Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Bezprzewodowa alternatywa Aune E1


Aleandir

Pytanie

Cześć,

Posiadam słuchawki Aune E1, rozumiem ,że w tych słuchawkach siłownia/bieganie odpada. Czy jest coś do polecenia bezprzewodowego co jakością nie będzie mocno odbiegało? 
Budżet do 1000zł

 

Źródło - galaxy s8.

widziałem Bose soundsport free, ale wygląd jak i dzwięk to nie to samo. Nie chciałbym kosmicznych słuchawek. 

PS. Posiadam i korzystałem z Astell&Kern xb10, ale puszka mi mega przeszkadzała i jest niewygodna. 

Edytowane przez Aleandir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@bachankas

Wlasnie mam xb10 i niestety adaptery odpadają, wolę skupić sie na słuchawkach bezprzewodowych. Z xb10 miałem problem bo trzeba było przypinac puszkę i czasami wypada + jednak kabla nie da sie skrócić w słuchawkach i spięty nie wygląda estetycznie (zawsze dodatkowe gramy wiszącego kabla z słuchawek). Niezbyt komfortowo się tego używało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Aleandir napisał:

@bachankas

Wlasnie mam xb10 i niestety adaptery odpadają, wolę skupić sie na słuchawkach bezprzewodowych. Z xb10 miałem problem bo trzeba było przypinac puszkę i czasami wypada + jednak kabla nie da sie skrócić w słuchawkach i spięty nie wygląda estetycznie (zawsze dodatkowe gramy wiszącego kabla z słuchawek). Niezbyt komfortowo się tego używało

BTR3 jest lepszy od XB10 i mniejszy. Obsługuje wszystkie obecne kodeki na rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ładnie zwinąć i taśmą velcro spiąć i prawie nic nie wisi. Używam tak od lat i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

też tak korzystam, ale do biegania/siłowni jest to nadal mniejszy komfort niż słuchawki bluetooth

nie mówię ze takie rozwiązanie jest złe, ale działa tylko do busa, czy na miescie. W trakcie biegania to jednak spięty kabel i puszka przeszkadzają.

P.S BTR 3 jest 3g ciezszy od xb10 ;D

Edytowane przez Aleandir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 hours ago, side said:

Jak kiedyś biegałem w słuchawkach to od potu nie miałem seala na silikonach. Dlatego przestałem biegać :D
 

 

Bardzo dobre podejście. Ja kiedyś jeszcze w liceum postanowiłem podbiec do autobusu. Wyprzedził mnie mój ukochany walkman Panasonic na wypasie, na który odkładałem całe wakacje. W drzazgi poszedł, a autobus i tak spiedrolił.  Od tego czasu też nie biegam. Będzie już ponad 20 lat w tym postanowieniu :)

 

Za Stingiem - "A gentleman will walk but never run"...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Aleandir typowe słuchawki bezprzewodowe dokanałowe też mają kabel, który je łączy tylko krótszy i on też może powodować pewien dyskomfort. Jeśli szukasz super komfortu podczas biegania to polecam zapoznać się np. z Sony NWZ-WS613. Jakością dźwięku E1 raczej nie dorównają, ale czy podczas biegania skupiasz się na dokładnej analizie dźwięku i potrzebujesz w tym czasie dźwięku dla Ciebie idealnego? Myślę, że większość z nas podczas tego typu aktywności potrzebuje po prostu ulubionej nuty w tle umilającej ten czas, a analizę i delektowanie się dźwiękiem zostawiamy na inne okazje np. wygodny fotel w domowym zaciszu :) Sam posiadam od lat model NWZ-W273S i ciągle go używam na siłowni czy biegając w plenerze. Spisuje się znakomicie i mimo iż nie generuje dźwięku jakiejś wybitnej jakości to jest w takich chwilach w zupełności wystarczający.

 

Sony.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności