX150 jest wyższy, więc 220 wpada głębiej w etui do tego stopnia, że zasłania częściowo dół ekranu i nie pozwala pociągnięciem w górę wyświetlić paska nawigacji. Do tego u góry wystaje.

20190519_190047.jpg

20190519_190153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 21:33, tomanio1 napisał:
Jak posłuchasz to napisz jak zgrywa się z PM-3

Jeśli słyszałeś zestaw HA-2(SE) z PM-3, to będziesz wiedział czego mniej więcej się spodziewać. Aczkolwiek z dakiem Oppo słuchawki wydają mi się nieco ostrzejsze (damskie wokale czy talerze perkusyjne), więcej ciała i ogólnie bardziej analogowo jest z DX220. Ale nie ma żadnego zamulania i buły, bas jest na swoim miejscu, jest szczegółowo i rozdzielczo (nie lubię tego słowa, ale instrumenty nie gubią się na scenie i można bez problemu stwierdzić, gdzie co gra).

 

Ale z PM-3 to mam tak, że jeśli jakiś czas ich nie używałem, to potrzebuję trochę czasu, by się do nich na powrót dostroić. Ten typ tak ma.

Edytowane przez Joseph_k78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Vaiet napisał:

No niestety, ale nie pasuje :( DX150 jest wyższy, więc 220 wpada głębiej w etui do tego stopnia, że zasłania częściowo dół ekranu i nie pozwala pociągnięciem w górę wyświetlić paska nawigacji. Do tego u góry wystaje.

20190519_190047.jpg

20190519_190153.jpg

 

ale żeś go wpakował w etui iBasso do dx150 a nie mittera:

 

https://www.amazon.com/Crafted-MITER-Leather-Case-standing/dp/B07C8BN6G8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem Lurker to powinien zainteresować się Huawei'em

nowy soft - jest już w Tidalu MQA 192... ale się pierniczy. 176 i niżej śmiga
Rzeczywiście, 192 nie idzie słuchać. Pliki offline nadal tylko 48 kHz Ale to już raczej od Tidala zależy by to zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vonBaron napisał:

Dzięki uprzejmości kolegi @Vaiet mam u siebie DX200 :D

Faktycznie ekran kapitalny!

Tak samo jak w przypadku DX150 i 200 nie łapie u mnie 5GHz.

Kto wie jak czytać i co wnoszą te cyfrowe filtry?

 

5GHz złapie jak się przestawi w routerze automatyczny wybór kanałów na jeden stały jakoś poniżej 100

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, westberg napisał:

No, a jak to gra w porównaniu do Astell Norma i Futura?

Twister6 w recenzji porównywał z SP1000SS i z tego co widzę, to wychodzi obronną ręką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- opisuje również filtry cyfrowe:

 

"Filter 1 (fast roll-off, linear) – faster, tighter sound, deep low end extension and airier treble extension.
Filter 2 (slow roll-off, linear) – deeper bass, more body in lower mids, overall a little thicker low end.
Filter 3 (fast roll-off, minimum) – deeper bass with tighter control and faster speed.
Filter 4 (slow roll-off, minimum) – deeper bass with tighter control but the speed is slower.
Filter 5 (apodizing, linear) – similar to fast roll-off in tonality, but the attack of the sound is slower.
Filter 6 (fast roll-off, hybrid) – similar to fast roll-off in tonality, but decay of the sound is longer.
Filter 7 (brick wall, linear) – more sub-bass rumble which makes bass sound more powerful."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lekko szczęka mi opadła po odsłuchach DX220, co ciekawe zgrywa się i z Etherami Flow jak i Clearami.

Po co komuś jakieś Astele za 10k jak taki IBasso też gra kapitalnie, zdecydowanie najlepszy DAP z Sabre na pokładzie jaki słyszałem.

Z pamięci gra mi to lepiej nawet od takiego Hugo2 (oj będzie lincz...) a ile zostaje w portfelu.

Jedynym poważnym minusem jest batka, na high gain DX220 pożera ją bardzo szybko.

Plusów nie chcę się mi wymieniać bo za dużo tego :P

 

 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności