Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Meet MP3store Poznań 23.02.2019


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy z Poznania jak zwykle śpią i nikt nie pisze :/. 

Na tę chwilę każdy weekend lutego mi pasuje. 

 

Co mogę wziąć: FLC8, HE560 V2, Focal Listen, Westone UM1, Focusrite 6i6, Rapture AMP, może dojdą do tego Night owl. 

 

Czego bym posłuchał? Na pewno przydałby się jakieś lampowe wzmacniacze na meecie typu little dot MKIII, MKIV

Audeze LCD 2 classic 

Monolith 1060

Focal clear/elegia/elear/elex

Wzmacniacz THX AAA 789 od Massdrop - NIE wiem czy u nas z forum ktoś się na niego skusił. 

 

Edytowane przez Damix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śpią nie śpią. 

 

Ja w sumie dowolny weekend lutego, byle wiedzieć z wyprzedzeniem.

Ze sprzętów to nie wiem, czy coś od zeszłego roku ciekawego się pojawiło. Więc powtórzę swoją chęć odsłuchu Edition X, jakieś Ethery, może Sundary albo LDC2C czy inne planarne nowości. 

Ten wzmak THX ciekawy, chętnie posłucham.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

ja już się trochę wyleczyłem z adionerwozy 😀, ale chętnie wpadnę posłuchać sprzętu i porozmawiać

 

mam tylko sprzęt mobilny - Fidue A65, pchełki VE Monk Espresso, Headroom MS16, DF Red i Alien+ (mam nadzieję, że wróci z naprawy serwisowej)

 

Chciałbym posłuchać:

 

- słuchawki: Sundara, Ananda, Fiio F5, FA7, Final E3000, SM E80

- dac/amp: Chord Mojo, Fiio BTR3, ULTRASONE NAOS

- dap: Ibasso DX120, DX150, Shanling M0, A&K AK70 MKII

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MP3store Poznan napisał:

Wstępnie mogę powiedzieć że z ciekawszych rzeczy będą do odsłuchu dokanałówki 64audio, sprzęt Audio-gd, coś z Woo Audio ;)

Z Audio-GD przydałby się jakiś DAC z serii R (na drabince R2R), DAC na PCM1704, i jakiś dobry na Sabre (wyszedłem z obiegu, nie wiem który jest następcą 1.32).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie się pojawił. Jeżeli to możliwe to bym posłuchał Aune S6, Questyle CMA400i oraz Audio Gd Nfb 28 (najchętniej wersja 28.28, bo podobno gra lepiej). Ze sobą przywiozę Hifimany HE400i.

Termin w lutym dowolny, chociaż im później tym lepiej.

Edytowane przez Melo2573
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Na tą chwilę podaje termin , meet odbędzie się 23 lutego, tytuł postu został poprawiony, w godzinach 11-17, mam nadzieje że to wystarczy, jeśli się wydłuży tragedii nie będzie :)

 

Jak ktoś się pojawi wcześniej żeby pomóc będę wdzięczny 😉

 

Pomyślcie jeszcze nad sprzętami do odsłuchu

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będę miał wolną sobotę to pewnie także wpadnę, niestety od ostatniego meetu praktycznie nic się u mnie nie zmieniło, więc wszystko co mogę zabrać jest w stopce (odnośnik lista sprzętu). Z rzeczy które chętnie bym posłuchał to Sennki HD660 i Questyle CMA400i

Edytowane przez kopec23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store

Mam oficjalne potwierdzenie że pojawią się sprzęty SinusAudio łącznie z producentem :)

 

Wzmacniacz słuchawkowy OTL 6N13S + ECC82

Wzmacniacz słuchawkowy OTL KT88 + ECC82 (premiera)

Wzmacniacz słuchawkowy OTL 6N6P + ECC82

Wzmacniacz słuchawkowy OTL DualMono 6N13S + ECC82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MP3store Poznan napisał:

Mam oficjalne potwierdzenie że pojawią się sprzęty SinusAudio łącznie z producentem :)

 

Wzmacniacz słuchawkowy OTL 6N13S + ECC82

Wzmacniacz słuchawkowy OTL KT88 + ECC82 (premiera)

Wzmacniacz słuchawkowy OTL 6N6P + ECC82

Wzmacniacz słuchawkowy OTL DualMono 6N13S + ECC82

a to ciekawe ciekawe... trzeba będzie sprawdzić jak z czasem ale może się wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zadań jeszcze pytanie - dałoby się załatwić dt1990? - w Polsce trudno odsłuchać (wiem że później niż reszta piszę więc w przypadku braku możliwości ich ściągnięcia jest to w pełni zrozumiałe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 11:56, killwasi napisał:

Również chętnie wpadnę 😄

Do tego czasu powinienem mieć już kilka fajnych prototypów Bosonów 😄

i jak tam postępy z tymi cackami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności