Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne BT na siłke ~200 zł


Reac7

Pytanie

Szukam nausznych (nie wokółusznych i nie dokanałowych) słuchawek BT głównie do biegania/na siłkę.

Ogólnie zawodowo zajmuję się dźwiękiem, więc jestem świadomy że w tym przedziale cenowym bezprzewodowe to mi super wrażeń nie dostarczą, ale nie po to je kupuję :).


Dzisiaj kupiłem JBL T450BT i byłbym zadowolony, gdyby nie to, że w prawej słuchawce słychać szum kiedy odpala się dźwięk. Do tego chyba jest niewielki lag i przy rozmowach video potrafi zmulić.

 

Czytałem post sprzed prawie roku, w którym ktoś wspominał o układach CSR które w takim przedziale cenowym dają radę, ale nie znalazłem żadnych fajnych nausznych modeli u chińczyków (a może źle szukałem) - ale trochę obawiam się, że one to już w ogóle mimo braku szumu będą tragicznie grać.

Mógłby ktoś polecić jakiś taki tani ~200zł model który przynajmniej nie szumi i nie jest przebasowiony jak jakieś Skullcandy czy inne crapiszcze?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 minuty temu, Inszy napisał:

Są też Audictus Winner, które są nauszne i lepsze niż JBL. Tylko nie wiem jak z rozmowami wideo, ale przy BT siłą rzeczy jakieś opóźnienie może być.

No tak to już praktycznie norma.

A co do szumów to np jak jest w głośnikach bt że musi być jakiś dźwięk bo gdy będzie kompletna cisza i nagle pojawia sie jakiś dźwięk to słyszysz go jakby był urwany.

Przynajmniej ja się z czymś takim spotykałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poszukaj OneOdio Elysium na aliexpress. Teraz za niecałe 23$ dostaniesz. Nauszne, nieźle grają i fajnie składają się. Można dokupić do nich futerał za niecałe 4$ nadaje się jak słuchasz na opakowanie telefonu, DAPa, klucz itp. Kupiłem ale siostra wycyganiła ode mnie jak była w święta w Polsce.Tłumią przyzwoicie, były testowane w starych składach elektrycznych 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koniec końców zwróciłem JBLe ze względu na szumy, i za waszą opinią kupiłem Audictus Winner.
Grają znośnie, dołu i wysokiej góry nie ma w ogóle, ale ujdzie.

Żadnego szumu nie uświadczyłem, a przynajmniej nie takiego, który by mnie denerwował :).
 

Przy rozmowach przez Messengera mulą obraz i dźwięk i jest duża latencja. Nie wiem czy to standard w BT, ale na szczęście słuchawek nie używam poza siłownią więc i rozmowy jak prowadzę na słuchawkach, to jedynie po kabelku na moich starych Sennkach.

W każdym razie - przy nich już zostanę, nic mi więcej na ten moment nie potrzeba.
Dzięki!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Reac7 napisał:

Przy rozmowach przez Messengera mulą obraz i dźwięk i jest duża latencja. Nie wiem czy to standard w BT, ale na szczęście słuchawek nie używam poza siłownią więc i rozmowy jak prowadzę na słuchawkach, to jedynie po kabelku na moich starych Sennkach.

W każdym razie - przy nich już zostanę, nic mi więcej na ten moment nie potrzeba.
Dzięki!
 

Mulenie zależy od jakości sygnału i mocy obliczeniowej telefonu lub kompa. Jak słaby sygnał to tak jest. Ja po LTE rozmawiam z synem w Anglii i jest ok, ale mam 4-5/5 zasięg LTE. 23-30 Mbs dl i 15-23Mbs ul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności