Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iBasso DX220 - już jest...


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Najner napisał:

Czuję się zachęcony... Fajnie, że ogarnęli bitperfect jak w Hiby.

 @bigmaras, będzie jakiś preorder? ;)

No przecie jest. Ja już swoją sztukę w zestawie z AMP8 mam zamówioną :D

 

CAN YOU FEEL THE HYPE, BOYS?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Poczekam raczej jak ktoś wrzuci na giełdę, jeszcze nie przeskoczyłem w głowie psychologicznej granicy 2k za DAPa.
Ale popatrzeć i poczytać zawsze można...  
Ja przekroczyłem Całe szczęście, że zdarza się to raz na co najmniej 2 lata
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Jeżeli ktoś miał styczność z DX200 na AMP1 to niech wrzuci swoje przemyślenia i różnice vs DX220.

 

miałem styczność rok bez jednego dnia...

a teraz mam styczność z dx150/amp8  to sprawdzę też dx220 z amp8, ale dopiero w weekend

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA szybkości, takie pierwsze wrażenia. Nowy Mango Player jako apka jest piękny. Po prostu piękny. Ekran to kosa jakich mało :) Śmiga ładnie, bez problemów. Wifi hula jak wściekłe, właśnie odtwarzam bibliotekę offline w TIDAL HiFi. Etui to padaka xD Fajnie, że ze skóry, ale lekko wchodzi na kółko czasem je nieco blokując, jak próbuje się je lekkim ruchem obrócić, a kolorem przypomina mi... okres, kiedy mój pierworodny miał 3 miesiące i robił w pieluchy takie fajne, żółtawe kleiki o śmiesznym zapachu xD

 

P.S. Sprawdzałem na Bravado i Xelento, później obczaję z Siriusami. Sztuka niewygrzana, więc pewnie jeszcze się zmieni, ale... chyba mam nowego ulubionego DAPa. Sorry Słonik ;<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran po prostu miażdży. Okładki płyt wyglądają bajecznie. Śmiga ładnie. Tidal też po wstępnym sprawdzeniu ok. Miałem pod ręką Phonaki Audeo i muszę powiedzieć, że DX220 napędza je przepięknie. W tyle dziurek przez te lata je wkładałem:-). DX220 robi z nimi coś niesamowitego. Przenosi je o kilka półek do góry. Wyciąga w nich maksymalnie górę i dół, który ma w końcu porządne uderzenie. Te słuchawki na prawdę mają konkretny bas! Dynamika świetna i rozdzielczość. Nie gubią szczegółów... aż w głowie krąży myśl - to tylko jedna armatura? Z żadnym DAPem mi tak nie zagrały. To dopiero początek testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui to faktycznie padaka - wchodzi częsciowo na obszar roboczy ekranu, przynajmniej u mnie, zwłaszcza przy lewej krawędzi.

 

No i pierwszy bug - przy skanowaniu biblioteki przy ok. 45% Mango App się wyłącza. Uruchamiałem ponownie dapa i dalej to samo. DX200 skanuje mi kartę bez problemu.

 

Poza tym DX220, robi bardzo dobre wrażenie, bez etui jest piękny :) A przy tym całkiem poręczny i responsywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności