Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do... zasypiania


Nicodem

Pytanie

Brzmi dziwnie, nie? Proszę jednak o pominięcie komentarzy czy się powinno/niepowinno itp.

 

Tak mam, że lubię w spokoju posłuchać muzy przed snem i niestety coraz częściej zdarza mi się przy tym przysnąć.

Żal mi moich FiiO FH5 bo w podobnym scenariuszu już kiedyś ubiłem kilka słuchawek. Bolałoby jakby dokonały żywota w taki sposób.

 

Wymagania - kabel za uchem, wygodne tak by można było przełożyć się na bok. Plusem wielkim byłby mikrofon - wtedy w ciągu dnia mógłbym używać tych słuchawek do rozmów przez telefon.

Mają grać w miarę dobrze dlatego budżet do 500zł czyli nie jest źle. Pod warunkiem że z mikrofonem. Jak bez to budżet do 300-350zł.

 

Na razie pomyślałem nad FiiO F9 PRO ale nie miałem ich w uchu i nie wiem czy nie będą uwierać przy oparciu o poduszkę.

 

 

P.S.

Komentarze z propozycją AKG K1000 będę zgłaszał do moderacji 🤣

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Creative HS930/MA930 poniżej stówy dostaniesz np na x-kom.pl małe, wygodne i całkiem przyjemnie grają. Można w nich spać - testowałem osobiście :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 hour ago, fou78 said:

Jezeli chodzi o sluchanie muzyki do snu/podczas snu  polecam opaske Sleepphones - wprawdzie nie dokanalowa propozycja ale specjalnie opracowana na te okazje:)

 

Patent śmieszny, ale zanim bym zasnął to bym się wkurzał pewnie że praktycznie nic nie słychać. 

Szukam czegoś co jeszcze w miarę rozsądnie zagra.

1 hour ago, side said:

Ja zasypiałem w KZ ZST, chociaż budowa na to nie wskazuje:) Audeo super wygodne.

 

KZ ES3 wyglądają interesująco bo teoretycznie spełniają wszelkie moje wymagania - z mikrofonem, grać chyba powinny przyzwoicie, tanie i do tego z kablem za uchem. Tylko czy nie będą za bardzo wystawać i przez to przeszkadzać?

 

Audeo które?

 

Jakoś do HS-930I nie mogę się przekonać bo mam wrażenie, że będą wypadać i uwierać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HS930 są bardzo wygodne, nie wypadają i możesz głową trząść i nie chcą wylecieć z ucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Nicodem napisał:

KZ ES3 wyglądają interesująco bo teoretycznie spełniają wszelkie moje wymagania - z mikrofonem, grać chyba powinny przyzwoicie, tanie i do tego z kablem za uchem. Tylko czy nie będą za bardzo wystawać i przez to przeszkadzać?

 

Jakoś do HS-930I nie mogę się przekonać bo mam wrażenie, że będą wypadać i uwierać.

 

KZ ES3 są ładne i nic poza tym, dźwięk taki sobie, nie mają startu do HS930i pod względem brzmienia i komfortu użytkowania. One są malutkie, praktycznie chowają się w małżowinie, najmniejsze doki, jakie miałem, no może poza Aurvana Zen, ale one basu w ogóle nie miały. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki wszystkim za propozycje, stawiam więc na HS930.

Akurat w x-kom jeszcze promocja - 99zł.

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

I nie pożałujesz. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najwygodniejsze jakie miałem do spania to Mh755. Można spokojnie na boku się położyć i nie wypadają z uszu.

Edytowane przez pawelekdabek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

HS930 przyjechały, odpaliłem i niestety - nie dla mnie. Nie mogę złapać seala, lewa mi wypada itp. Po prostu nie dla mnie.

Będę odsyłał do X-kom chyba, że ktoś ma ochotę odkupić? 

99zł dałem, wysyłkę UPS mogę zrobić za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności