Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Moduł BT Hiby W5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

Na Meecie widziałem (nie słuchałem) Shanglinga M0. Ponoć mógłby słuzyć jako wzmacniacz BT jak BTRy czy AK. Jednak z opisów widzę,że nie ma aptX HD. I cena taka sama jak AK XB10....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

Na Meecie widziałem (nie słuchałem) Shanglinga M0. Ponoć mógłby słuzyć jako wzmacniacz BT jak BTRy czy AK. Jednak z opisów widzę,że nie ma aptX HD. I cena taka sama jak AK XB10....

Mówisz o M0? Ma aptx i ma LDAC (jeszcze lepszy codec) ;) Mogę Ci pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Najner napisał:

Mówisz o M0? Ma aptx i ma LDAC (jeszcze lepszy codec) ;) Mogę Ci pożyczyć.

OK. Fajnie.  Ale nie ma aptX HD. O to mi chodzi. Myslałem,że ma :( . Hibek widzę z opisów ma.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Lord Rayden napisał:

OK. Fajnie.  Ale nie ma aptX HD. O to mi chodzi. Myslałem,że ma :( . Hibek widzę z opisów ma.

A po co Lordzie uparles się przy tym aptX HD? LDAC i LHDC są lepsze od aptX HD 

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lord Rayden napisał:

Zasmucił mnie też fakt, że cena M0 nie różni się od ceny XB10. Myślałem, że tańszy jest.

 

Należy jednak również pamiętać, że M0 jest dodatkowo (a może przede wszystkim) DAPem ze slotem kart microSD ;)

Ps. Nie atakuję XB10, bo go nie słyszałem ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

https://headfonics.com/2019/03/hiby-w5-review/

Jest Recenzja z porównaniem do konkurencji: Shanling M0, BTR3. Niby W5 wypada lepiej ale w praktyce IMO może być dość ostry, więc nie ze wszystkim się zgra.

Edytowane przez Damix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również slędzę losy W5 - sporo źródeł sugeruje typową V'ke.

Podchodząc emaptycznie do opisów podsumowań recenzji - raczej nie spodziewam się nic nowego usłyszeć, prawdopodobnie będzie to chwilowo najlepszy tampon na rynku i rekomendowany tylko tym co takiego ustrojstwa potrzebują.

 

Niektóre źródła sugerują promocje u producenta w kwietniu (być może reakcja na ostatnie wystąpienia konkurentów) - wątpie, żeby w przypadku W5 dali lepszą cenę, ale jak ktoś się waha to może zaryzykować i poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej ceny niż na Kickstarter (z początkowych rzutów) na pewno nie będzie.

Też nie ma co się spodziewać jakiejś rewolucji w urządzeniach o takim rozmiarze, bądźmy rozsądni :P. Wziąłbym wersję od razu z krótkim kanałem do słuchawek ale nie było wersji 2pin. Mam spore obawy czy to się zgra z FLC8 ale już nie będę rezygnował bo i tak szukam czegoś lepszego niż xduoo XQ23.  Można ewentualnie jeszcze poczekać na tę kopie Shanlinga M0 od Fiio.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwej rewolucji się nie spodziewałem również :-)

- bardziej myślałem w kategoriach, żeby sprzęt miał coś charakterystycznego w sygnaturze (a nie tylko na papierze), żeby nie był oklepany i nudny. 

 

Jeśli chodzi o promocje - to prędzej widzę jakiś 'deal' na zestawy, typu W5+grajek - raczej nie strzelą sobie w kolano :-)

Raczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na stronie Hiby można też kupować, za 74 dolary, wysyłka w maju https://store.hiby.com/products/hiby-w5

Chętnie bym go przygarnął na testy, dla porównania z BTR3. Niestety, brak odrębnej regulacji głośności czy USB DAC to pewne minusy, ale ten ich kodek UAT może być ciekawy

Edytowane przez kordal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, kordal napisał:

Na stronie Hiby można też kupować, za 74 dolary, wysyłka w maju https://store.hiby.com/products/hiby-w5

Chętnie bym go przygarnął na testy, dla porównania z BTR3. Niestety, brak odrębnej regulacji głośności czy USB DAC to pewne minusy, ale ten ich kodek UAT może być ciekawy

Tylko z czego posłuchasz tego UAT? Nikt na ten czas nie stosuje 

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wysłali na koniec maja. Mój dotarł w czwartek jeśli dobrze pamiętam. Siedział chwilę w urzędzie celnym ale go zwolniono. 

Pierwsze wrażenia:

Nie wygląda tak tandetnie jak na zdjęciach, nawet całkiem elegancko. Etui ładujące jest nadzwyczaj grube, nie ma mowy o noszeniu w kieszeniach zwykłych spodni. Dorzucili do niego gumowy pokrowiec, idealnie dopasowany nie jest ale lepsze to niż nic. 

 

Faktycznie bez problemu obsługuje LDAC, aptX HD, aptX itd. W dedykowanej aplikacji Hiby Music w trybie UAT co jakiś czas rwie połączenie, więc na razie nie jest to użyteczne a też jakoś nie czułem różnicy w stosunku do LDAC. 

 

Dodatkowo jest dostępna aplikacja Hiby Blue do obsługi urządzenia, można zmienić kodek bluetooth, gain, balans, sprawdź stan baterii itp. 

 

Dźwiękowo na razie zbyt dużo nie powiem poza tym, że jest dobrze i ma spory zapas mocy. Nie mam niczego podobnego do porównania. Mój Shanling M0 tylko leży jako ozdoba po wybraniu razem ze spodniami. 

 

 

IMG_20190613_121259.jpg

IMG_20190614_121116.jpg

Screenshot_20190613-133156.png

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Damix napisał:

Etui ładujące jest nadzwyczaj grube, nie ma mowy o noszeniu w kieszeniach zwykłych spodni. 

No właśnie z tym etui ładującym słaba sprawa trochę...

Już sobie wyobrażam tą sytuację gdy W5 zaczyna się rozładowywać, a ty nie masz etui przy sobie żeby go naładować. A z tak malutką baterią w środku będzie się szybciej rozładowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kordal napisał:

No właśnie z tym etui ładującym słaba sprawa trochę...

Już sobie wyobrażam tą sytuację gdy W5 zaczyna się rozładowywać, a ty nie masz etui przy sobie żeby go naładować. A z tak malutką baterią w środku będzie się szybciej rozładowywać...

Zależy co kto nosi. Do kurtki, wiadomo że nie problem. Przy luźniejszych spodenkach też jeszcze ujdzie, jednak  gdy ktoś nosi dopasowane dżinsy, o rurkach nawet nie wspominam to nie będzie to wyglądać zbyt ciekawie. Dołączam fotkę we dosyć luźnych spodenkach  :D.

IMG_20190616_001649.jpg

IMAG2035.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Damix napisał:

Zależy co kto nosi. Do kurtki, wiadomo że nie problem. Przy luźniejszych spodenkach też jeszcze ujdzie, jednak  gdy ktoś nosi dopasowane dżinsy, o rurkach nawet nie wspominam to nie będzie to wyglądać zbyt ciekawie. Dołączam fotkę we dosyć luźnych spodenkach  :D.

No w sumie not bad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wziąć przykład z Lorda. Zwykle mam przy sobie jedną z moich licznych toreb na ramię, plecaków itp. Zmieści się tam etui, słuchawki i jakieś drobne akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Można wziąć przykład z Lorda. Zwykle mam przy sobie jedną z moich licznych toreb na ramię, plecaków itp. Zmieści się tam etui, słuchawki i jakieś drobne akcesoria.

Ja tylko do roboty noszę plecak/torbę bo laptop cały czas pod ręką musi być :D

ale ogólnie rzecz biorąc dobry sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności