Skocz do zawartości

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Thar napisał:

Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze kłopot ze skanowaniem bibliotek? Celowo sformatowałem kartę SD (Sandisk 200 GB), wrzuciłem wszystkie utwory i nadal przy 45% Mango App się wysypuje. Tą samą kartę wrzuciłem do DX200 i łyknął ją bez problemu.

czasem karta robi problem (a raczej jej nieuczciwe formatowanie) - zwojego czasu mialem problem z sdxc i przepuściłem ją przez panasonica (formatter)

 

https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/sd/download/index.html

 

karta nie dosyć że działa szybciej to nigdy już więcej żadnego urządzenia nie wysypała :)

...aaa dla chętnych - trochę to trwa :P

ale warto.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mykupyku napisał:

 

podepnij amp8 do dx150, zobaczysz co się stanie :)

Nie chcę. DX150 idzie do nowego domu i nie mogę zmienić zdania xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zibra napisał:

Dx220 vs lgv30 bardzo duza roznica? Pare slow?

 

lg ma lepszy ekran, jest chudszy i dwa razy dłużej gra oraz ma podobnie czarne tło.

 

reszta to bardzo duże różnice dla dx220, chociaż sygnatura jest nawet ciut podobna i lg stara się grać dość równo i robi to fajnie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Warto dodać, że można z niego dzwonić.
I to, że jest natychmiastowy dostęp do neta, gdy chcemy coś nowego posłuchać (Tidal czy Spotify) i nie trzeba się posiłkować dodatkowymi urządzeniami. Ale czasem przydałby się brak odbierania połączeń w trakcie odsluchów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, espe0 napisał:

czasem karta robi problem (a raczej jej nieuczciwe formatowanie) - zwojego czasu mialem problem z sdxc i przepuściłem ją przez panasonica (formatter)

 

https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/sd/download/index.html

 

karta nie dosyć że działa szybciej to nigdy już więcej żadnego urządzenia nie wysypała :)

...aaa dla chętnych - trochę to trwa :P

ale warto.

Spróbuję, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a i dx220 pierwszorzędnie buduje przestrzeń dźwiękową - najlepij

1 minutę temu, Vaiet napisał:

A DX220 z AMP8 szanowny Pan próbował?

 

a spać mi się już chce, do tego poziom zadowolenia z tego co słyszę nie wywołuje audionerwozy (znaczy dzisiaj kupiłem kolejne słuchawki, ale to bez związku) :)

 

jutro za dnia podmienię ampy

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stosunku do dx220 amp1mk2:
 
dx200/amp1 bardziej analityczny, transparentny i neutralny, mniej basu, gorsza dynamika, mniej mocy, ciut bardziej szumiał
 
dx150/amp6 łagodniejszy, mniej rozdzielczy, gorsza kontrola dołu i mniej góry, mniej przestrzeni, mniejsza dynamika, ciut bardziej szumiał
 
dx150/amp8 podobna dynamika, trochę więcej basu, wciąż trochę gorsza kontrola i przestrzeń, podobna moc, więcej niż ciut bardziej szumiał
 
 
dx220 przy świetnej dynamice i dużej mocy szumi najmniej, właściwie tylko z bardzo czułymi iemami, ma najlepszą kontrolę basu, który jest trochę podbity, średnica ma piękną barwę, brzmi analogowo/organicznie, ma wysoką rozdzielczość, ale minimalnie wygładza detale, góra to poszukiwanie złotego środka - bez ostrości, ale wciąż z pazurem - efekt jest taki, że dx220 gra emocjonalnie ale nie męczy, brzmi naturalnie z lekkim podbiciem basu
 
dodatkowe plusy: lepsza antena wifi, mocniejszy sygnał, nic nie charcze w Tidal Master; ekran ma świetne kolory i rozdzielczość, szybkie ładowanie, duża moc a mało szumi, potrójny gain, mqa, działa płynniej i szybciej od poprzedników, mango ma ładniejsze, usb otg daje mocny, dynamiczny i czysty sygnał
 
i się jeszcze nie wygrzał - ma niecałe 50h
Trzeba było wsadzic tego nowego ampa1 do dx150 ciekawe jakby zagrał

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mykupyku napisał:

w stosunku do dx220 amp1mk2:

 

dx200/amp1 bardziej analityczny, transparentny i neutralny, mniej basu, gorsza dynamika, mniej mocy, ciut bardziej szumiał

 

dx150/amp6 łagodniejszy, mniej rozdzielczy, gorsza kontrola dołu i mniej góry, mniej przestrzeni, mniejsza dynamika, ciut bardziej szumiał

 

dx150/amp8 podobna dynamika, trochę więcej basu, wciąż trochę gorsza kontrola i przestrzeń, podobna moc, więcej niż ciut bardziej szumiał

 

 

dx220 przy świetnej dynamice i dużej mocy szumi najmniej, właściwie tylko z bardzo czułymi iemami, ma najlepszą kontrolę basu, który jest trochę podbity, średnica ma piękną barwę, brzmi analogowo/organicznie, ma wysoką rozdzielczość, ale minimalnie wygładza detale, góra to poszukiwanie złotego środka - bez ostrości, ale wciąż z pazurem - efekt jest taki, że dx220 gra emocjonalnie ale nie męczy, brzmi naturalnie z lekkim podbiciem basu

 

dodatkowe plusy: lepsza antena wifi, mocniejszy sygnał, nic nie charcze w Tidal Master; ekran ma świetne kolory i rozdzielczość, szybkie ładowanie, duża moc a mało szumi, potrójny gain, mqa, działa płynniej i szybciej od poprzedników, mango ma ładniejsze, usb otg daje mocny, dynamiczny i czysty sygnał

 

i się jeszcze nie wygrzał - ma niecałe 50h

Nic tylko polować na używki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fusserg napisał:

Słuchał ktoś DX220 w połączeniu z IT01s, jest synergia 😉 ? 

 

Tak :) Jest synergia, podobnie jak z IT01 czy IT04 (szczególnie z CB13). IT01s w parze z DX220 grają całkiem szeroko, niezła holografia, szybki, zwarty bas, przyjemna, ale detaliczna średnica. Ogólnie mam wrażenie, że na transparentności zyskały. Dół nie jest może najbardziej prominentny z subbasie, ale to od gustu zależy.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona zadowolonych :-)

 - Bardzo miłe zaskoczenie.

 

Rozglądał się już ktoś nad jakimś ładnym pokrowcem dla niego? Może jakaś przezroczysta guma, tak jak u Hibiego?

Od dołączonej funkiel-skórki blisko mi do biegunki...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóra, futra i jelita były dobre w średniowieczu. Teraz, dobra guma starcza 🙂

Nie podoba mi się ten grajek w tym ustrojstwie. Za ładnie gra, by go tak parysko dekorować... Mam nadzieję, że coś dotną na miarę i nie koniecznie ze stajni Mitera 😉

 

Jakieś doświadczenia, spostrzeżenia, uwagi, czy pogróżki z cyfrowym filtrem? Domyślnie: Slow roll-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wczoraj odebrałem swój odtwarzacz ibasso dx220. Prośba o informacje, czy w Waszych egzemplarzach macie również problem ze wsunięciem do samego końca kabla usb-c. W przypadku, o którym piszę brakuje ok 1,5 mm. Z innymi kablami jest to samo- nie dochodzą do końca. Nadmienię, że kabel ładuje prawidłowo. Pozdrawiam.

4933F38A-61D1-4102-A959-8B45A36D6B9C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności