Jump to content
Sign in to follow this  
gacexnh

DAC do encore rockmaster OE

Recommended Posts

Witam. Zakupiłem do moich słuchawek Audiotrak Maya U5, ale nie jestem zadowolony(wokale były bardzo wygłuszone).  Mam zamiar dołożyć więcej pieniędzy i zastanawiam się nad Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, S.M.S.L M3 lub jeżeli nie ma ogromnej różnicy FIIO E10K OLYMPUS 2 .
Nie jestem jakimś audiofilem. Będę słuchał na komputerze głownie. Gatunki muzyczne przeróżne - mocny metal,muzyka elektroniczna, czasem nawet lubię muzykę klasyczną sobie puścić, muzyka folkowa i Britney Spears :). Słuchawki jak napisałem w tytule. Cena maks 400 zł, lecz wolałbym mniej. Pozdrawiam.

Encore mDSD, niektórym pasuje.

Dla mnie za dużo świszczało w połączeniu z Rockmaster 😉

Pady skórki czy welury?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By emte89
      Witam,
      Szukam DAC+AMP do Nightowl za ok 1000zl
      Wzmak bedzie chodził tylko podlaczony do pc, wiec nie musi byc kieszonkowy.
      Zalezy mi aby słuchawki graly cieplo i aby dodac sporo wiecej basu bo średnie i wysokie są dla mnie 10/10.
      Obecnie sluchawki jeszcze są nie wygrzane, podlaczone do karty xonar dx i graja jakby im brakowalo mocy + bardzo malo niskich tonow.

Oczywiscie wzmak za ta cene moze byc uzywany lub nowy, jednak napewno przed zakupem chcialbym go wypozyczyc ze sklepu zeby sprawdzic czy to napewo to

Z góry dzieki za wszystkie podpowiedzi!
    • By Mozart2k
      Witam wszystkich,
      Poszukuję DAC/AMPa do moich beyerdynamicow 770pro 80ohm. Budżet to 200-400zł. Do tej pory podpinałem je do starego Technicsa SU-V560. Na płycie głównej mam realtek ALC-887 dlatego wydaje mi się, że najlepiej będzie podpiąć się przez USB. Urządzenie będzie używane wyłącznie w domu, więc nie zależy mi w ogóle na mobilności. Przeglądając i czytając o wielu DACach uwagę moją przykuły takie modele:
      Fiio E10k
      FX-AUDIO DAC-X6 
      Audiotrak Prodigy Cube Black Edition
      SMSL M3
      NuForce Icon μDAC-3 (jeżeli warto dopłacać)

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia ich na żywo i będę musiał brać w ciemno. Jeżeli chodzi o brzmienie to lubię troszkę bardziej wyrazisty i słyszalny bas. Umiłowania raczej kieruję delikatnie w stronę ciepło-ciemną lecz lubię również przejrzystość instrumentów, nie cierpię zlewania. podobają mi się moje 770-ki i nie chce ich zamieniać, chciałbym po prostu wycisnąć z nich więcej
      Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i od razu zaznaczam, że nie chcę "poczekać i odłożyć więcej pieniędzy".
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy