Skocz do zawartości

FiiO Q5 + FH5 vs Astell Kern SR15 + Campfire Andromeda S


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.01.2019 o 22:04, Nicodem napisał:

 

Wiem ale tak można w nieskończoność. Andromedy straszni mi podeszły. Trudno. SR15 także. I na tym koniec.

Mam jeszcze te custom tipy zamówione i kabel będę wymieniał ale pod warunkiem, że usłyszę różnicę.

 

..a do DX150 to jeszcze zmienić AMPa najlepiej na AMP7 albo 8 zmienić kable na wtyk 4,4 mm.

A za chwilę sprzedać bo nutube nadchodzi w AMP9 i tak dalej... 😉

Mi osobiście DX150 na stockowym AMPie nie podszedł (w Andromedach). Było za welwetowo i gładko jak na mój gust (choć wielu chwali takie połączenie)  a nie chciałem dopłacać do kabli i dodatkowych AMPów. No ale o ....uszach się nie dyskutuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..a do DX150 to jeszcze zmienić AMPa najlepiej na AMP7 albo 8 zmienić kable na wtyk 4,4 mm.
A za chwilę sprzedać bo nutube nadchodzi w AMP9 i tak dalej...
Mi osobiście DX150 na stockowym AMPie nie podszedł (w Andromedach). Było za welwetowo i gładko jak na mój gust (choć wielu chwali takie połączenie)  a nie chciałem dopłacać do kabli i dodatkowych AMPów. No ale o ....uszach się nie dyskutuje.
Pękłem I zamówiłem od JD kabelek silver balanced do Andromed.
Długo nie wytrzymałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Scipio Africanus said:

zazdroszczę piękny zestaw i do testowania i prywatnie :)

 

 

Andromedy to taki mój Święty Gral :)

 

Dla mnie też. Udało się. Raz się ma 40 lat :)

Odebrałem wczoraj SR15, podłączyłem Andromedy i uczę się teraz słuchać muzyki klasycznej od szwagra. On meloman od wieków. Mnie zawsze to nudziło. Teraz to jedno z postanowień noworocznych.

Właśnie leci wg szwagra lightowe wprowadzenie do muzy - Bach, Brandenburg Concert

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, fusserg said:

 

Mocne postanowienie 👍

 

Niestety. Bach mnie tym klawesynem czy czymś-tam zanudza, ale wrzucone na forum przez kogoś Nokturny Chopina na piano za 400€ mnie wciągnęły. Szansa jakaś jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Naszego kompozytora współczesnego Krzysztofa Pendereckiego, jego Paradise Lost  jest wyśmienity :) + Siedem Bram Jerozolimy 

Edytowane przez Scipio Africanus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

 

Niestety. Bach mnie tym klawesynem czy czymś-tam zanudza, ale wrzucone na forum przez kogoś Nokturny Chopina na piano za 400€ mnie wciągnęły. Szansa jakaś jest.

 

Mnie wciągnął w muzykę klasyczną (od jakichś 25 lat słucham praktycznie tylko klasycznej) Mozart :-)

Już nie pamiętam co to było ale chyba serenady Gran Partita i Eine Kleine Nachtmusik. Zawsze wieczorami odpalałem ...kasety i tak chyba przez pół roku, dopóki kumpel nie pożyczył od jakiegoś znajomego księdza Pasji Bacha i kolejne pół roku słuchania.

...tak to było z dostępnością klasyki kiedyś .

Edytowane przez maig
błąd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2019 o 11:06, Nicodem napisał:

 

Niestety. Bach mnie tym klawesynem czy czymś-tam zanudza, ale wrzucone na forum przez kogoś Nokturny Chopina na piano za 400€ mnie wciągnęły. Szansa jakaś jest.

Jak coś to sprawdź temat o klasyce na forum, popróbuj też różnych wykonań i oczywiscie różnych kompozytorów - ja np mimo zamiłowania do klasyki wciąż nie mogę się przekonać do Mozarta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności