Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Komputerowe 2.1 - mózgotrzepy


Brain

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, sam zastanawiam się nad zakupem takiego czegoś do podłączenia pod tv. Ale myślałem bardziej o czymś tego typu Edifierów https://allegro.pl/oferta/glosniki-edifier-2-1-s350db-7655558519 . Zawsze marzyło mi się jakieś 5.1, ale ciężko to sensownie to u mnie rozstawić. Miałem kiedyś creative Inspire 5.1,  sprzedałem za grosze, a teraz by stykło. 

W każdym razie z-2300, ludzie dawali im popalić i pewnie dlatego padały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamos80 Błagam Cię, te wszystkie plastikowe mini głośniczki nadają się co najwyżej dla dziecka, co by baję z kompa w tle zapuścić, a nie do normalnego

odsłuchu, jeszcze dla osoby mającej jakieś pojęcie o jakości dźwięku. Takie produkty, w ogóle nie powinny się pojawiać na forum o tematyce Audio, bo to jest

bezczeszczenie jego idei. :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2019 o 18:40, neonlight napisał:

Wy tak serio, z tymi zabawkami Lodżitek do kompa? Efekt "WoW", na prawdę? WoW! :D

 Do odsłuchu to może w moim przypadku- nie, do tego to mam słuchawki. Bardziej by się przydało do żeby trochę zwiększyć doznania przy oglądaniu "Predatora" na TV  😉. O dłuższego czasu była podłączona segmentówka Technicsa, tylko ułamał się jack w kablu i jadę na wbudowanych w tv. Nie mogę się zebrać żeby kupić Taishanna żeby podłączyć pod normalne wyjście, a nie słuchawkowe. Marzy mi się 5.1, ale raczej szybko tego planu nie zrealizuje o ile w ogóle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.01.2019 o 18:40, neonlight napisał:

Wy tak serio, z tymi zabawkami Lodżitek do kompa? Efekt "WoW", na prawdę? WoW! :D

no efekt "wow" to będzie ale jak  odsłucha i qu.... a .ale  kasę wtopiłem :D

a nie lepiej jakieś aktywne kolumienki?

Edytowane przez amrowek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎01‎-‎16 o 21:49, neonlight napisał:

@adamos80 Błagam Cię, te wszystkie plastikowe mini głośniczki nadają się co najwyżej dla dziecka, co by baję z kompa w tle zapuścić, a nie do normalnego

odsłuchu, jeszcze dla osoby mającej jakieś pojęcie o jakości dźwięku. Takie produkty, w ogóle nie powinny się pojawiać na forum o tematyce Audio, bo to jest

bezczeszczenie jego idei. :)

Dobra przyznaje to szajs, ale parę imprez uratowały :) logitechy to przynajmniej klawiatury robią dobre, choć nieaudiofilskie:)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności