Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audiofilska... listwa?


Weird_O

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Weird_O napisał:

Jakiś konkretny model tego monstera please?

Lajki mi się skończyły tak bardzo jesteście pomocni! Kocham Was ❤️

Ja mam MonsterPower EXP 600A FR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomanek za drogi. Z kolei Monstera nigdzie nie mogę dostać, myślę nad tym samym modelem co Ty, time. Wiesz może gdzie go dostać?

 

1 minutę temu, timecage napisał:

Ja mam MonsterPower EXP 600A FR

 

Póki co na szybko kupiłem tę:

 

http://www.ps.com.pl/module/sklep/ga/67/gb/495/gp/608/th/1/ix/1192186# 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwę Monster mam i polecam (a właściwie 2, jedna 600A i 100U). Model 600A zlikwidował u mnie problem "buczenia" na słuchawkach przy karcie aim sc8000. Myślałem, że winę ponoszą zakłócenia z wnętrza obudowy, bo sama karta prawie stykała się z grafiką (~3mm odległości) i nie ma osłony. Problem okazał się bardziej błachy, tzn. buczenie powodowała ładowarka Aukey PA-T1 podłączona do tej samej listwy co komputer monitor itd. Oczywiście zamiast kupować listwę mogłem odłączyć samą ładowarkę, natomiast podłączona do listwy nie powoduje buczenia, więc coś robi. Co ciekawe na kilku innych , np. Ever Premium buczenie jest jak na zwykłych "przedłużaczach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką:

https://www.audiophil-online.de/steckerleiste/audiophil-sun-sunleiste.html

W recenzji napisali, że jeżeli ktoś chce uzyskać lepszy dźwięk to lepszy będzie słoik na ciasteczka xD niż ta listwa :P W sumie to mają rację :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką listwę Acar, bierz i nie marudź ;)

A propos listew - używam do ochrony sprzętu, bo to działa.

Kiedyś u mnie w pracy elektrycy majstrowali coś w instalacji i "przez pomyłkę" podłączyli 380 V (siłę) tam, gdzie powinno być 240 :D

Ile drogiego sprzętu laboratoryjnego wtedy się popaliło - ale tylko te urządzenia, które były wpięte bezpośrednio do gniazd.

W listwach poszły tylko bezpieczniki, ewentualnie same listwy się popaliły - sprzęt podłączony pod nie (lub pod UPS-y) ocalał. Ale i tak w czasie burzy wyłączam z kontaktu, nawet rano latem jak idę do pracy (albo wiosną, jak zapowiadają burze) - wolę nie mieć niespodzianek. Pioruny potrafią nieźle zdemolować sprzęt.

12 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Bo ever to syf ogólnie. Jak kupowałem listwę to wszyscy mi odradzali listwy ever, a polecali acary.

 

A Lestar jest OK?

Konkretnie ten: http://www.lestar.pl/pl/produkty/archiwum_produktow/archiwum/pc5st_ga_kcz_15m,p838408733

Edytowane przez Bednaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę Lestar to też polski producent i listwy mają podobne parametry/ceny jak Acar. A pytam się, bo mam w pracy taką jedną bezrobotną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj i zainwestuj w używkę Tomanka TAP4. Będzie Pan zadowolony ;). Jeśli chodzi o podłączenie komputera to jak najbardziej listwa z filtrem.

"Prawdziwie audiofilskie listwy" wyposażone są w filtry pasywne, lub nie posiadają żadnej filtracji. Ale to już raczej temat rzeka i finansowo jakaś abstrakcja :)

Jeśli preferujesz taniej to tak jak koledzy radzą Monster lub Acar.
Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności