Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki douszne


Tropus

Pytanie

Hej,

potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek dousznych. Odtwarzaczami ich będzie iPhone x i macbook pro. Budżet mam 2.5 tyś zł, wiadomo czym mniej tym lepiej ale nie koniecznie. Mam dwa typy. Nie wiem, które warto bardziej. Liczę na pomoc.

1.

http://gearopen.com/wearables/flare-audio-r2s-review-25341/

2.

https://mp3store.pl/article/2452-final-audio-design-heaven-vii-czarne.4560329070444.2015350163685122101.html

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tak naprawdę rap, hip-hop, muzyka jakaś klubowa czy typowe hity z eski, żaden rock czy jakieś betoweny. Nie znam się na tym kompletnie dlatego tu napisałem o pomoc. A i odpada taki kształt jak mają np fiio fh5 czy fa7.

Z tych co wymieniłeś to Aune E1 są bardzo ok i kształt ten, który szukam. Mógłbyś powiedzieć jakbym miał zestawić:

aune e1 vs flare r2s

aune e1 vs fa heaven 7

które i dlaczego. Dzięki Ci bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze w zeszłym tygodniu miałem równocześnie e1 i R2S. Nie jestem dobry w opisywaniu brzmienia, bardziej w jego subiektywnym odbiorze.

Dlatego dobrze, że napisałeś gatunki muzyczne, których słuchasz. Zdecydowanie do nich e1. Nie R2S.

Fa heaven 7 nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słucham bardzo podobnej muzyki do Twojej i kupiłem Aune E1 i jestem zachwycony. Jeden z najlepszych blind buyow. W połączeniu z AQ DFR jest cudnie zarówno z kompa jak i z iPhone (ja mam iPhone XS). Przy tego typu muzyce nie bawisz się w rozkładanie jej na dźwięki bo tam nie ma czego rozkładać, to nie jest klasyka, blues czy jazz. Ma być fun ze słuchania i tak wlasnie graja. Ja jestem mega zadowolony. Napisz do[mention=42206]Mayster[/mention] to pewnie kupisz w dobrej cenie default_wink.png

 

Tylko jak wspomniałem zastanów się dokupieniem ważki bo sporo poprawia i polepsza dźwięk a w budżecie się zamkniesz i jeszcze sporo zostanie. Tylko do telefonu jak i do Maca będziesz potrzebował Kabelka CCK od Apple . Koszt ok 100 pln.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, disaster3 napisał:

Słucham bardzo podobnej muzyki do Twojej i kupiłem Aune E1 i jestem zachwycony. Jeden z najlepszych blind buyow. W połączeniu z AQ DFR jest cudnie zarówno z kompa jak i z iPhone (ja mam iPhone XS). Przy tego typu muzyce nie bawisz się w rozkładanie jej na dźwięki bo tam nie ma czego rozkładać, to nie jest klasyka, blues czy jazz. Ma być fun ze słuchania i tak wlasnie graja. Ja jestem mega zadowolony. Napisz do[mention=42206]Mayster[/mention] to pewnie kupisz w dobrej cenie default_wink.png

 

Tylko jak wspomniałem zastanów się dokupieniem ważki bo sporo poprawia i polepsza dźwięk a w budżecie się zamkniesz i jeszcze sporo zostanie. Tylko do telefonu jak i do Maca będziesz potrzebował Kabelka CCK od Apple . Koszt ok 100 pln.

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

napisałem na pw jak możesz to byłbym wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności