Skocz do zawartości

Msur N350


AteM

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy ktoś miał z nimi kontakt bądź o nich słyszał albo miał porównanie do Bosshifi B8, wyglądem zwłaszcza tą ciemna wersja przypominają klasę premium, jednak czy tak samo by było z brzmieniem? Wątek odnośnie opinii osób które miały bądź interesują się ich posiadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam je. Kaszana na maxa. Separacja leży. Sceny nie ma. Basowe. Generalnie dźwięk jest zlepiony, trudno odróżnić gdzie dany dźwięk się zaczyna a gdzie kończy. Mam też CAL! te pierwsze, miażdżą  te Msur350. Co do wykonania to jest w porządku, ale szczerzę wątpię w to żeby to było drewno :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej brać Bosshifi B8 bo z drewna muszle, dźwięk porządny i wykonanie bardzo dobre a cena podobna 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prolim napisał:

Mam je. Kaszana na maxa. Separacja leży. Sceny nie ma. Basowe. Generalnie dźwięk jest zlepiony, trudno odróżnić gdzie dany dźwięk się zaczyna a gdzie kończy. Mam też CAL! te pierwsze, miażdżą  te Msur350. Co do wykonania to jest w porządku, ale szczerzę wątpię w to żeby to było drewno :P.

Na integrze czy jakimś źródle?

59 minut temu, Jaro54 napisał:

Czyli lepiej brać Bosshifi B8 bo z drewna muszle, dźwięk porządny i wykonanie bardzo dobre a cena podobna 

Tylko gabaryty inne

A i przy b8 to mod u Perula by się przydał czyli dodatkowy koszt.

Edytowane przez AteM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem na audio gd nfb 11.32 na ess 9028 pro jako dac plus burson solist mk 2 jako wzmak, a teraz mogę specjalnie dla Ciebie odsłuchać na chord qutest + cayin iha6. Lampowca zapalać nie będę. Oczywiście istnieje też możliwość zakupiłem podróbki. Ale wątpię. Ten hype w necie to sztuczny jest. Ja słuchawek i kabli chińskich kupować nie mam już zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AteM napisał:

Tylko gabaryty inne

A i przy b8 to mod u Pelura by się przydał czyli dodatkowy koszt.

Niekoniecznie, ja kupowałem z myślą o modzie ale mam bez i nie narzekam. Sam też możesz trochę zmienić brzmienie zaklejajac bass porty, 1-2 lub wszystkie 3. Nie zakładaj że trzeba mordować, bo może też spasują bez nich. Jedyny minus jak masz bardzo małą głowę to mogą być za duże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jaro54 napisał:

Niekoniecznie, ja kupowałem z myślą o modzie ale mam bez i nie narzekam. Sam też możesz trochę zmienić brzmienie zaklejajac bass porty, 1-2 lub wszystkie 3. Nie zakładaj że trzeba mordować, bo może też spasują bez nich. Jedyny minus jak masz bardzo małą głowę to mogą być za duże. 

Akurat mam dość sporą łepetyne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem na Head-Fi sobie cenią te słuchawki i są o nich dobre opinie.

Czy trafiła ci się trefna sztuka czy o co by chodziło, w dodatku są dwie wersje jedna za 50 a druga za 120$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inszy napisał:

Całkiem możliwe, że chodzi o to iż Head-Fi jest wielką wylęgarnią hypu. 

 

Myślę, że generalnie to jest cecha audio, bo nawet wielu recenzentów hypowało np: eleary czy monolith m1060, a potem się wycofywali okrakiem jak zaczęły spływać odczucia użytkowników, którzy wskazywali na dzwonienia, albo że połowy utworu nie słychać w sopranach itd. Druga rzecz jest taka, że wiele osób po prostu nie zna się na audio, nie ma z czym porównać i dają jednoznacznie pozytywne opinie produktowi niskiej jakości.

 

Co do tych msur jeszcze, to powiem przewrotnie, że dzięki nim zrozumiałem wiele rzeczy, np: co to separacja :), co to znaczy, że bass przenika do średnicy, co to znaczy że coś dudni, co to rozdzielczość :). To coś na zasadzie jak dentyści ze Szwecji jadą do Polski, żeby zobaczyć jak wygląda próchnica :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności