Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Akcesoria Do D2


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolicie, że wrócę do wątku z foliami ochronnymi,

nie mam doświadczeń w tej materii i szukam porady jaką folię najlepiej zastosować do D2 ?

Słyszałęm o różnych skutkach ubocznych w stylu pozostawiania śladów po kleju itp.

Czy ktoś stosował już coś konkretnego i nabył to w Polsce ?

Proszę o radę,

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nakleiłem folię HORI od PSP (można kupić na Allegro). Wyciąłem, przykleiłem i jest ok. Czułość ekraniku dobra, może różnica jest, ale jej nie odczuwam :rolleyes:;p Jedyny problem to, że wycinałem nie za ostrym nożykiem i w niektórych miejscach folia lekko odstaje, jest tam powietrze. Dodam, że folia jest bezklejowa. B)<ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam sposób ferenchy - używałem folijek hori do psp i nintendo ds'a i zawsze byłem nimi zachwycony. Żadnego kleju, super trwałość, świetna jakość, można nawet zdjąć i oczyścić taśmą klejącą. Używałem ich do T30 - tam wyświetlacz miał dość dziwny kształt i docinanie było problematyczne, ale po pół roku mogłem sprzedać odtwarzacz, który wyglądał jak nowy!! A używałem go nawet przy robocie w tartaku w wakacje :lol:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam folii ochronnej firmy MyScreenProtector made in Poland.2 sztuki 62/92mm 10zł na giełdzie komputerowej na ul.Batorego w Warszawie.Beznadziejna ,ledwo oderwałem od ekranu D2 (myślałem że oderwie się razem z ekranem) jak zobaczyłem efekt końcowy.Totalna porażka estetyczna.Na opakowaniu napisane Gwarancja Satysfakcji,ochroni Twój ekran przed zarysowaniem,przywraca porysowanym ekranom nowy wygląd(ciekawe w jaki sposóB),stworzony i wyprodukowany w Europie (!!!???),instrukcja obsługi w środku,obrysy ekranów na witrynie internetowej.Ble,ble,ble odradzam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrozumialem? nie ma naszej polskiej ladowarki w pudelku z D2 i trzeba dokupic przejsciowke? cowon naprawde zjechal z ceny nie dodajac podstawowych rzeczy w zestawie...

 

pytanie - mam przewod tv-out do aparatu. z jednej stroni minius, z drugiej 2x czincz. moznaby tego uzyc z D2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrozumialem? nie ma naszej polskiej ladowarki w pudelku z D2 i trzeba dokupic przejsciowke?

normalnie jest końcówka do polskiego kontaktu. tylko wtyczka jest tak skonstruowana, że same bolce można zdejmować i założyć inny typ, np amerykańskie płaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja dobrze zrozumialem? nie ma naszej polskiej ladowarki w pudelku z D2 i trzeba dokupic przejsciowke? cowon naprawde zjechal z ceny nie dodajac podstawowych rzeczy w zestawie...

 

źle rozumiesz

 

pytanie - mam przewod tv-out do aparatu. z jednej stroni minius, z drugiej 2x czincz. moznaby tego uzyc z D2?

 

nie. z jednej strony miniUSB typu A, z drugiej strony 3 cincze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie - mam przewod tv-out do aparatu. z jednej stroni minius, z drugiej 2x czincz. moznaby tego uzyc z D2?

 

Witam.

Kabelek do tv-out ma "od strony" D2 wtyk identyczny jak ten od ładowarki. Ponieważ zarówno TV-OUT, LINE-IN i ładowarka kożystają z tego samego złącza. Napewno nie jest to standart USB. Jest tam osiem pinów w zwiazku z czym żaden kabelek USB mini A nie podejdzie (również wszystkie klony typu micro usb). Natomiast to większe złącze obok to właśnie jest USB i służy wyłącznie do komunikacji z komputerem i do ładowania ( jak wiemy można ładować D2 na dwa sposoby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze moje tego typu finansowe szalenstwo jesli chodzi o odtwarzacz mp3 :]

ale na pewno warto. jest nie do pobicia. i nie trafiłem jeszcze na żaden odtwarzacz z tych nowych generacji, który by miał taką baterię. no i ciągle się bawię ekranem dotykowym jak małe dziecko.

a co do kabla tv. ja jeszcze nie sprawdzałem no bo telewizora nie mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi jakos nie specjalnie widzi sie koniecznosc zakupu kabla do tv. generalnie moge nagrac film na dvd-rw i obejrzec na stacjoinarnej nagrywarce. ale D2 jako przenosny sprzet do ogladania od czasu do czasu kolejnych odcinkow jakiegos serialu, clipow czy czasem filmu - jak najbardziej tak :]. line-in tez niekoniecznie. w iaudio5 tez mi sie nie przydal

 

wlasnie licytuje Twoje folie na allegro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie podobnie. na pewno nic nie będę nagrywać przez ten kabel line-in, zawsze to lepiej wrzucić mp3 czy zgrać z kompakta. a nagrywanie z jakiejś wieży czy telewizora (fuj). no i nie widzę powodu by zdjęcia czy klipy z D2 puszczać na tv. zawsze zdjęcia się ogląda u znajomych na kompie. z akcesoriów ostała się ino osłonka plastikowa. i chyba z ebaya ściągne jeszcze osłonke silikon-black :) wygląda zachęcająco. o skórkowej nie myślę nawet. cena jednak dość kosmiczna.

i jeszcze jedno, kupiłem od jakiegoś gościa folię poliwęglan niby, przysłał mi jakiś plastik sztywny jak diabli, do tego już porysowany obustronnie. wrrrrr. nawet na telefon bym tego nie przykleił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
fajne.

 

edit: btw, eljon-jak z tymi foliami z allegro-masz je już? kiedy mamy wpłacać kasę?

juz sa zamowione, zaplacone i juz mam z zeszlego tygodnia potwierdzenie o wysylce. sprzedajacy sie ciezko zdziwil po co mi tyle folii, to mu odpisalem, ze u nas na kresach wschodnich cywilizacji to takich bajerow nie uswiadczysz :)

a kupilem od jednego goscia na allegro folie (na sprobowanie) ktora trzeba bylo se dociac samemu. po pierwsze wyszlo brzydko i nierowno, nie jestem jakims specem, po drugie folia zagruba, lekko zoltai juz przyszla zrysowana, koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności