Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
Superata

Soundman1200 - pożegnanie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie poznałem Soundman1200'a osobiście, ale pamiętam, że kilka razy do Niego napisałem. Zawsze odpowiadał cierpliwie i wyczerpująco, dzieląc się swoją wiedzą i pasją.

Dziękuję za to...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze we wrześniu z nim pisałem. Prosił, by kuriera wysłać koniecznie przed weekendem. Pisał o wyprawie na tamten świat. Nie mogę uwierzyć, że to nie była metafora. Że to stało się naprawdę. Przecież On tak zawsze pisał...

Z pozycji forum nie dało się nic zrobić... chyba...

Jedna z najciekawszych postaci na forum. Dzięki Ci Soundman! 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, kommel napisał:

Szkoda, że Tomek tych wszystkich ciepłych wspominek przeczytać nie może.

Gdyby wiedział jakie uczucia u Nas wzbudzał nie zostawiłby może braci forumowej. 

Klasyk na myśl mi przyszedł:

”Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...”

......a ja wierzę, że czyta i to z wielką uwagą i zadumą ......

Ja bardzo żałuję, że usunąłem całą korespondencję z Tomkiem jaką prowadziliśmy na PW, i nie zapomnę wszelkich negocjacji, które prowadziliśmy między sobą wielokrotnie ...

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O Soundmanie i tym co mu się przytrafiło usłyszałem po fakcie, jednak czytając wypowiedzi osób znających go bądź mających z nim kontakt jedynie pisany robi mi się smutno, gdyż pomimo nie znania jego osoby czuję ważny ubytek w społeczeństwie, prawdopodobnie przez pryzmat prawdziwego pasjonata sprzętu audio i muzyki którą kochał, charakter czy styl pisania, łezka się w oku kręci lecz pewnie nie mnie jedynemu. Ku chwale jego pamięci, ważnego członka naszej forumowej i nie tylko społeczności, wieczny koncert i niebiańska muzyka.

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Apel do czytających ten tekst - jeśli właśnie to czytasz, to zdaj sobie sprawę, co to jest prawdziwe cierpienie i ilu chciało nadal żyć, kiedy cierpieli. Nie przeciążajcie umysłu zbyt ponurymi myślami, bo może tego nie wytrzymać i stracicie kontrolę nad samym sobą."

Bardzo mądre słowa - dziękuję za nie.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samotność, rak duszy. Zapamietam Tomka uśmiechnietego i dowcipnego fanatyka słuchawek. 

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dbajcie o siebie, bliskich i znajomych.

I bądźmy razem, mimo wszystko.

RIP

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go raczej nie znałem, ale dzisiejszy dzień jest i tak b. b. smutny i przygnębiający po wydarzeniach w Gdańsku.. Po wydarzeniach tragicznych, niewyobrażalnych oraz niewyobrażalnie przygnębiających.. Po akcie niezwykłego bestialstwa, które jakby tego było mało dokonało się w dniu szczególnym i wyjątkowym dla wielu milionów Polaków.. Brak słów, masakra

Edytowane przez Introverder
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Земля пухом ему! Помним и скорбим 😓

vechanaja-pamiati-otkritka.gif

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.01.2019 o 21:57, majkel napisał:

''Apel do czytających ten tekst - jeśli właśnie to czytasz, to zdaj sobie sprawę, co to jest prawdziwe cierpienie i ilu chciało nadal żyć, kiedy cierpieli. Nie przeciążajcie umysłu zbyt ponurymi myślami, bo może tego nie wytrzymać i stracicie kontrolę nad samym sobą.

Kłopot? - to tylko kolejne brzydkie słowo na k. Problem - kolejne na p. ''

Jest dokładnie tak jak piszesz...
Przykro, że tak się stało... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi