Skocz do zawartości

Moduł BT Hiby W5


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

product-new-big,,pr_2012_4_12_402.jpg

ja w takim "maleństwie" swoje skarby na codzień noszę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4h na LDAC + czasem zmiana na aptX HD wskaźnik baterii wynosił 30% i co kilka minut automatycznie przez słuchawki był odtwarzany komunikat: "battery low". Zobaczymy ile wytrzyma przy ciągłym aptX HD. 

Pod względem dźwięku na razie jestem zadowolony, oczywiście gra dużo lepiej niż przejściówka od HTC ale to oczywiste. Zgrywa się z FLC8 naprawdę nieźle. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wróbelki ćwierkają ze HiBy W3 - jednak zdecydowanie lepszy.

https://www.head-fi.org/threads/the-hi-fi-hi-res-audiophiles-bluetooth-headphone-adapter-thread.906655/#post-14951331

Hiby W3 | 3.5mm SE | Qualcomm CSR8675 + AKM AK4377 | app enhanced | firmware upgradable | UAT, LDAC, aptX-HD, aptX-LL, AAC, aptX, SBC | BT5.0 | Type-C |

Hiby W3 NEW!: Highly Recommended
(+) Almost full range of BT codec support
(+) App support with OTA firmware update
(+) Good build quality with sensible (*normal) design
(+) Good sound with decent output, neutral with a slight tilt toward warmth.
(+) Excellent value / price
(-) UAT isn't stable enough to be useful and only good for Hiby music app (or Hiby DAP)
(-) Volume rocker's steps are too wide apart and have to be manually fine-tuned.

 

 

UAT podobno jeszcze zbyt niestabilny.

Edytowane przez mrnikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 17.01.2020 o 16:30, mrnikt napisał:

Wróbelki ćwierkają ze HiBy W3 - jednak zdecydowanie lepszy.

https://www.head-fi.org/threads/the-hi-fi-hi-res-audiophiles-bluetooth-headphone-adapter-thread.906655/#post-14951331

Hiby W3 | 3.5mm SE | Qualcomm CSR8675 + AKM AK4377 | app enhanced | firmware upgradable | UAT, LDAC, aptX-HD, aptX-LL, AAC, aptX, SBC | BT5.0 | Type-C |

Hiby W3 NEW!: Highly Recommended
(+) Almost full range of BT codec support
(+) App support with OTA firmware update
(+) Good build quality with sensible (*normal) design
(+) Good sound with decent output, neutral with a slight tilt toward warmth.
(+) Excellent value / price
(-) UAT isn't stable enough to be useful and only good for Hiby music app (or Hiby DAP)
(-) Volume rocker's steps are too wide apart and have to be manually fine-tuned.

 

 

UAT podobno jeszcze zbyt niestabilny.

Właśnie sobie zamówiłem W3 na Ali, zapowiada się ciekawie i jest tani jak barszcz. Skusił mnie też fakt, że nie poszli w Sabre, no i apka dająca w jakimś tam stopniu możliwości zbliżone do Radka ES100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak ... ale własnie doczytałem ze kijowo jest z poziomami głośności.

Moje potrzeby zasadniczno spełnia MEIZU USB DAC PRO - z jednym wyjątkiem - sterowanie głośnościa idzie z komórki. Jeden pooziom za głośny 1 kreska niżej - za chicho. W3 także steruje programową głośnością telefonu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności