Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
maciux

Test odtwarzacza FiiO M6

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz FiiO i od razu można oczekiwać jednego minusa: "cyfrowość wysokich tonów".

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena w PL wynosi 699 zł. Za taką kwotę Tidal i Spotify offline to mega sprawa. Już jutro się nim pobawię 😎

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wynosi, czyli już jest. A gdzie? Bo googluję i nie znalazłem. Edycja:

Dobra, znalazłem na audeosie, ale nie przez Google

Przy okazji zapytam jeszcze o jedno 🙂

Jakościowo dźwięk lepszy z M6 czy z daca (do telefonu) w tych pieniądzach?

Edytowane przez side

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, side napisał:

Przy okazji zapytam jeszcze o jedno 🙂

Jakościowo dźwięk lepszy z M6 czy z daca (do telefonu) w tych pieniądzach?

Jakość dźwięku zapewne na podobnym poziomie. Ja bym wolał DAPa, wygodniejsze rozwiązanie 🙂

Edytowane przez fusserg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam DAPa, który by grał na poziomie przenośnego combo DAC/AMP w tej samej cenie. No, może Alieny, ale jest to okupione innymi problemami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Inszy napisał:

Nie znam DAPa, który by grał na poziomie przenośnego combo DAC/AMP w tej samej cenie. No, może Alieny, ale jest to okupione innymi problemami.

Dopytam, aby się upewnić, czy dobrze zrozumiałem. Dac/amp z tej samej półki cenowej (w kontekście tego tematu i M6 - 700 zł) jest jakościowo pod względem dźwięku lepszym rozwiązaniem niż dap? Ale gorszym pod względem użytkowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co słyszałem, taka jest reguła jeśli chodzi o przenośne słuchanie muzyki. Chyba że sparujesz gorsze jakościowo combo z najlepszymi grajkami w podobnym budżecie, to może być różnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, side napisał:

Dopytam, aby się upewnić, czy dobrze zrozumiałem. Dac/amp z tej samej półki cenowej (w kontekście tego tematu i M6 - 700 zł) jest jakościowo pod względem dźwięku lepszym rozwiązaniem niż dap? Ale gorszym pod względem użytkowym.

Jak to w życiu coś za coś 😏

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Inszy napisał:

Odtwarzacz FiiO i od razu można oczekiwać jednego minusa: "cyfrowość wysokich tonów".

Coś w tym jest :) W takim wypadku M6 jest trochę bardziej cyfrowy w górze niż te mniej cyfrowe DAP-y FiiO ;)

9 godzin temu, Mayster napisał:

Cena w PL wynosi 699 zł. Za taką kwotę Tidal i Spotify offline to mega sprawa. Już jutro się nim pobawię 😎

Daj znać jak wrażenia. Z synergią bywa różnie, ale np. New Primacy lub E1 grały moim zdaniem spoko :)

15 minut temu, side napisał:

Użytkowo DAP-y niby wygrywają - w końcu wiele działa także jako DAC/AMP-y pod USB. Gorzej, że zazwyczaj opóźnienia uniemożliwiają oglądanie filmów. Tak jak napisał @fusserg - coś za coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te opoznienia w dzialaniu DAC i wybudzaniu z hibernacji sa irytuacje, owszem... ale chyba nie ma na to rady

Edytowane przez Adamesq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi