Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 250 zł?


f7kok

Pytanie

Podłaczylem do smsl m3 hd330 i gralo tak lipnie ze szkoda gadac, basu wogule nie bylo prawie, podlaczylem tez jakies audio technika za ponad 200 zl i tez byla lipa jedyne co to trakstary 2000 graly jako tako ale gora i niskie byly malo intensywne, wiec mam pytanie jakie sluchawki typowo basowe i z bliska srednica nauszne do 300 zł do smsl m3? Dziwne rzeczy piszecie w tych recenzjach ze takie cudowne te sluchawki a jak sluchalem to byle dokanalowki za 40 zł graja lepiej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dla jednego lepiej znaczy czyściej i naturalniej, dla innego lepiej lepiej to głośniej i bardziej basowo. Dla tej drugiej grupy zazwyczaj starczają wspomniane słuchawki za 40zł, ew jak ma być jeszcze bardziej basowo to jakieś klony beatsów czy też słuchawki opisywane jako DJ-skie. Wyżej wspomniane raczej nie nadają się dla basolubów, bo grają lekką V-ką, a nie przerysowaną. Najlepiej idź ze swoim mobilnym źródłem do jakiegoś dużego elektromarketu lub sklepu ze słuchawkami i posłuchaj kilku modeli żeby wystopniować sobie poziom basowości jaki cię zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Za swoją cenę (ja je kupiłem znacznie taniej) są świetnie wykonane i fajnie grają, ale to nie jest twój poziom basu. Już szybciej coś pokroju Sennheiser HD380, który też można tanio wyrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jest to zupełnie inny bas, na pewno nie taki jakiego oczekujesz. Jest punktowy, występuje tylko gdy jest w utworze. I obnaża słabe nagrania. Posłuchaj rady @sn4ke to nie będziesz narzekał na słuchawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ok ale mam smsl m3 to cos by dalo, te senki graja od nich gorzej jesli chodzi o srednice i gore? Gdzie mozna HD380 wyrwac taniej niz za 400 zł? 

Podoba mi sie bas w panasonic hje-125 w polaczeniu z smsl m3 tylko jakby byl bardziej zbity a nie rozlazly a i tak jest go za malo... Wiem ze panasonici to basowe sluchawki ale jak sie wygrzeja to basu prawie nie ma jak ich slucham tylko z mate 10 lite... 

 

 

A Marshall Major III? 

 

Podobno najlepsze do klasyki rocka? 

 

Albo te Takstar HD6000? 

Edytowane przez f7kok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przecież Superluxy HD330 to niezłe basotłuki, może coś nie tak z tym SMSL-em, że tak kiepsko gra ten duet?

Edytowane przez Perul
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No ale smsl m3 ma dobra podstawe basowa przeciez, z moimi hje-125 jest w miare ok. 

Ale co kupilem zepsuty sprzet, z tymi panasonikami i SM es19s jest w miare ok przynajmniej jak rozkrece na duza glosnosc... 

 

Moze jacka zle wpiolem? 

Edytowane przez f7kok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, f7kok napisał:

No ale smsl m3 ma dobra podstawe basowa przeciez, z moimi hje-125 jest w miare ok. 

Ale co kupilem zepsuty sprzet, z tymi panasonikami i SM es19s jest w miare ok przynajmniej jak rozkrece na duza glosnosc... 

Te słuchawki, to przecież dokanałowe i nie są wymagające co do mocy, nawet z telefonu dobrze powinny grać.

 

A jak HD330 podepniesz do telefonu, albo jakiegokolwiek innego wyjścia (np TV, miniwieży itp), to jest lepiej czy gorzej niż z SMSL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Perul napisał:

Te słuchawki, to przecież dokanałowe i nie są wymagające co do mocy, nawet z telefonu dobrze powinny grać.

 

A jak HD330 podepniesz do telefonu, albo jakiegokolwiek innego wyjścia (np TV, miniwieży itp), to jest lepiej czy gorzej niż z SMSL?

Nie sprawdzałem bo mialem je na chwile. Na smsl m3 bylo po prostu kiepsko, moze źle jacka włozyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zresetuj ustawienia eq czy czegoś jeśli używasz, zmień gniazdo USB np na 3.0 bądź inne, spróbuj w innym urządzeniu tj. np jakiś inny laptop, też sprawdź czy jacka poprawnie włożyłeś bądź może być niedociśnięty, chociaż takich wydarzeń nie powinno się pojawiać w wyniku niedociśnięcia jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, f7kok napisał:

A to da sie uzywac EQ na wzmacniaczu? Z innymi słuchawkami było ok np z trakstar hd2000. 

Nie na wzmacniaczu

Przy jednostce mi chodzi ale najwyraźniej takowego nie używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności