Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Soundman1200 - pożegnanie


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Nasz kolega Soundman1200 odszedł tam gdzie nadal tworzą wspaniałą muzykę Dawid Bowie, Prince, Michael Jackson i inni. 

Zajmij nam Stary tam dobre miejsce na widowni. 

43 lata to nie czas aby odchodzić, ale czasem życie za bardzo boli....

  • Like 4
  • Thanks 4
  • Sad 20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co z @Soundman1200em?

  1. Compton

    Compton

    Hym, konta na FB też już nie ma. 

    Niepokojące... :(

  2. mykupyku

    mykupyku

    faktycznie zaniknął. może odpoczywa, myślmy pozytywnie - nie jesteśmy tacy fajni, żeby tu siedzieć i się nie zmęczyć.

  3. neonlight

    neonlight

    Może ktoś ma telefon, to niech  spróbuje zadzwonić do niego. :(

  4. audionanik

    audionanik

    Jutro zadzwonię skoro nikt nic nie wie.

  5. audionanik

    audionanik

    Wył tel. zgłasza się poczta od razu.

  6. szugary68

    szugary68

    Chwali się kolegom czujności. 

  7. neonlight

    neonlight

    Źle to wygląda, oby nie to, co podejrzewam. :(

  8. mykupyku

    mykupyku

    a tam zaraz podejrzewać. odpoczywa, pewnie intensywniej niż zwykle. może ktoś mieszka niedaleko i może go odwiedzić?

  9. neonlight

    neonlight

    @mykupyku czytając "między wierszami" niektóre jego wpisy, różnie może być, zazwyczaj jest to zaskoczenie dla wszystkich. ;)

     

    Dobrze zaproponowałeś, ktoś powinien do niego podejść, jak ma w miarę blisko.

     

     

  10. audionanik

    audionanik

    Zadzwoniłem do Ośrodka w Laskach gdzie Tomek pracował. Niestety nie żyje.

  11. neonlight
  12. Dzingi

    Dzingi

    O kurcze… strasznie przykro mi to słyszeć. Niech mu Beyery T1 i Fostexy TH900 grają na zawsze.

  13. neonlight

    neonlight

    Dzięki audionanik, cholera, szkoda chłopa, ehh...

  14. KaszaWspraju
  15. neonlight

    neonlight

    43lata miał, młody jeszcze był.. 

  16. szugary68

    szugary68

    Smutek..... smutek, szkoda, bardzo aktywny forumowicz z pasją. :(

  17. mykupyku

    mykupyku

    szkoda gościa. w porządku był. niech mu gra muzyka.

  18. audionanik

    audionanik

    W grudniu przed świetami popełnił samobójstwo.

  19. neonlight

    neonlight

    No właśnie, najgorszy okres, tego się obawiałem... 

  20. Karmazynowy
  21. audionanik

    audionanik

    To tyle. Podzieliłem się tą wiadomością z Wami, bo myślę że wielu Soundmana lubiło (ze mną na czele) i chciałoby wiedzieć co się stało.

  22. Spawn
  23. neonlight
  24. Compton

    Compton

    Niestety wiele razy wspominał, że trzeba zabierać się na tamten świat...

    Nikt wtedy nie pomyślał, że to będzie prawda.

  25. snuffdbko
  26. Thar

    Thar

    Przyznam, że jestem wstrząśnięty. Aż ciężko w to uwierzyć, masakra.

  27. paratykus
  28. Adamesq

    Adamesq

    Ale szok... Niech spoczywa w pokoju. 

  29. timecage
  30. BarteqW

    BarteqW

    Kurcze, nawet nie wiem co napisać.  Czasami się zapomina, że każdy tam poza forum ma swoje życie i problemy 😞

     

  31. zOrg
  32. Rafacio

    Rafacio

    Ja ******lę. Taki młody. Trza się napić mimo późnej godziny.

  33. Andrewek
  34. szwagiero

    szwagiero

    Szkoda człowieka, konkretny z niego był gość. Trochę mnie ciekawiło, czemu w pewnym momencie tak "upadł" w kwestii finansowej, a potem jak ktoś wyżej wspomniał można było wyczytać między wierszami różne rzeczy, tak jakby już wtedy coś mu się w życiu skończyło...

  35. neonlight

    neonlight

    Niestety, samotność i brak wsparcia, to  jedne z najgorszych rzeczy, które mogą człowieka w życiu spotkać.

     

    Nie pomoże forum, dobry sprzęt grający, ani ukochana muzyka, przychodzi ten moment, w którym to wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie i się po prostu poddajesz. 

     

    Dlatego pamiętajcie, nie wolno lekceważyć  pierwszych sygnałów od takiej osoby, bo jak ktoś porusza temat własnej śmierci, to znaczy, że dopuszcza taką ewentualność i może te słowa spełnić, a wtedy będzie już za późno na pomoc. 

     

    Czasami może się też wydawać, że - jak to, przecież on jest wesoły, tryska humorem, dowcipkuje z nami, on nie byłby do takich rzeczy zdolny, a to niestety jest złudne, tzw. maska, którą się nosi po to, żeby ukryć swoje problemy przed światem zewnętrznym.

     

    Biedny Soundman, pewnie nie chciał samotnie spędzać świat, lub w nieprzyjaznym gronie rodzinnym. Żal chłopa, na prawdę,  zawsze wesoło było, jak coś napisał, ehh... 

  36. Damix

    Damix

    Choć nie znałem go osobiście to jest przykro, trzymał na forum koleżeńską atmosferę i miał przed sobą jeszcze długie lata życia.

  37. MGH

    MGH

    Nie do wiary! Cholera... 😵

  38. dominikpl72

    dominikpl72

    patrzę - i takie "zwyczajne"są jego ostatnie wpisy i aktywności na forum...

  39. Jackzor
  40. Bednaar

    Bednaar

    Niestety kompletnie nie znałem Soundmana1200 (nawet na forum), ale zawsze to bardzo smutna wiadomość. Niech spoczywa w pokoju.

  41. Szakovsky

    Szakovsky

    Jestem kompletnie wstrząśnięty. 

    Pisałem sporo z Tomkiem na Fb, już wiele razy był proszony ten temat i próbowałem pomóc jak mogłem. Już raz była organizowana akcja ratowania Soundmana. 

    Myślałem, że po prostu zrobił sobie przerwę, już tak raz albo dwa było. 

    Ciężko uwierzyć tak naprawdę. 

     

  42. hechlok

    hechlok

    Bardzo mi przykro. Poznałem Tomka osobiście. Smutno wracać na forum po 2 latach w takim celu

  43. kommel

    kommel

    Pokój Jego duszy. Smutek, żal...

  • Thanks 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca w pierwszym rzędzie Tomku na niekończącym się koncercie.... Przykro, wstrząs, nie tylko pustka...... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj bardzo nerwowy dzień i kiedy w końcu udało mi się wszystko w miarę poukładać i załatwić, siadam do kompa a tu taka wiadomość. Wszystkiego mogłem się spodziewać, ale to jest dla mnie szok. Nie wiedziałem o problemach Tomka. Smutny ten dzisiejszy dzień.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Synthax napisał:

Wszyscy, którzy go znaliśmy, zawiedliśmy. Gadało się o sprzęcie, a nikt nie wyciągnął do Tomka skutecznej pomocnej dłoni.

To prawda, niech to bolesne doświadczenie, będzie dla nas wszystkich nauczką, żeby w przyszłości wykazać więcej troski potrzebującemu i nie być głuchym na jego wołanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Są takie momenty, kiedy brakuje słów. I to jest taki właśnie moment.... :(

Znaliśmy się, wymienialiśmy poglądy, biła od Niego żarliwa pasja. Pamiętam jak nawracałem Go na Staxy, ech.

Jaki widać pasja to za mało i pamiętajmy o tym w kontaktach z innymi i nie zostawiajmy ich samym sobie, z ich problemami.

Cóż, już za późno, pozostaną tylko wspomnienia, wiele dobrych wspomnień.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie mi się z tym pogodzić. 

Jeszcze w listopadzie pisaliśmy o jakiś ******lach.

Wcześniej jak pisał, że mu ciężko to oferowałem pomoc. Chciałem mu nawet kupić bilet do rodziny, aby pojechał i się z nimi pogodził. Mówiłem o terapii i, że w wyrazie czego ma u mnie wsparcie. 

Kiedyś się zadeklarowałem, że jak będę miał wystarczająco szekli to mu kupię Hawki bo nie znałem drugiej takiej osoby z zamiłowaniem do audio.

Teraz już nie spełnię nigdy danej obietnicy. Spoczywaj w pokoju. 

Jak ktoś będzie miał informacje gdzie Tomek leży, to niech napisze na priv. Przejadę się i postawię znicz z kwiatami.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech spoczywa w spokoju słuchając ulubionej muzyki. 

Pozdrów Bracie Edgara Froese gdy spotkasz Go pod nowym kosmicznym adresem. 

Niech Bóg zaprosi Cię Soundmanie na najlepsze koncerty niebiańskich gwiazd. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności