Skocz do zawartości

FiiO FA1


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Nicodem napisał:

Ja wziąłem szare. Jakoś mi nie pasują dwa różne kolory. Trochę jakby dziecku na siłę pokazywać która słuchawka to lewa, która prawa :)

Coś w tym jest. Są ładne, ale trochę zbyt "odważne". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, maciux said:

Test FA1 zostanie opublikowany dzisiaj. Jeszcze tylko weryfikacja naczelnego i podrzucam link :)

 

Wrzucaj, bo nie ma co czytać w tych internetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pewnie zadam głupie pytania, ale już 2 razy dałem się wkręcić w polecane dokanałówki z "niewielkim" efektem mikrofonowania kabla w MEE Audio M6 Pro oraz Soundmagic E80. Czy w FA1 i FH1 najmniejsze problemy na tym polu występują? Czy mogę pocierać kablem o ubranie ile tylko chcę, a jedynie co będę słyszał to moją ulubioną muzykę? ;)

 

I czy FA1 w pilocie również posiada mikrofon do rozmów, tak jak FH1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 10.10.2019 o 19:40, Dzudas napisał:

Raczej ok, cieplejsze granie typowego telefonu im nie szkodzi, ale na czymś lepszym się bardziej wykażą.

 

Faktycznie, na telefonie radzą sobie całkiem ok. Chociaż po podłączeniu do s6 pro słychać poprawę, pomimo wysokiej impedancji na wyjściu.

 

Polecisz coś dobrego do parowania z telefonem? Sam w sumie zastanawiam się nad sprzętem tego rodzaju: 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-e1da-9038s-bal-portable-dac-amp.8424/

pl.aliexpress.com/item/4000090081514.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 16:29, greg_jg napisał:

Polecisz coś dobrego do parowania z telefonem? Sam w sumie zastanawiam się nad sprzętem tego rodzaju: 

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-e1da-9038s-bal-portable-dac-amp.8424/

pl.aliexpress.com/item/4000090081514.html

Ja sam używam Fiio Q5, ale widzę, że celujesz w coś mniejszego :). Nie bardzo mam doświadczenie z takimi maluchami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dzudas napisał:

Ja sam używam Fiio Q5, ale widzę, że celujesz w coś mniejszego :). Nie bardzo mam doświadczenie z takimi maluchami.

Dokładnie, nie chcę mieć przy sobie kolejnego "większego" sprzętu. Idealnym rozwiązaniem byłoby małe ustrojstwo podłączane bezpośrednio do telefonu, który dalej pełniłby rolę odtwarzacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, greg_jg napisał:

Dokładnie, nie chcę mieć przy sobie kolejnego "większego" sprzętu. Idealnym rozwiązaniem byłoby małe ustrojstwo podłączane bezpośrednio do telefonu, który dalej pełniłby rolę odtwarzacza.

 

A może lepiej zamiast tego jakiś adapter Bluetooth? Taki EarStudio ES100 rządzi, a do tego wygodniejszy niż kablowy przetwornik nawet o mobilnych wymiarach. Nic się nie musi dyndać ze smartfona :)

Edytowane przez maciux
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.10.2019 o 15:59, maciux napisał:

 

A może lepiej zamiast tego jakiś adapter Bluetooth? Taki EarStudio ES100 rządzi, a do tego wygodniejszy niż kablowy przetwornik nawet o mobilnych wymiarach. Nic się nie musi dyndać ze smartfona :)

 

E1DA mnie zainteresowała po lekturze testu na audiosciencereview. Jednak optymizm nieco zgasł, gdy doczytałem o ewentualnej konieczności podpinania dodatkowego źródła zasilania :mellow:

 

Co do ES100, to dzięki za propozycję. Ciekawe urządzenie, chociaż konstrukcja plastikowa jest nieco odpychająca.

Miałeś okazję słuchać konkretnie FA1 zarówno na wyjściu 3,5 mm, jak i 2,5 mm EarStudio ES100? Jest jakaś sensowna różnica, która uzasadnia zakup do FA1 zbalansowanego kabelka?

 

I pytanie z innej beczki – telefony z jakiego przedziału cenowego mogą dać (o ile w ogóle) porównywalny dźwięk bezpośrednio z wyjścia minijack, do tego, który daje ES100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności