Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Soundman1200 - pożegnanie


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze we wrześniu z nim pisałem. Prosił, by kuriera wysłać koniecznie przed weekendem. Pisał o wyprawie na tamten świat. Nie mogę uwierzyć, że to nie była metafora. Że to stało się naprawdę. Przecież On tak zawsze pisał...

Z pozycji forum nie dało się nic zrobić... chyba...

 

Jedna z najciekawszych postaci na forum. Dzięki Ci Soundman! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, kommel napisał:

Szkoda, że Tomek tych wszystkich ciepłych wspominek przeczytać nie może.

Gdyby wiedział jakie uczucia u Nas wzbudzał nie zostawiłby może braci forumowej. 

 

Klasyk na myśl mi przyszedł:

”Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą...”

 

......a ja wierzę, że czyta i to z wielką uwagą i zadumą ......

 

Ja bardzo żałuję, że usunąłem całą korespondencję z Tomkiem jaką prowadziliśmy na PW, i nie zapomnę wszelkich negocjacji, które prowadziliśmy między sobą wielokrotnie ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Soundmanie i tym co mu się przytrafiło usłyszałem po fakcie, jednak czytając wypowiedzi osób znających go bądź mających z nim kontakt jedynie pisany robi mi się smutno, gdyż pomimo nie znania jego osoby czuję ważny ubytek w społeczeństwie, prawdopodobnie przez pryzmat prawdziwego pasjonata sprzętu audio i muzyki którą kochał, charakter czy styl pisania, łezka się w oku kręci lecz pewnie nie mnie jedynemu. Ku chwale jego pamięci, ważnego członka naszej forumowej i nie tylko społeczności, wieczny koncert i niebiańska muzyka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Apel do czytających ten tekst - jeśli właśnie to czytasz, to zdaj sobie sprawę, co to jest prawdziwe cierpienie i ilu chciało nadal żyć, kiedy cierpieli. Nie przeciążajcie umysłu zbyt ponurymi myślami, bo może tego nie wytrzymać i stracicie kontrolę nad samym sobą."

Bardzo mądre słowa - dziękuję za nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go raczej nie znałem, ale dzisiejszy dzień jest i tak b. b. smutny i przygnębiający po wydarzeniach w Gdańsku.. Po wydarzeniach tragicznych, niewyobrażalnych oraz niewyobrażalnie przygnębiających.. Po akcie niezwykłego bestialstwa, które jakby tego było mało dokonało się w dniu szczególnym i wyjątkowym dla wielu milionów Polaków.. Brak słów, masakra

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 21:57, majkel napisał:

''Apel do czytających ten tekst - jeśli właśnie to czytasz, to zdaj sobie sprawę, co to jest prawdziwe cierpienie i ilu chciało nadal żyć, kiedy cierpieli. Nie przeciążajcie umysłu zbyt ponurymi myślami, bo może tego nie wytrzymać i stracicie kontrolę nad samym sobą.

Kłopot? - to tylko kolejne brzydkie słowo na k. Problem - kolejne na p. ''

Jest dokładnie tak jak piszesz...
Przykro, że tak się stało... :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Gdyby MrBrainwash nie podbił tematu nadal nie wiedziałbym co stało się rok temu. Zawsze gdy widzę Th900 to przypomina mi się Soundman, pewnie w tej niewiedzy za kilka lat bym do niego napisał z zapytaniem o te słuchawki. Tak go kojarzę, DT-150 i Fostexy...oby gdzieś tam muzyka była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności