Skocz do zawartości
Questyle preorder Czytaj więcej.. ×
Astell & Kern Diana by Jerry Harvey Audio - preorder Czytaj więcej.. ×
FiiO Quad Driver Balanced Armature In-Ear Monitors FA7 - PREORDER Czytaj więcej.. ×
z3piq

Sony mdr 7506-gniazdo 3.5, rekabling

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Chciałbym zrobić, zlecić to komuś, wykonanie gniazda 3.5mm w modelu wspomnianym w tytule.

Widziałem gdzieś ten temat, na zagranicznym forum. Utwierdziło mnie to , że jest to wykonalne.

Proszę bardzo o kontakt w sprawie na PW

Dziękuję i pozdrawiam

z.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez x X x
      Cześć. Jakiś czas temu udało mi się znaleźć człowieka, który wykonał podobno niewykonalny rekabling moich Momentum In Ear (wersja Andoroid). I zrobił to wzorowo

Kabelek, który zastosował, był kompletnym kablem (nie takie DIY od podszewki, kupiony gdzieś w chinach chyba) z pojedynczym pilotem (zdjęcie w załączniku). Parametry kabla to:

Miedź beztlenowa 99,999%
      32 x 0,05m Nylon 250D + PVC   Ogólnie rzecz biorąc kabele jest mega jakości. Tak samo wykonanie rekablingu - bajka   Mały problem polega na tym, że niestety kabel zmienił brzmienie sopranów dużo na minus. Wcześniej te słuchawki można powiedzieć były moją referencją dot. grania "po mojemu" słuchawek dokanałowych dynamicznych. Góra była przejrzysta, czysta, bez sybilizacji itp. Wymiana kabla wprowadziła tam dużo piachu, uderzenia w talerze nie są już czyste i ładnie wybrzmiewające. Zrobiło się trochę ostro, piaszczyście. Bez sybilantów.   Pytania mam dwa do znawców: Pytanie 1: czy ten kabel mógł tak znacząco wpłynąć na brzmienie słuchawek? A może to coś co wynikło podczas rekablingu, np. podczas rozklejania lub klejenia (na gorąco chyba), lutowania? Pytanie 2: czy może dało by się zastosować jakiś filtr, który mógłby co nie co zmienić w wybrzmiewaniu? Standardowo te słuchawki mają taką tulejkę jakby z lekkiej pianki, może by zastosować coś innego?   Dzięki i pozdrawiam!
    • Przez Pioj
      Aktualnie korzystam ze zmodowanych HD600, gdzie pod krawędzie nausznic wsunąłem grube wałki ze srebrnej folii i uzyskałem pożądany efekt bardziej oddalonego dźwięku. Zastanawiam się, czy spotkaliście się z plastikowymi adapterami pod pady HD600? Chodzi o to, by na tę gąbkę zakrywającą driver zamiast nakładać oryginalne nausznice, nałożyć taki "pierścień - adapter" o grubości ok. 1,5cm i dopiero na niego oryginalne nausznice - by przetwornik znajdywał się jeszcze dalej od ucha. Gdzie można coś takiego kupić? Czy ktoś na forum ma może drukarkę 3d i zajmuje się takimi rzeczami? Chyba, że komuś zlecić wydrukowanie czegoś takiego, tylko skąd można wytrzasnąć projekt takiego adaptera?
    • Przez siwek755
      Witam,

mam problem z dwoma budżetowymi słuchawkami:
      1. Nauszne Maxell RETRO DJ
      2. Dokanałowe JVC HA-KX100

Słuchawki co prawda tanie, jednak oba modele bardzo lubie, a te drugie już nieosiągalne. 
      Problem w JVC leży w kabelku jednej ze słuchawek (najcieńszym jaki widziałem swoją drogą), w przypadku JVC jest to kabel albo jack nie jestem pewny.

Znajdzie się ktoś kto pomoże przywrócić dawny żywot omawianym słuchawkom?
      Z góry dziękuję za odp
    • Przez gkamil44
      Witam. Urwał mi się dziś kabel od słuchawek Yamaha HPH-M82. Niestety w niefortunnym miejscu, czy w przypadku tego typu słuchawek recabling jest w ogóle możliwy? Kabel jest cienki i płaski. Nie zależy mi na konkretnym kablu, byle przywrócić je do sprawności. Załączam zdjęcie, które ukazuje problem.

• Przez Neonowy
      Witam, mam pytanie odnoście słuchawek superlux HD668B, otóż zalegają one u mnie na szafce jakiś czas, z powodu nie działającej jednej ze słuchawek, tutaj pojawia się pytanie - czy bardziej opłaca się zrobić modowanie ich(recabling + wymiana padów) czy kupić nowe Somic v1? 

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności