Skocz do zawartości

Kabel zbalansowany a mikrofon?


Nicodem

Rekomendowane odpowiedzi

Taki scenariusz - 2.5mm, zbalansowany kabel z MMCX do słuchawek, 1.3m długości.

Czy można do tego podpiąć przejściówkę taką by podłączyć do smartfona z Android aby słuchawki posłużyły także za zestaw do rozmów?

Oczywiście wiadomo, że mikrofon będzie koło metra od głowy, trzeba będzie to jakoś spiąć sobie pod szyją. 

 

Drugi scenariusz - czy polecacie jakieś dobre kable audio do IEM 3.5mm ale z podpiętym mikrofonem o tej samej funkcji (gadanie, Android). 

 

Zgłaśnianie/ścisanie w obu scenariuszach jakby było obłużone to już w ogóle byłby kosmos.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przewód zbalansowany to bez mikrofonu. By nie psuć dźwięku. Do Andromed nie wiem co lepszego w tanich kablach było lepsze od stockowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Scenariusz pierwszy - nie ma znaczenia jakie słuchawki.

Drugi - Andromeda

1) bezproblemowo pierwszy lepszy z ali co ma mmcx i mikrofon (ale niestety do andromedek konkretnie bym odradzał - mikrofon w linii korzystający z tego samego uziemienia co drivery i to konkretnie przy tych iemkach co są aż tak wrażliwe i ewidentnie przedstawiające wszystkie wady w sygnale ..  niefajnie no... pomijając fakt że ogólnie lepiej byłoby andromedki wpinać w coś czystszego niż prosto w telefon...)

Edytowane przez whero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, whero said:

1) bezproblemowo pierwszy lepszy z ali co ma mmcx i mikrofon (ale niestety do andromedek konkretnie bym odradzał - mikrofon w linii korzystający z tego samego uziemienia co drivery i to konkretnie przy tych iemkach co są aż tak wrażliwe i ewidentnie przedstawiające wszystkie wady w sygnale ..  niefajnie no... pomijając fakt że ogólnie lepiej byłoby andromedki wpinać w coś czystszego niż prosto w telefon...)

 

Ja akurat w tych scenariuszach potrzebuję po prostu gadać sporadycznie przez słuchawki które akurat mam pod ręką. Nie chcę mieć przy sobie 2 zestawów ale nie wiem czy to się tym nie skończy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności